Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:10:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Z Jarocina
PostWysłany: pt, 14 marca 2008 11:34:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
No to zaczynamy! :D

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 marca 2008 11:37:35 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 15:39:00
Posty: 354
Na razie przekopiuję swego dzisiejszego maila wysłanego na listę dyskusyjną Zgredów:

Wydanie Siekiery (dotychczasowy nakład to 6000 sztuk) przyniosło kilka skutków ubocznych. Nasz magazyn wymiotło: sprzedaliśmy dużo staroci przy okazji. Ludzie chętnie kupowali Śmierć Kliniczną, WC, Izraele, ale np nagle wzrosła sprzedaż Falarka....
No i pojawiło się dużo zapytań o dziesiątki innych artystów, a bardzo wiele osób pytało o płytę Deadlocka. Jej reedycja (właśnie się pojawiła!) w firmie W Moich Oczach jest więc również skutkiem ubocznym wydania Siekiery. No, ale nie da się ukryć, że nasza partia Punkowych Zgredów zyskała wielu nowych członków.

I to też ciekawa obserwacja psychologiczna poczyniona np na quasi-biznesowym portalu GoldeLine. Oto punkowe wspomnienia: http://www.goldenline.pl/forum/punk-rock-later/83173. Ja wciąż uważam, że przy wielu z Was jestem szczylem ze swoimi początkami w latach 1986-1987, a tutaj okazuje się, że obecni starzy punkowi wyjadacze zaczynali od zniszczenia Jarocina w latach 1993-1994. Tak więc granica czasowa wyraźnie się przesuwa....A mnie i tak najbardziej wzruszają 50 latkowie w komisach płytowych w Londku przy punkowych przegródkach.... Miałem takie doświadczenie w poprzedni weekend. Tak samo jak koncert Levellers i Dreadzone, gdzie można było spotkać osoby, które nosiły miano travellersów za rządów pani Thatcher (jej choroba i hospitalizacja to gorący temat na wyspach).

Drugie przy okazji: Leo z Dreadzone gra w Carbon Silicon - czy ten band to znana Wam historia? Polecieli we wtorek na 6 tygodni do USA. Ciekawa załoga muszę przyznać i trochę mnie zaskakuje duża ilość Sex Pistols w tle na obrazkach z Mickem Jonesem...

Made In Poland - przepraszam za opóźnienie, byliście w sytuacji gdy już za godzinę, jutro rano, po kolejnym spotkaniu czy telefonie już wszystko będzie wiadomo? Właśnie taką sytuację przeżywamy z wydaniem tego zespołu. Proszę o cierpliwość do czwartku.

Aha, spodziewajmy się zalania Nas punkowymi przebojami w tym roku - duże wytwórnie już nad tym pracują (Warner Music szykuje np składankę Generacja 80). Parę firm już urabia tych artystów, którym zaproponowaliśmy wydania w serii jarocińskiej.... Nasza seria może być więc trochę krótsza niż zakładaliśmy ;o)

Pozdrowienia z podziemia

Sławek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 marca 2008 11:50:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
DJ Adam Makonnen pisze:
Aha, spodziewajmy się zalania Nas punkowymi przebojami w tym roku - duże wytwórnie już nad tym pracują (Warner Music szykuje np składankę Generacja 80). Parę firm już urabia tych artystów, którym zaproponowaliśmy wydania w serii jarocińskiej.... Nasza seria może być więc trochę krótsza niż zakładaliśmy ;o)

ofiary własnego sukcesu :?

przy okazji, jest taki stary wątek o Variete, chyba pokrewny będzie? Jakby co zapraszam.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 marca 2008 11:54:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
DJ Adam Makonnen pisze:
o płytę Deadlocka. Jej reedycja (właśnie się pojawiła!)

Oooo... I to jest dobra wiadomość. W porządnych sklepach do znalezienia czy do zamówienia wyłącznie u Was?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 07:28:28 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 15:39:00
Posty: 354
Najlepiej DEADLOCKA kupić u nas, ale w sklepach już od przyszłego tygodnia i mam nadzieję, że będziecie o to pytać aby zamawiali :wink:

MADE IN POLAND - proszą o cierpliwość do końca tygodnia. Nie zwykłem pracować wbrew artystom, więc szanuję ich zdanie

DZIECI KPT KLOSSA - ten tytuł pojawi się też w sprzedaży w niedalekiej przyszłości, być może jeszcze przed wakacjami.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 08:23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
DJ Adam Makonnen pisze:
mam nadzieję, że będziecie o to pytać aby zamawiali

Czyli - w sumie wolisz żebym do skutku męczył jakiś sklep niż żebym zamówił bezproblemowo u Ciebie? :) Hehe, zrobi się...
O, Dzieci też super! A co wcześniej? Dzieci czy boks jarociński - bo on też był zapowiadany na "zaraz"?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 14:11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
DJ Adam Makonnen pisze:
Najlepiej DEADLOCKA kupić u nas, ale w sklepach już od przyszłego tygodnia



Ja poczekam, aż będzie dostępny w sklepie. Nie lubię czekać na płyty. Też tak macie?

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 14:14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
pilot kameleon pisze:
Też tak macie?

Aha. Uwielbiam ściągać z półki i wrzucać do koszyczka. To samo mam z kupowaniem książek i czasopism - prenumerata jest nie dla mnie.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 14:23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Nie lubię czekać na płyty, zwłaszcza jeżeli realizacja zamówienia się przeciąga - np. dopiero dziś dotarła do mnie płyta zamówiona na początku stycznia. (ale na to akurat byłem przygotowany - czas ralizacji w sklepie był określony na ok. 105 dni roboczych :) ), ale za to uwielbiam trzymać w łapach tekturową paczkę z płytami (im więcej krążków w środku tym lepiej :)). Wrzucanie płyty do koszyka to przy tym zero uciechy. Za to bardzo lubię trafiać na perełki ustawione pomiędzy chłamem na półce z płytami w sklpie. To też miłe uczucie.

Ale kupując wysyłkowo ma się NIEPORÓWNYWALNIE większą ofertę niż przy poszukiwaniach w tradycyjnym sklepie.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 14:26:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Pet pisze:
kupując wysyłkowo ma się NIEPORÓWNYWALNIE większą ofertę

Co prawda to prawda. Dlatego wcale nie twierdzę że tego nie robię.
Pet pisze:
105 dni roboczych

To i tak dostałeś dość wcześnie. :lapkuraka:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 19:12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Pet pisze:
czas ralizacji w sklepie był określony na ok. 105 dni roboczych

www.fan.pl ?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 22:02:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 07:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Pet pisze:
Za to bardzo lubię trafiać na perełki ustawione pomiędzy chłamem na półce z płytami w sklpie
Szczególnie jesli cena jest taka trochę barszczowata.
Pamiętam jak udało mi się trafić między przeterminowanymi składankami z niemieckim techno, na debiut The Ghastly Ones (żeby nie było -> horror/surf) po 20zł. Płyta wydana 10 lat temu przez efemeryczny label Roba Zombie i nigdy później nie wznawiana. Na aukcjach chodzi po kilkadziesiąt dolarów. Przy obecnym kursie $ nie robi to takiego wrażenia, ale i tak chyba najcenniejsza płyta w moich zbiorach.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 22:03:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 19:58:41
Posty: 103
Skąd: Żuromin/Płock/Warszawa
A co z Izraelem? Kiedy można się go spodziewać?

_________________
"Zagubiony świat w pogoni materialnej, nie może uniknąć katastrofy industrialnej, potencjalnie zagro żony wojną atomową trzeba ratować energią duchową!"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 22:16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
pablak pisze:
www.fan.pl ?


Egzakli :lol: Fakt, że chyba tylko oni podają takie długie terminy realizacji w przypadku najtrudniej dostępnych płyt.


azbest23 pisze:
Pamiętam jak udało mi się trafić między przeterminowanymi składankami z niemieckim techno, na debiut The Ghastly Ones


Chwaliłem się już "In-menstrual Night" C93 za 5 zł w Empiku? Pewnie tak... jakieś 23354 razy :rabbit: ;)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 marca 2008 22:18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 07:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Pet pisze:
Chwaliłem się już "In-menstrual Night" C93 za 5 zł w Empiku? Pewnie tak... jakieś 23354 razy Wink
:shock: Jesteś wielki jak słoń!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group