Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 20 stycznia 2022 16:15:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 30 grudnia 2021 12:44:41 
Awatar użytkownika

No i mam zwycięzcę w moim osobistym rankingu superbohaterskim na ten rok... spora dawka nostalgii... to, co w Twin Peaks nie udało się po 25 latach (niestety nie wszyscy aktorzy dożyli, nie wszyscy chcieli zagrać) - tak w Spider-manie się to udało. Świetne zwieńczenie ostatniej trylogii (która tak naprawdę z filmu na film była coraz lepsza) i zrobienie klamry z poprzednimi filmami było naprawdę super. Jestem pod wrażeniem, że się to udało i to działa. Dzięki temu mamy jeden z najlepiej zarabiających na siebie filmów, najchętniej oglądany film 2021... sam jestem przez tę historię kupiony i pomimo tego, że Spider-man nigdy nie był moim ulubionym bohaterem, to jednak teraz się mocno wkręciłem. Po seansie zzybko sięgnąłem po dwa ostatnie filmy ze Spider-manem, aby jakoś do tego wrócić... no, polecam.

A pyta zawsze Bóg

PostWysłany: sob, 15 stycznia 2022 00:45:07 
Awatar użytkownika

zasada pisze:
obejrzałem trailer Eternals

Obejrzałem całość. Solidne 3+ a nawet równe 4? Szkolne żeby była jasność.
W porównaniu do wspomnianych wyżej Siedmiu pierścieni - słabiej, ale generalnie spodziewałem się porażki na całej linii a dostałem całkiem spoko czipsy (idąc tropem Krejziego, może nawegt winegar & tomejto).
edit: nie, jednak bardziej Pringelsy tymiankowe

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]