Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:06:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 23 września 2019 21:44:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Myślisz, że powinnam opatentować? A potem do sejmu z nią?

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 23 września 2019 22:42:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Och, dobrze że nie wpadłaś na trening Lecha... choć może trochę adrenaliny by się dziadom przydało.

Sen na max gwiazdek, zasadowy zresztą też!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 25 września 2019 19:04:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 31 sierpnia 2019 13:20:10
Posty: 118
manool pisze:
Myślisz, że powinnam opatentować? A potem do sejmu z nią?

Koniecznie!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 25 września 2019 19:23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Wczoraj śnił mi się Geezer Butler. Był chyba też Iommi. Ale jakoś za moimi plecami i mało zwracałem na niego uwagę, więc po chwili zniknął ze snu. Oni sobie próbowali w jakimś pomieszczeniu, które przypominało duży pokój w mieszkaniu mojej babci. Geezer jechał na fuzzie, ale jakoś chciał zmodyfikować brzmienie, więc sięgnął za siebie - tam z szafki koło głośnika miał wziąć jakieś urządzenie. Wyglądało jak ośka do samochodzika z jednym białym kółkiem na końcu i jednym mniejszym na środku. A właściwie nie wyglądało, bo okazało się, że ktoś zabrał, nie ma! Geezer coś tam zaczął wyrzekać, chyba klął pod wąsem, chodził wkurzony po mieszkaniu. Trochę mnie to zestresowało, ale z drugiej strony czułem, że on nie na mnie jest zły, tylko na sytuację: miał grać, a nie może :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 01 października 2019 17:58:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Wreszcie sen! Śniło mi się, że jestem synem Adama Michnika. Byłem bardzo młody i miałem jeszcze siostrę. Cała rodzina zasiadła do obiadu. Okazało się, że będzie zupa. Była to rzadka, żółtawa ciecz, w którym pływały groszek i marchewka. Wyraziłem rozczarowanie. Tata Adam powiedział, że to wegańska zupa i że takie będziemy tylko teraz jeść. Wrzasnąłem coś buntowniczo że nigdy w życiu i wybiegłem z pokoju!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 02 października 2019 20:03:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Powtórzę oficjalnie - nie wiem, co gorsze: zupa czy ojciec.
Po czym takie sny?

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: ndz, 06 października 2019 21:16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
A dziś, że grałem z kolegami w piłkę na orliku. Naszym przeciwnikiem była solidna drużyna i głównie się broniliśmy, ale ciągle było jeszcze 0:0. A potem sceneria zmieniła się, orlik się wydłużył i nagle stał się korytarzem jakiejś uczelni. Biegłem z piłką, ale nie widziałem naszych rywali. Dostaliśmy się na stołówkę i spytaliśmy o to znajdujące się tam osoby. Odpowiedziały, że tak coś wiedzą ale tak ogólnie - że ich bramka jest w zupełnie innym skrzydle budynku i pokazali nam gdzie. I we trzy, cztery osoby - z futbolówką, w spodenkach i koszulkach rozwinęliśmy atak w tamtym kierunku.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 09 października 2019 06:02:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Jestem w Łodzi, na swoim podwórku. Spostrzegam, że siedzi tam panda czerwona. Mhmmmm... A obok stoją makaki. I pawiany, te japońskie. I jakieś malpiatki. Myślę, że trzeba się schować w domu bo to nie wiadomo co tej bandzie strzeli do głowy. I już po zamknięciu drzwi na korytarz, znajduję makaka w nogawce. Pawiana w kieszeni. I jeszcze z dwa razy. Wreszcie udaje mi się je wszystkie wyrzucić i obserwować małpi najazd na podwórze z okna. W Łodzi okna wychodzą na ulicę więc to kolejne senne dziwactwo.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 09 października 2019 06:18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Jakie pawiany japońskie? :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 09 października 2019 06:56:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Zwyczajne, łódzkie. A co się dziwisz?

arasek pisze:
A dziś, że grałem z kolegami w piłkę na orliku. Naszym przeciwnikiem była solidna drużyna i głównie się broniliśmy, ale ciągle było jeszcze 0:0. A potem sceneria zmieniła się, orlik się wydłużył i nagle stał się korytarzem jakiejś uczelni. Biegłem z piłką, ale nie widziałem naszych rywali. Dostaliśmy się na stołówkę i spytaliśmy o to znajdujące się tam osoby. Odpowiedziały, że tak coś wiedzą ale tak ogólnie - że ich bramka jest w zupełnie innym skrzydle budynku i pokazali nam gdzie. I we trzy, cztery osoby - z futbolówką, w spodenkach i koszulkach rozwinęliśmy atak w tamtym kierunku.

Czy mi się wydaje, czy wyczuwam klimat jak z Niziurskiego?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 09 października 2019 07:37:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Peregrin Took pisze:
Jakie pawiany japońskie? :)

E no dobra, makaki są japońskie.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 09 października 2019 08:34:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Mój przyjaciel pracuje od lat w zoo, w dużej mierze przy czepiakach, więc trochę mnie poduczył, także o zbliżonych rodzinach. ;)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 10 października 2019 10:51:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Seria fajnych snów!

Otóż Budzy mieszkał w niewielkim domku z ogrodem. Otoczony był płotem - taką zwykłą siatką, metalowe słupki i kwadratowe oczka.
Ale on miał to tak skonstruowane, że po lekkim szarpnięciu danego oczka rozlegał się przepiękny dźwięk. Trochę jak dźwięk sitar, ale dostojniejszy i głębszy. Budzy zagrał mi parę melodii, byłem oczarowany. Podszedłem do siatki i powiedziałem, że spróbuję zagrać "Nigdzie teraz tutaj". Zagrałem, ale jeszcze nie wyczuwałem tych zależności i chwilami szło trochę obok. Ale Tomowi się podobało i powiedział (tu wyobraźcie sobie jego albo Gera-naśladowcę 8-)):
-Aras, wiesz że ty to nawet fajnie graasz!

A potem nagle znalazłem się na rynku jakiegoś dużego miasta. Szliśmy z manool (ubraną w stylu punk) trzymając się za ręce. Ale to było takie niewinne - hipisowsko licealne :aniolek:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 10 października 2019 13:11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Ożeż rety! W życiu nie nosiłam się na punka. Chyba że wąskie spodnie wciągnięte w oficerki to już to.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 30 października 2019 18:49:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 31 sierpnia 2019 13:20:10
Posty: 118
Podobno człowiek w czasie snu nie czuje bólu. Tymczasem dziś przekonałam się, że to nieprawda. Śniło mi się, że uciekam przed gwałtownie rozprzestrzeniającym się pożarem, leciały na mnie stosy iskier i parzyły boleśnie. Żar bijący od ognia też dawał się mocno we znaki. Obudzilam się w normalnej temperaturze pokojowej, na jawie nie było żadnego źródła ciepła, które mogłoby powodować realne odczucia we śnie.
Ale faktycznie, nie pamiętam, czy kiedykolwiek miałam inny sen, w którym czułabym ból.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group