Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 22:33:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 18 stycznia 2024 16:35:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
Lokiego jakoś na trzecim odcinku przerwałem.
Bez zachwytu sie toczyło.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 19 stycznia 2024 00:30:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
zasada pisze:
Lokiego jakoś na trzecim odcinku przerwałem

Oj, ogólnie fajny serial, wolę osobiście drugi sezon.

Echo ok, choć nie wiem czy taki był zamierzony zabieg, aby Vincent D'Onofrio "kradł" wszystkie sceny i najlepsze momenty... ogólnie miałem nadzieję, że będzie trochę lepiej, bo ani ta przemoc jakaś nie wiadomo jak brutalna, ani historia ogólnie nie aż tak porywająca. Plemienne, rdzenne (nie tylko) tło ok.

Nabrałem chęci na odświeżenie sobie Daredevila... trochę czekam na tę wersję spod znaku MCU, ale nie sądzę, aby fabularnie zbliżyli się do "netflixowego". Ale zobaczymy...

Aquaman 2... ojej... nie wiem co się tam odwaliło, ale mam wrażenie, że klimatem było gorzej niż w jedynce, choć historia mnie wciągnęła nieco bardziej... suchary przybrały formę pieczywa trwałego i po prostu byłem w wielu momentach po prostu zażenowany. Ciekawe było nawiązanie do Gwiezdnych Wojen (scena w tej jakby wyklętej, morskiej przestrzeni dla wyrzutków), choć czułem miejscami, że ktoś tu reinterpretuje Władcę Pierścieni, nie wspominając już o przytyku w końcówce do Iron-mana...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 26 stycznia 2024 16:46:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
Smok pisze:
Aquaman 2... ojej

Jeśli nic się nie pokiełbasi, to może dzisiaj wciągnę.
Ale mam jeszcze do dokończenia Marvels bo usnąłem chyba ostatnio.
Edit: wczoraj znowu usnąłem w trakciei seansu i dopiero dzisiaj skończyłem Marvels. Nie świadczy to dobrze o jakości kina przygodowego. Aquamana natomiast może pół godziny wciągnąłem i szedł zdecydowanie lepiej. Ale też melatonina wygrala ;)
Edit: faktycznie ten Aquaman jest tak pełen nawiązań do "innych światów" i suchych żartów, że bym nie pomyślał nawet. Podczas oglądania zapomniałem o aferze z Amber Heard także generalnie na plus - tak 3+ maksymalnie. Chętnie powtórzyłbym ciurkiem. Black Manta przypomniał mi się jako świetny adwersarz jeszcze z animacji oglądanych z dekadę temu (Young Justice). Mam nadzieję, że jeszcze powróci.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 24 marca 2024 00:16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
Madame Webb. Kino telewizyjne, podobne do "Mia i czarny jaguar" bardziej niż do czegokolwiek innego. Nawet moja nisko postawiona poprzeczka została strącona. Ok, rozumiem, origin story etc., no ale bez przesady. Spotkałem się z grepsem, że M.W. sprawia, że Morbius wygląda jak Mroczny Rycerz. Coś w tym jest!

Edit: a może to faktycznie jest przeskalowany odcinek pilotażowy serialu? To miałoby sens wtedy.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Ostatnio zmieniony ndz, 24 marca 2024 13:18:19 przez zasada, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 24 marca 2024 00:32:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Nie wybrałem się na ten film, choć zachęcony bardzo złymi recenzjami nawet miałem ochotę. No, nie złożyło się... pewnie będzie na streamingavh :) 8-)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 10 kwietnia 2024 16:32:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
A tymczasem pojawil sie zwiastun drugiego Jokera z Joaquinem Phoenixem i Lady Gagą.
phpBB [video]

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group