Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:43:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 sierpnia 2012 21:09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Pietruszka pisze:
wróciłem z pola... marzy mi się Rado z księżycem na niebie i w brodzie...

bo po to są takie miejsca by tęsknić...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 sierpnia 2012 12:09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 04 lutego 2008 23:32:44
Posty: 3641
antiwitek pisze:
a widziałaś jelenie?

faktycznie coś tam biegnie, ale nie poznałabym co to :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 07:26:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Obrazek
radocyna mnie kocha

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 07:49:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
:D

Czy można jej się dziwić?

:aniolek:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 11:51:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
wspaniałe opisy daliście koledzy! szykuję się na wieczorową relę :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 12:11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Bosko! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 21:14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
spróbowałam sobie zrobić herbatę lipton z cytryną, żeby było radocyńsko, ale zupełnie nie smakuje tak jak tam.

jednak nie będę pisać reli chronologicznej, bo wszystko mi się miesza. w każdym razie udało nam się przyjechać do rado dzień wcześniej, czyli 14 sierpnia. dostaliśmy na tą jedną noc pokój 7osobowy i kiedy przyjechaliśmy wczesnym wieczorem, to już wszyscy spali. ale rano spotkanie z pietruszkami, które nie wiedziały jeszcze, że posiłki tradycyjnie je się w rado na świeżym powietrzu nawet jak pada deszcz :mrgreen: opowieści ewy pietruszkowej o królowej wesołych miasteczek - czyli o sobie - i już wiem, że ewa to po prostu żeńska odmiana pietruszki :D

no i jaka niespodzianka - przyjeżdża arasek (pieszo z gorlic, o ja cie!) a z witkiem i gerem laska! wycieczka na jeżyny (rosną jakie słodkie! arasek zjada garściami). mecz w nogę - a ja po raz pierwszy w życiu na boisku. kompletnie nie pamiętam, kto jest w mojej drużynie. nie potrafię skoordynować podań. ale przypadkowo trafiam we właściwą bramkę. laska gra świetnie. a potem mecz w siatę - gra mi się świetnie!
ognicho, z którego niewiele pamiętam. mżawka. więc nie było nocnego spaceru.

kolejny dzień rozpoczyna się grami - wypisywnie karteczek przy śniadaniu. mamy wiele pomysłów, ale mało czasu, więc pozostajemy przy tradycyjnych zespołach i piosenkach armii. nie akceptuję wyników. rodzina pietruszków jest kierowana przez ojca i wszyscy karnie głosują jak on :wink: mają silną przewagę. :D

po południu się rozjeżdżamy - my do wołowca, staszic czeka :wink: wracamy dnia następnego na obiad. co potem, co potem się działo? czarna dziura. czyżby się rozpogodziło i szliśmy do brodu? czy to wtedy było jakby jesiennie? zimno, para z ust, mgliście, groźnie?

przyjechał nasz znajomy z żoną i synkiem. pogoda się zrobiła, wyszło wreszcie słonko na dłużej. spacer do nieznajowej nareszcie, leniwe siedzenie przy brzegu wisłoki i rzucanie kamieniami do rzeki od niechcenia. witek się kąpie w lodowatej wodzie. wymyślanie różych naz, tytułów, nie bardzo wiem o co cho :wink: chłonę krajobrazy.

ognisko z kiełbami, winem, piwem i zgadywaniem piosenek. przyjechała znowu laska! te kiełbasy co chwilę spadają do ognicha. kupa smiechu, niektórzy je nadziewają na kij w tradycyjny sposób "na pal". pijemy z gwinta, bo nie pomyśleliśmy o szklankach. sikamy towarzysko w ciemnościach poza kręgiem światła. i tu przypomina mi się magiczna latarka pietruszki - miecz świetlny.

spacer do brodu? na pewno. znów groźnie i chyba wtedy widzimy spadającą gwiazdę.

rano wstajemy wcześnie niż zwykle, bo o 8 i jest cudownie. słonko już grzeje a trawy parują. unosi się ta para po rosie w sposób widoczny i piękny. dobrze tak wstać i to zobaczyć. i wyjeżdżamy a wszyscy nam śpiewają - ewa pietruszkowa robi preformance pt. chorwacyja.

i myślałam, że to pożegnanie z rado (mówiłam do witka: tu zawsze jest za krótko, poszłabym jeszcze raz na jeżyny i na górną radocynę i jeszcze raz nocą do brodu), a tymczasem minęło kilka dni i znów tam byliśmy. w drodze powrotnej z chor zatrzymaliśmy się na nocleg. rado mnie kocha, więc mimo, że miał być wolny tylko pokój bez łazienki, na miejscu okazalo się, że ktoś wyjechał wcześniej i zwolnił się pokoj z łazienką. postanawiamy zostać cały nastęony dzień, choć uprzedzeni zostaliśmy, że noclegu już nie będzie, bo cały hotel został wynajęty przez 40osobową grupę. myślę sobie, że może z tej grupy ktoś zachoruje i znajdą się akurat 4 miejsca, choć planujemy już aternatywne noclegi. jest ciepło, więc można na bazie? póki co idziemy na jeżyny :D i do górnej radocyny. suche drzewo - pamiętacie?- złamało się i leży. pijemy piwo zimne, jemy obiad i wtedy dorotka oznajmia, że możemy zostać, bo ta grupa coś kombinuje i ona ma ich dość. wieczorem okazuje się, że miała to być grupa motocyklistów i na szczęście dla nas nie przyjechał z niej nikt. (mieli jakiś zlot w zdyni). więc całe schronisko puste, tylko my i jeden zabłąkany motocyklista. poobiednia kąpiel moja w wisłoce zaliczona!popołudniowy spacer do czarnego, wielka chmura i burza! my w jej trakcie gramy na werandzie w makao kilka partyjek, pijemy piwo, lenimy się, poker, piwo, kolacja i... księżyc!!! pierwszy księżyc w radocynie. oświetla drogę podczas spaceru do brodu. drzewa wyglądają jak nieruchoma godzilla. gwiazdy są i odbijają się w brodzie. jest cudownie.

generalnie w tym roku wygrywają nocne spacery do brodu ******

Obrazek



acha, a ten chudy kot to własność buddysty od ceramiki.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Ostatnio zmieniony pn, 27 sierpnia 2012 22:52:17 przez natalia, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 22:12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
natalia pisze:
ja po raz pierwszy w życiu na boisku. kompletnie nie pamiętam, kto jest w mojej drużynie. nie potrafię skoordynować podań. ale przypadkowo trafiam we właściwą bramkę


był czad ! :D

natalia pisze:
co potem się działo? czarna dziura


haha, a ja o tym napisałem tak -

antiwitek pisze:
Nie pamiętam co tam jeszcze się działo


ale wydaje mi się, że to właśnie wtedy graliśmy na piosenki Armii
pamiętam, że nie akceptowałaś wyników (to Triodante...?), i że

natalia pisze:
było jakby jesiennie? zimno, para z ust, mgliście, groźnie





ale świetnie, że wróciliście jeszcze do Rado :)
my, w niedzielny poranek, rozmawialiśmy o tym, że można by jeszcze wrócić na jakiś wczesnojesienny łikend :wink:


a jak wtedy rozpalałem to sobotnie ognisko, to rozmawiałem chwilę z panem - mężem pani Wioli, mówił, że martwią się, bo ludzi w lipcu było mało, a oni latem właściwie zarabiają na zimę, a zimą ruch mały, bo kłopoty z dojazdem, czasem Słowacy na biegówkach przyjeżdżają, dzwonią kilka dni wcześniej żeby im napalić, z naszymi narciarzami słabo, bo jeszcze ich w Niskim mało, a i z robieniem dla nich śladu nie jest tak jak być powinno (bo zwróciłem uwagę, że szlaki dla biegaczy porobione - fajnie)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 22:58:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...w pełnem słońcu poszliśmy do Nieznajowej
Obrazek

ku kompielom
Obrazek

bajkonur
Obrazek

surfman
Obrazek

radowit
Obrazek

radoja
Obrazek

radodrzew
Obrazek

na lwyby
Obrazek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony pn, 27 sierpnia 2012 23:26:36 przez elrond, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 23:24:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Surfman, albo zwycięzca pierwszych radocyńskich zawodów w stonesurfingu :) .

Super zdjęcia - widać na nich Radocyńskie lato!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 sierpnia 2012 23:32:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...zjawy i ludje

Uwaga ! Andrzej Rybiński jest wśród nas !

Turn in on again
królowa wesołego miasteczka
Bajkonur
Oblepiony gzami
lakimen
Mingus na przedramieniu
sportowe życie
Jesień,namiot i grzechy
atak Laski !!!
na niebie ciągły ruch
gol Natalii
zespół Ryby
kotlet mielony,ziemniaki,kapusta
o chorwacyjo !
księżyc przy brodzie
lato jak dawniej...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 28 sierpnia 2012 09:02:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
takie tam nagromadzenie rado-ści, te Wasze rado-foty, rado-rele.... po prostu CZAD!
mnie już odebrało mowę, a jak patrzę na te zdjęcia Natalia, Witek, Elrond, ten filmik Gero, Aras, Laska, Dzieciaki - po prostu dosłownie przytyka mnie we piersiach!

:serce :piwo:

Radoszał!


i

Czarna Kremówka (po niej się skończył!) :lol:

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 28 sierpnia 2012 09:07:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Pietruszka pisze:
Czarna Kremówka

!!!!! aaaaaaaa ! zapomniałem :shock:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 28 sierpnia 2012 09:14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
savoir-vivre nazo-popu:
...wydać słabego singla by żeby zasłużyć na dobry album...

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 28 sierpnia 2012 09:35:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..hahahahaha !!! :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group