No to po płytach czas na koncerty
.
01. Blues Boat & Hot Lips / 12.01.2017 / Alligator, Poznań
02. Quantum Trio / 23.01.2017 / Blue Note, Poznań
03. Bożek & Mazur / 25.01.2017 / Pies Andaluzyjski, Poznań
04. Orange Trane / 27.01.2017 / Blue Note, Poznań
05. Piotr Mełech & Wojtek Więckowski / 02.02.2017 / Pies Andaluzyjski, Poznań
06. Spontaneous Chamber Music (Olak / Zakrocki / Wielecki) / 03.02.2017 / Dragon, Poznań
07. Mother Urano / 03.02.2017 / Las, Poznań
08. Gerry Jablonski Band / 05.02.2017 / Blue Note, Poznań
09. Studencki koncert kompozytorski / 17.02.2017 / AM w Poznaniu
10. Wojciech Karolak / Piotr Baron / Marek Napiórkowski / Antoni Dębski / Adam Czerwiński play J. Śmietana / 18.02.2017 / Blue Note, Poznań
11. Filip Bies II Shizuka Okumura II Jacek Kortus / 19.02.2017 / AM w Poznaniu
12. Ewa Guzowska / Małgorzata Sajna Mataczyńska / Tomasz Lisiecki / 20.02.2017 / AM w Poznaniu
13. Kapela Niwińskich II Kapela Gołoborze / 20.02.2017 / Nowa Czytelnia, Poznań
14. Mełech & Wińczyk / 23.02.2017 / Pies Andaluzyjski, Poznań
15. Teo Olter / 23.03.2017 / Dragon, Poznań
16. LXMP / 26.03.2017 / LAS, Poznań
17. Wrocławskie Trio Perkusyjne: Aleksandra Gołaj / Michał Jedynak / Aleksander Wnuk / 28.03.2017 / CK Zamek, Poznań
18. Sed Contra Ensemble / 29.03.2017 / AM w Poznaniu
19. Poznańskie Trio Fortepianowe (Laura Sobolewska / Anna Ziółkowska / Monika Baranowska) / 29.03.2017 / Urząd Miasta Poznań, Sala Biała
20. Voo Voo / 01.04.2017 / CK Zamek, Poznań
21. Barbara Borowicz / 03.04.2017 / CK Zamek, Poznań
22. Trzaska / Mazur / Jørgensen / 05.04.2017 / Miejska Biblioteka w Bydgoszczy
23. Drużyna Poznańska / 06.04.2017 / Pies Andaluzyjski, Poznań
24. Piotr Scholtz Poznań Jazz Project / 08.04.2017 / CK Zamek, Poznań (jako support)
25. Jean-Luc Ponty / William Lecomte / 08.04.2017 / CK Zamek, Poznań
26. Tomasz Stańko New York Quartet / 11.04.2017 / Kinepolis, Poznań
27. Elements / 21.04.2017 / Scena na pietrze, Poznań (koncert festiwalowy)
28. Raphael Rogiński / 24.04.2017 / NInA, Warszawa
29. Edi Nulz / 27.04.2017 / Blue Note, Poznań
30. Voo Voo / 28.04.2017 / Młyn, Gniezno
31. Voo Voo / 29.04.2017 / Kino Halszka, Szamotuły
32. WMQ (chaos pełen idei) / 11.05.2017 / Stary Maneż, Gdańsk
33. Hubert Zemler solo / 12.05.2017 / Dragon, Poznań
34. Bachorze + Paweł Szpura & Hubert Zemler / 12.05.2017 / Dragon, Poznań
35. Lost Education / 18.05.2017 / Pies Andaluzyjski, Poznań
36. Carrier / Gadecki / Bożek / Lambert / 23.05.2017 / Dragon, Poznań
37. PIGS / 25.05.2017 / Apoteka, Kraków
38. Paweł Szamburski solo / 30.05.2017 / Chłodna 25, Warszawa
39. Lord Bishop Rocks / 31.05.2017 / Alligator, Poznań
40. Lord Bishop Rocks / 01.06.2017 / Zakład, Leszno
41. Elżbieta Rojek / Mandar Purandare / Waldemar Rychły / 09.06.2017 / Łazęga Poznańska, Poznań
42. Osjan / 14.06.2017 / Prom, Warszawa
43. Gerry Jablonski Band / 22.06.2017 / Free Blues Club, Szczecin
44. Gerry Jablonski Band / 23.06.2017 / Piekarnia Cichej Kobiety, Zielona Góra
45. Gerry Jablonski Band / 24.06.2017 / Noc Świętojańska, Krzeszyce
46. Gerry Jablonski Band / 25.06.2017 / Teatr im. St. Jaracza, Otwock
47. Dezerter / 14.07.2017 / Jarocin Festiwal
48. Krzysztof Zalewski / 14.07.2017 / Jarocin Festiwal
49. Hey / 14.07.2017 / Jarocin Festiwal
50. Mitch & Mitch / 15.07.2017 / Jarocin Festiwal
51. WMQ / 15.07.2017 / Jarocin Festiwal
52. Voo Voo / 15.07.2017 / Jarocin Festiwal
53. Pere Ubu / 15.07.2017 / Jarocin Festiwal (część koncertu)
54. O.S.T.R. / 16.07.2017 / Jarocin Festiwal
55. Tomasz Stańko / 16.07.2017 / Jarocin Festiwal
56. Ola Bilińska i Libelid / 27.07.2017 / FORMA, Rawicz
57. Raphael Rogiński & Natalia Przybysz / 28.07.2017 / FORMA, Rawicz
58. Lost Education / 27.07.2017 / FORMA, Rawicz
59. Fingerstyle Bob / 02.08.2017 / Alligator, Poznań
60. Raphael Rogiński solo / 04.08.2017 / OFF, Katowice
61. Łoskot / 04.08.2017 / OFF, Katowice
62. PJ Harvey / 05.08.2017 / OFF, Katowice
63. Żywizna / 05.08.2017 / OFF, Katowice
64. Voo Voo / 06.08.2017 / Letni Ogród Teatralny, Katowice
65. Swans / 06.08.2017 / OFF, Katowice
66. Waldemar Rychły / Joanna Zielecka / Krzysztof Kubasik / 19.08.2017 / Gród w Grzybowie
67. Mein Haus / 23.08.2017 / Ladom,Warszawa
68. Homo Ludens / 23.08.2017 / Ladom, Warszawa
69. Waldemar Rychły / Joanna Zielecka / Katarzyna Gluza / 25.08.2017 / Rynek Wildecki, Poznań
70. Voo Voo / 26.08.2017 / Malta, Poznań
71. Waldemar Rychły z zespołem / 09.09.2017 / Biba w Lasku, Luboń
72. Waldemar Rychły z zespołem / 11.09.2017 / Kino Rialto, Poznań
73. Fingerstyle Bob Trio / 14.09.2017 / Alligator, Poznań
74. Osjan / 22.09.2017 / Bemowskie Centrum Kultury, Warszawa
75. Ensemble Tuning / 12.10.2017 / Pies Andaluzyjski, Poznań
76. Mateusz Pospieszalski Quintet / 13.10.2017 / Młyn, Gniezno
77. SZA / 20.10.2017 / Hyćka, Poznań
78. Bastarda / 22.10.2017 / PR 2, Warszawa
79. Hot Water / 27.10.2017 / Blue Note, Poznań
80. Renata Przemyk / 09.11.2017 / Blue Note, Poznań
81. Marek Pospieszalski Quartet / 11.11.2017/ Mózg Festiwal, Bydgoszcz
82. Pilarska / Kownacki / Gulotta / 14.11.2017/ Alligator, Poznań
83. DKV Trio + Joe McPhee / 15.11.2017 / Dragon, Poznań
84. Paweł Mykietyn / 17.11.2017 / Nostalgia Festival, Poznań
85. Mazzoll & Arhythmic Perfection + Kazuhisa Uchihashi / 18.11.2017 / Filharmonia, Szczecin
86. Hugo Race & Michelangelo Russo / 18.11.2017 / Dragon, Poznań
87. Lotto / 18.11.2017 / Dragon, Poznań
88. Poznańska Orkiestra Improwizowana / 24.11.2017 / Dom Tramwajarza, Poznań
89. Łoskot / 26.11.2017 / CK Zamek, Poznań
90. Wójciński / Szmańda Quartet / 27.11.2017 / Blue Note, Poznań
91. Jan Młynarski solo mózg / 02.12.2017 / Mózg Festival, Warszawa
92. Mazzoll & Arhythmic Perfection / 02.12.2017 / Mózg Festival, Warszawa
93. Ferran Fages / Doskocz & Trilla / Alex Reviriego / 02.12.2017 / Dom Tramwajarza, Poznań
94. Phicus / 02.12.2017 / Dom Tramwajarza, Poznań
95. Electric Jam (Frąckowiak / Siemienas / Zdanowicz / Kubiak / Kownacki / Tarnawski) / 06.12.2017 / Alligator, Poznań
96. Retarders (Kryszk, Cirocki, Kasperek) / 07.12 / Pies Andaluzyjski, Poznań
97. Boogie Chilli / 09.12.2017 / Alligator, Poznań
98. Szymon / Maurycy / Ksawery Wójcińscy / 16.12.2017 / Dragon, Poznań
99. Józef Skrzek / 17.12.2017 / kościół p.w. Św. Wojciecha, Konin
100. Sainkho Namtchylak & Sławek Janicki / 29.12.2017 / Mózg, Bydgoszcz
Przenigdy nie myślałem, że coś takiego mi się przydarzy. Nie czuję się na siłach by teraz pisać coś więcej, więc poniżej wkleję jeszcze tylko listę tych koncertów, które (z powyższych) uważam za najbardziej udane. Dwa pierwsze miejsca znalazłyby się również na samej górze mojej obecnej listy najlepszych koncertów ever. Jeśli ktokolwiek jest ciekaw, to relacje z części z tych koncertów, można znaleźć tutaj:
https://freemusicstop.com/category/relacje-z-koncertow/Zatem:
01. Paweł Szamburski solo / 30.05.2017 / Chłodna 25, Warszawa
02. Mazzoll & Arhythmic Perfection / 18.11.2017 / Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
03. Bastarda / 22.10.2017 / PR 2, Warszawa
04. Waldemar Rychły z zespołem / 19.08.2017 / Gród w Grzybowie
05. Voo Voo / 06.08.2017 / Letni Ogród Teatralny, Katowice
06. Raphael Rogiński solo / 04.08.2017 / OFF, Katowice
07. Tomasz Stańko & Enrico Rava Quintet / 16.07.2017 / Jarocin Festiwal
08. Tomasz Stańko New York Quartet / 11.04.2017 / Kinepolis, Poznań
09. Gerry Jablonski / 05.02.2017 / Blue Note, Poznań
10. Marek Pospieszalski Quartet / 11.11.2017/ Mózg Festiwal
11. Jacek Kortus / 19.02.2017 / AM w Poznaniu
12. Homo Ludens / 23.08.2017 / Ladom, Warszawa
13. Poznańskie Trio Fortepianowe (Laura Sobolewska / Anna Ziółkowska / Monika Baranowska) / 29.03.2017 / Poznańska Wiosna Muzyczna
14. Józef Skrzek / 17.12.2017 / kościół p.w. Św. Wojciecha, Konin
15. Electric Jam (Frąckowiak / Siemienas / Zdanowicz / Kubiak / Kownacki / Tarnawski) / 06.12.2017 / Alligator, Poznań
Boże co za rok!