Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 24 maja 2024 18:35:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2606 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 174  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 16 stycznia 2016 13:32:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Na podstawie wczorajszego meczu przewiduję, że na medal nie ma najmniejszych szans, no ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo. Wczoraj zagrali katastrofalnie. Biegler chyba zafascyowany swoją panią kanclerz przyjął w obronie założenie "zapraszamy wszystkich, którzy chcą do nas przyjść i rzucić nam bramkę". Skuteczność bramkarzy długo kręciła się wokół 10%, ale to nie ich wina. Dodatkowo nasza 50% skuteczność w kontrach - to już nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Na szczęście Serbowie nie byli lepsi.
Może się rozegrają z czasem. Jutro Macedonia, która długo grała na remis z Francją, ale trudno było się oprzeć wrażeniu, że Francuzi mieli ich pod kontrolą i jak w końcu przyszedł czas, to odskoczyli na parę bramek. Nie mam wielkich oczekiwań, choć mam jeszcze resztki kibicowskiej nadziei, że i z Macedonią sobie poradzą i będzie się z czego jutro w Kraków Arenie pocieszyć :)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 19 stycznia 2016 23:11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19453
Skąd: z prowincji
Francja taka słaba czy my tacy mocni?

Polska, Polska !!!

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 20 stycznia 2016 00:43:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17293
Skąd: Poznań
Co za mecz :shock:
Nasi zagrali świetnie, ale też Francuzi mieli chyba słabszy dzień i nieco pecha (ile tych słupków i poprzeczek - z 8?).
Zapewne odrobią zadanie domowe przed - całkiem możliwym - półfinałem lub finałem z nami.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 20 stycznia 2016 08:20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Ale total. Niestety mogłem oglądać tylko skrót. Brawo.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 20 stycznia 2016 08:58:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
Widziałem spore fragmenty. Co Francuzi doszli, poszedłem zrobić herbatę, to znów ta sama różnica 4-5 bramek. Bojem się, że się chłopaki wypstrykali i kolejny mecz będzie słaby.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 20 stycznia 2016 09:53:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
arasek pisze:
Będzie medal? Myślę, że zakręcą się koło brązowego.

Napisałbym, że zaczynam podejrzewać, że miałeś rację, ale nie zrobię tego, bo najpewniej w ramach wykazywania niesłuszności mojej kolejnej prognozy przegralibyśmy 3 kolejne mecze.
Po słabym otwarciu zaczęli grać wyraźnie lepiej. Macedonia była znacznie trudniejszym przeciwnikiem niż Serbia, a mimo to zwycięstwo niemal zasłużone. Niemal, bo za ostatnie 2,5 minuty meczu należy im się kolonia karna. Jak można na 2,5 minuty przed końcem prowadzić 4 bramkami i doprowadzić do tego, że przeciwnik ma 30 sekund na przeprowadzenie akcji dającej remis?! W pierwszej połowie zaliczyli jeszcze fatalne 10 minut bez bramki (stracili w tym czasie pięć), ale poza tym wyglądali już całkiem solidnie i niewiele było okazji do łapania się za głowę i łamania drugiego przykazania. Bardzo dobrze funkcjonowało koło z Syprzakiem, fenomenalny był Szmal.
Z Francją być może zagrali lepiej, zwłaszcza w ofensywnie, natomiast ewidentnie Francja zagrała beznadziejnie. Pierwsze dwa mecze zagrali na luzie i mieli wszystko od początku do końca pod pełną kontrolą, natomiast wczoraj porażali brakiem skuteczności w ataku (tylko 42%, a to przecież tylko skuteczność rzutów, do tego dochodzą jeszcze straty, których było 14, w tym 7 przez pierwsze 15 minut! nawet w karnych tylko 2/4). Sporo w tym znów zasługi Szmala, ale rzutów po prostu przestrzelonych też nie brakowało. Nasi z kolei skuteczni (Bielecki! w rozegraniu robi mnóstwo idiotycznych błędów, ale rzutowo był wczoraj rewelacyjny), co przy nierewelacyjnym dniu Omeyera zrobiło, jak to się ładnie mówi, różnicę. Francuzi zagrali więc chyba jeden z gorszych swoich meczów w tym wieku, a nasi to bardzo dobrze wykorzystali i mają świetną sytuację przed drugą fazą.
Tam kluczowy wydaje się mecz z Norwegią, która też ma 4 punkty i gra solidnie. Na początek przegrali minimalnie z Islandią, ale mieli szczęście, bo koniec końców okazało się, że tego meczu nie było. Chorwatów nie widziałem. Islandię wczoraj roznieśli w pierwszych 15 minutach, ale porażka z Norwegią wskazuje, że cierpią na przypadłość typową dla tych mistrzostw - nierówną grę, wynikającą zapewne z faktu, że nie jest to impreza nr 1 w sezonie. Z Białorusią powinni sobie poradzić, no bo jak nie z Białorusią, to z kim?

Aha, Tauron Arena bardzo fajna. W końcu Kraków dorobił się jakiegoś obiektu godnego zwiedzania 8-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 24 stycznia 2016 12:04:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 22 czerwca 2012 18:32:35
Posty: 444
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale AO, trochę dzięki szczęściu (kontuzji Friedsam). Ale tak czy owak brawo...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 24 stycznia 2016 12:22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19453
Skąd: z prowincji
Wczoraj Szmal za mało obronił :(

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 25 stycznia 2016 22:28:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Ile to już lat, a mi zawsze jak nasi biorą czas w uszach pojawia się: Pan oficerrr pyta gdzie jest obrrrona? Macie grrrać szybciej! Nie muszę wspominać o pojawiającej się w moich oczach skórzanej kurteczce i tyrolskim kapelusiku...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 27 stycznia 2016 21:46:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
Napiszę już teraz po 15 minutach meczu - oni tego nie wygrają.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 27 stycznia 2016 21:50:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19453
Skąd: z prowincji
ja przestałem oglądać przy 0:3

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 27 stycznia 2016 22:49:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 13:48:04
Posty: 1938
Skąd: Warszawa
17-30 :shock:. To jakiś koszmar...

PS. Możemy się jedynie pocieszać, że nie przegrywamy z byle kim.
Tak wygląda ich prezydent 8-)

Obrazek

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 28 stycznia 2016 00:19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17293
Skąd: Poznań
:shock:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 28 stycznia 2016 13:39:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19453
Skąd: z prowincji
Out OF Focus pisze:
Tak wygląda ich prezydent
Właśnie na żywo TVP INfo

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 28 stycznia 2016 13:58:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 17:29:27
Posty: 7715
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Strasznie szkoda Rogera na AO :( Miałem nadzieję, że po tych okrutnych batach które dostał od Novaka w pierwszych dwóch setach, jakoś się odbije od dna. Trzeci set dawał takie szanse, ale w czwartym było już niestety pozamiatane. Ehhh...

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2606 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 174  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group