Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 05:15:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 lipca 2005 21:52:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
standradowo-Ustrzyki Górne. Stodoła, myszy, zimna woda... "Atrakcją" może być krajobraz po ostatnich masakrach pogodowych. No i czy stodoła wciąż stoi??? ech... Swojsko powinno być i bez większego wysiłku, choć to ostatnie jak najbardziej na minus. Cóż, czasem trzeba...

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 lipca 2005 21:50:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
ech, większość gdzieś wyjeżdża a mi plany nie wypaliły :cry: jak to mawiał mój wujek: jak się nie ma miedzi, to się na dupie siedzi.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 lipca 2005 21:53:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Laska!

Nie przejmuj się! Ja jadę tylko w Karkonosze! Ale szukam w tym pozytywu bo przecież mogłem nigdzie nie wyjechać! W Karkonoszach będzie zajebiście! Na pociechę :piwo:

P.S. Pamiętasz te piwa w zeszłym roku w Strzesze? Przypomnij je sobie i humor od razu wróci :P

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 31 lipca 2005 21:56:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
oj, trezeba będzie w Karkonoszach nadrobić caaałe wakacje :D
P.S. pewnie że pamiętam :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 sierpnia 2005 09:01:36 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
http://img367.imageshack.us/my.php?image=mewa7yj.jpg
http://img370.imageshack.us/my.php?image=z1bp.jpg

Dwa zdjęcia z tegorocznego pobytu nad morzem w Dźwirzynie - pogody ładnej nie było, ale zachody słońca przepiękne - zdj. dolne, zdjęcie górne zrobione w dniu najzimniejszym i najmniej przyjaznym ze zwględu na przelotne deszcze i silny wiatr.


Ostatnio zmieniony pt, 19 sierpnia 2005 08:57:56 przez pako, łącznie zmieniany 9 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 sierpnia 2005 09:05:05 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Boskey pisze:
Kruszyniany bardzo turystyczne, az za bardzo. Natomiast pani z meczetu nauczyla sie swoich "wykladow" na pamiec, co chwile gubiac watek, co srednio mnie to przekonalo.


Miałem takie wrażenie w Kruszynianach, gdzie pan opowiadał z pamięci grupie turystów, natomiast w Bohonikach było bardziej spontanicznie (ale to było jakieś 6-7 lat temu).

_________________
http://danielpaczkowski.blogspot.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2005 12:56:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
oo, to przykro Asia że ci plany się sypły. A Morelka tak liczyła, że do nich dobijesz :-)

No a my dzisiaj w nocy wrócili z Tater. Ja cię kręce, wyjazd krótki ale intensywny że hej. Przeżyliśmy zupełnie niesamowitą burzę w samym sercu gór!!!! Przez całą noc! Chorąży ze straży granicznej, znajomy Kacpra, powiedział, że była to największa burza, jaka w ogóle kiedykolwiek widział nad Tatrami. A my w skalnej kolebie!!!!
Gdzies tak od ósmej wieczorem do trzeciej nad ranem błyskało non stop. Kilka, kilkanaście błyskawic na minutę przez cały czas. Całe szczęście, że jakos cicho to przechodziło, niewiele w sumie takich huczących grzmotów - bo byśmy tam ogłuchli!!! No i tak się zastanawiałem cały czas co by było, gdyby nam rąbnęło w dach koleby :x Chiba nienajlepiej ;-)

Ale walić w dach nie zamierzało, natomiast ostro nas zalało, w związku z czym sen był raczej symboliczny aż do godzin wczesnorannych, kiedy przestało na dobre padać i można było jakies tam w miarę suche miejsca zająć. Ale wcześniej był czad: leżałem na swojej karimacie skulony, bo w miejscu, gdzie powinienem mieć nogi był ciek, tuż obok głowy z jednej strony stała menażka, do której ciur ciur ciur kapała woda z dachu i co chwila ją musiałem wylewać, z drugiej strony oparłem się o plecak, włożony częściowo do wora na śmieci, co by nie zamókł... a na gębę mi bryzgała jakaś kropelka co jakiś czas... :D A na zewnątrz błyski i błyski.
Późniejsze błyski juz nie były takie fajne, bo chmury zakryły wszystko. Ale dość długo zachmurzenie było niezwykle wysokie, i mimo burzy góry były w większości odsłonięte. Z tym, że robiło się coraz ciemniej. I tylko w świetle błyskawic co chwila pokazywały nam się granie i turnie, gdzieniegdzie ze szczytami zanurzonymi w chmurach... KOSMOS!!!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2005 14:55:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
laska pisze:
jak to mawiał mój wujek: jak się nie ma miedzi, to się na dupie siedzi.

smutne. i prawdziwe. nie lubię mądrych wujków...

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2005 15:43:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Crazy, ale fajnie! Czyta sie jak jakas podroznicza ksiazke :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2005 22:29:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
Crazy pisze:
oo, to przykro Asia że ci plany się sypły. A Morelka tak liczyła, że do nich dobijesz


no coż, tak bywa :( Morella wysłała mi smsa że ją strasznie męczą, i musi dużo chodzić, a jak znam życie to Bogus cały czas jej dogaduje, a Dzyń pewnie też bije, biedna Morella..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 sierpnia 2005 22:32:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
laska pisze:
no coż, tak bywa Sad Morella wysłała mi smsa że ją strasznie męczą, i musi dużo chodzić, a jak znam życie to Bogus cały czas jej dogaduje, a Dzyń pewnie też bije, biedna Morella..



E tam od razu biedna. Niech wie co ją czeka po ślubie he he :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 sierpnia 2005 08:33:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
a kiedy oni wracają?
jak znam zycie to pewnie jutro wieczorem, bo ja akurat jutro wieczorem wyjeżdżam i znowu się miniemy :-(

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 sierpnia 2005 13:38:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
A ja kilka dni nad morzem (Pustkowo, gmina Rewal)
Wszystko co najlepsze nad morzem mnie spotkało, wreszcie wypocząłem...

ech...strasznie tęsknie do powiewu Bałtyku ;)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 sierpnia 2005 01:25:14 
ha! już w domu! już do greyhaven z shire dotarliśmy... eh...BAAAARDZO był to dobrze spędzony tydzień- sielskie, spokojne duszniki pełne wspomnień z dzieciństwa słonecznego, penerskie bielice (i kazali mi wstać o PIĄTEJ żeby tam dojechać mamo...)!!!!! sudety!!!!!!sudety!!!!! ja wiem że dla niektórych to nie są góry...no i może mają rację ci co tak mówią bo kotlina kłodzka to shire a nie misty mountains :twisted:

boggi dogadywał indeed a dzyniek bił

obu jednak nie pozostałam dłuzna hje hje hje

te barto po ślubie (naszym???????) to zobaczymy kto będzie biedny!!!!!!

:!:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 sierpnia 2005 13:53:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Morella pisze:
te barto po ślubie (naszym???????)


:shock:

Chyba obozowym he he :lol:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group