Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 16:18:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 733 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 maja 2005 12:10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Kolega kolegi, który był na pokazie prasowym podobno aż się popłakał ze wzruszenia i wrażenia :D

Trza się będzie wybrać, choć ze mnie żaden fan :) Moze kiedyś znajdę czas i energię. Nie byłem w kinie chyba od roku :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 maja 2005 13:15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Obrazek
hi hi - to oczywiscie galeria Onetu, ale strasznei mi się to zdjęcie podoba! :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 maja 2005 13:20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Crazy pisze:
No juz nie powiem, co z Palpatinem się wyprawia, bo bym przegiął

Dobrze, że nie powiedziałeś nic o bliźniakach, bo nie uniknąłbyś linczu :-)

Bogus pisze:
A na część ostatnią wybiorę się, jak już wszyscy ci, którzy będą mieć na to ochotę, zobaczą ten film po raz czwarty

Taak... Trust no one, jak mawiano w pewnym serialu :-)
Ku własnemu zdumieniu mam Sithów już za sobą. W ochy, ani tym bardziej achy, nie pójdę, więc mogę pisać śmiało. Film to jest na poziomie Klonów mniej więcej, w tej chwili trudno mi powiedzieć, czy mniej, czy więcej. Do starej trylogii brakuje wiele, głównie z powodu utraty nieodżałowanego klimatu tamtych filmików. Rozmach, to był w Powrocie Jedi w scenach walki wokół Gwiazdy Śmierci. Natomiast teraz jest tego wszystkiego za dużo, za bardzo to plastikowe i generalnie przekombinowane. Masa różnych super inteligentnych robocików, które później niewiadomo gdzie zniknęły. Tłok na ekranie, mimo znacznych jego rozmiarów, zdecydowanie przesadny. Indywidualne pojedynki na miecze też nie mają już tego klimatu, jakie miały kiedyś. A że Lucas starał się coś pokombinować z przesłaniem, żeby jakieś głębsze było? Od GW raczej tego nie oczekuję (obojętnie, czy chodzi o Gwiezdne Wojny, czy Gazetę Wyborczą), z resztą przemiana Anakina wydawała mi się mimo wszystko trochę plastikowa, może to efekt ogólnego przytłoczenia nadmiarem wrażeń. To chyba tyle, jak Crazy się oburzy, to może napiszę coś więcej :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 20 maja 2005 17:22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Idę jutro. Ciekawe, ciekawe. Przewiduje dobrą rozywkę :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 maja 2005 15:22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
hmm... koleżanka kiedyś chciała iść do kina się 'rozerwać' i poszla na Siedem... była zawiedziona, jakoś mało się rozerwała... :?

nie chcę zapeszać, ale Zemsta Sithów nie jest znowu aż taka rozrywkowa, jak by się można spodziewać po Starwarsach

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 maja 2005 15:51:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
UWAGA - w tekście są spoilery :)

Właśnie wróciłem. I wbrew obawom się rozerwałem :)

Całkiem niezły film, choć trochę słabych punktów by się znalazło - zwłaszcza aktorstwo :? Chwilami strasznie sztuczne i bez życia, innym razem przerysowane. Poza Anakinem (choć też nie całym) oraz Palpatinem jest pod tym względem dość drętwo i miejscami nieporadnie.

Troszkę irytowały mnie "humorystyczne" wstawki, których nośnikiem stały się w ROTS wszelkiej maści droidy i roboty (zwłaszcza na początku filmu). Jak już robić klimatyczny i mroczny film, to na całego, bez takich ukłonów do 15-latków.

No ale ogólnie całkiem nieźle, a sceny wojskowej zdrady oraz ostatecznej przemiany okaleczonego Aniego w Dartha Vadera zrobiły na mnie wrażenie. Zwłaszcza w końcówce czuło się ducha i nachodziła ochota, by zaraz włączyć "Nową nadzieję" :)

PS. Trochę rozrywki dostarczył jak zwykle tłumacz (lub raczej tłumaczka), racząc nas "Droidami-bzykaczami" (buzzer droids) oraz cudownie dwuznacznym pytaniem Padme do Kenobiego, gdy ten wrócił na statek po rozczłonkowaniu Anakina: "Czy Ani jest cały?" :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 maja 2005 20:52:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
humorystyczne wstawki? :shock:

nietypowość tej edycji Gwiezdnych wojen polega moim zdaniem m.in. na tym, że nie ma tam ŻADNEGO comedy reliefa, który dotą zawsze był... czasem lepszy czasem gorszy, ale był. A tutaj?
Jakoś mi nie było do śmiechu, kiedy oglądałem ten film.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 maja 2005 22:56:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Nieuważnie oglądałeś :wink:

Interakcje droidów podczas akcji uwalniania Palpatine'a są moim zdaniem takimi comic reliefami. To, w jaki sposób ze sobą rozmawiają (slangowy język kompletnie absurdalny jak na nie-ludzi), niektóre zachowania R2D2 i jak zwykle C3PO, również kilka kwestii wypowiadanych przez Kenobiego czy choćby zabawne małe robociki plączące się pod nogami Anakina i uciekające przed nim.

W każdym razie zdarzyło mi się kilka razy uśmiechnąć pod nosem, a nawet zrobić to mniej dyskretnie. Jak zresztą innym ludziom na sali :)

A nie wspominam tu o scenach, które budziły wesołość, choć w zamierzeniu nie powinny :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 21 maja 2005 23:00:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Ostatnie słowa: "... nie ma się czego bać, skaner pokazuje że za tymi drzwiami jest tylko jeden szurmowiec imperium a do tego ma astmę..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 maja 2005 21:38:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Hahaha! To je dobre!

http://www.sithsense.com/flash.htm

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 maja 2005 00:06:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Heh, Vader mnie rozszyfrował.....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 maja 2005 09:16:35 
Byłem, widziałem i napiszę tylko, że mimo, iż zmieniłbym w tym filmie bardzo wiele, zdarzyło się coś w czasie oglądania "Zemsty Sithów", dzięki czemu jest to dla mnie najlepsza z części cyklu, który zresztą znacznie zyskał w moich oczach...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 maja 2005 11:23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Więcej :!: :!: :!: :!: :!:

Proszę, nie pozostawiaj mnie w niepewności! ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 maja 2005 12:03:17 
Cóż, cykl "La Guerra de las Galaxias" stał się dla mnie mitem... czego chcieć więcej?...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 maja 2005 07:21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
dzisiaj idziemy drugi raz! (dopiero...)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 733 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group