Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 12:28:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 11:38:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Natalio - ciepła woda jest na pewno do dogadania na konkretne godziny. Co do wielkości pokoi to niestety nie wiem. Spałem w ósemce czy dziesiątce, ale na pewno nie było to jedyne pomieszczenie.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 11:42:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Schronisko na Magurze Małastowskiej dysponuje 28 miejscami do spania. Posiada pokoje: 2, 4, 6, 7, 9 -osobowe (na górnej kondygnacji), oraz pokój 6 - osobowy z własną łazienką. Pokoje, jak i całe schronisko, są oczywiście ogrzewane. Do dyspozycji bardziej wymagających (za niewielką opłatą) jest również pościel. Gdy wszystkie pokoje są pozajmowane istnieje możliwość spania na świetlicy – noclegi są wtedy na materacach. Dostępny jest także darmowy prysznic.
W cieplejsze dni istnieje możliwość rozbicia namiotów koło schroniska. Dla osób nocujących w namiotach znajdują się na zewnątrz dwie ubikacje oraz kabina prysznicowa.


Od 14 do 28 zł.

Heh, jak jest samochód i ochota na piwo, to na Słowację jest rzut beretem. A tam raj :-).

He he, nie Bart - pojechałem tam na swoje pierwsze wakacje w życiu i się okazało, że w czerwcu nikogo nie było i siedziałem tam miesiąc za free dorabiając w kuchni i szmuglując dla GOPRowców słowacką wódkę przez granice :-). Bardzo miłe wakacje to były... Miłość do Łemkowyny mi się wtedy włączyła.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 11:47:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Najpierw sam żem pisze:
Spałem w ósemce czy dziesiątce

Potem zaś . pisze:
Posiada pokoje: 2, 4, 6, 7, 9 -osobowe

Po namyśle i wytężeniu pamięci - spałem w dziewiątce.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 12:21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
No, widze że sprawy idą w dobrym kierunku :) . Pokoje mniejsze są, ale pewnie trzeba by je odpowiednio wcześnie zarezerwować - i tu dobrze byłoby się zdecydować na termin - "wstecz" znaczy uikend przed piętnastym? Mi wszystko jedno właściwie.
Jak wróce z pracy to spróbuję tam zadzwonić. :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 12:43:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
a to super info! bo miejsce jest bardzo urocze!
dla mnie weekend wstecz może być, nie wiem jednak jak z elrondem. wiem, że ma mieć na 90% koncert w kazimierzu w sierpniu ale kiedy, tego nie wiem. skontaktuję się z menadżerką dziś. jeśli udałoby się nam dogadać wszystkim zainteresowanym co do terminu, to najlepiej by było rzeczywiście rezerwować i mieć spokój.
to planowanie zdecydowanie dobrze dziś na mnie wpłynęło!!!!!!!! :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 17:20:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Garść szczegółów z pierwszej ręki (pani z którą rozmawiałem powiedziała, strony internetowe są o schronisku, ale nie są schroniska - dlatego do ostatecznych ustaleń należy używać stacjonarnego telefonu, którego numer podam na końcu):

- pani stwierdziła, że warunki w schronisku są "dość prymitywne", ale co to za prymityw, gdy jest woda i to ciepła :) . bardziej chodziło jej o to, że tylko jeden, sześcioosobowy pokój, ma własną, oddzielną łazienkę - reszta korzysta ze wspólnej na korytarzu; oraz o to, że pokoje są raczej niespecjalnie umeblowane, w sensie szaf i półek, łóżka piętrowe po prostu :) ;

- samochody można parkować przy tzw. "górnym szlabanie" - 200 metrów z hakiem od schroniska;

- jest oczywiście świetlica, możliwość rozbicia namiotu (osobiście się nastawiam), te większe pokoje wieloosobowe, kuchnia - to o czym już tu pisano;

- uikend sierpniowy podobno mniej uczęszczanym jest niż majowy, nie ma jeszcze żadnych rezerwacji, ale myślę: im wcześniej, tym lepiej. rezerwacja stuprocentowa: po telefonicznym uzgodnieniu i wpłaceniu zaliczki na podany telefonicznie numer konta;

- numer telefonu: 0 18 35 18 057 (mi udało się za drugim razem, za pierwszym z automatyczną sekretarką nie chciałem rozmawiać).


Co Państwo na to? Można by zawłaszczyć tę szóstkę by mieć forumową łazienkę, inne pokoje według uznania, namioty..? :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 19:10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ustalmy więc najpierw czy zainteresowani mogą przyjechać i który weekend wolą. przed 15 czy po 15. ja się dowiedziałam tyle, że koncertów żadnych nie ma w tym czasie więc chyba nam obojętne. piszę 'chyba" bo nie konsultowałam tego z elrondem jeszcze.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 20:42:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ja jestem chętny jakby co. Lepszy dla mnie weekend przed 15, bo wtedy właśnie mi się urlop kończy, a na początku sierpnia mam zamiar pobyć w Bieszczadach, w związku z czym chętnie bym te dwa wyjazdy połączył :faja:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 20:45:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
mi pasuje każdy z tych terminów

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 21:26:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Jak pisałem wcześniej, wolałbym termin wcześniejszy.
Co do noclegu, to wolę w namiocie ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 22:17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
mam jeszcze pytanie do tych co tam byli w okolicach tego schroniska: czy beskid niski TAM jest zarośnięty dzrewami czy znajdują się tam w pobliżu te łąki z krzyżami, o które mi chodzi?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 22:33:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Generalnie jakiś takich wielkich dzikich przestrzeni nie ma - są za to stare wioski, cerkiewki, cmentarze z pięknymi krzyżami, jakaś kapliczka tu i tam. Góry raczej takie pagórkowate :-).

Swoją drogą polecam http://www.beskid-niski.pl/. A najlepiej jakąś książeczkę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 maja 2007 07:43:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Sama Magura Małastowska jest zalesiona, na szczycie i Przełęczy Małastowskiej są cmentarze z pierwszej wojny, zwłaszcza ten drugi bardzo ładnie odnowiony/utrzymany.
Ale do najpiękniejszej moim zdaniem trasy tych gór czyli doliną Zawoi i Radocyny przez Wołowiec-Nieznajową-Radocynę-Konieczną (a tam na pewno jest to o co Ci Natalio chodzi) jest może pieszo ze dwie godziny...

. pisze:
Swoją drogą polecam http://www.beskid-niski.pl/.

Tak. Już też polecałem.
. pisze:
A najlepiej jakąś książeczkę.
To tym bardziej.

PS Jeśli o mnie chodzi to nie głosuję nad terminem bo obawiam się że i tak mi się nie uda wziąć wtedy urlopu. Jeśli uda mi się cokolwiek to tylko dojechanie na weekend (chociaż to jest diabelnie daleko jak na jazdę na weekend), a wtedy wszystko mi jedno czy przed 15 sierpnia czy po.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 maja 2007 10:28:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
a co myślicie o tym, może nie tak uroczo, ale. w każdym razie Radocyna

Obrazek

24 miejsca noclegowe (3 pokoje z łazienkami i 3 pokoje z piętrowymi łóżkami dla młodzieży i wspólnym sanitariatem), całodzienne wyżywienie

Udogodnienia:
Dojazd samochodem
Możliwość rozbicia namiotu
Ciepła woda
Do dyspozycji:
Możliwość zamówienia posiłków
Sprzedaż piwa
Dostęp do kuchni
Boisko
Zamykane pomieszczenie na rower
Kominek
Miejsce na ognisko lub grill
Basen lub kąpielisko
Wyposażenie:
Telewizor

Komentarze: (4) Dodaj komentarz | Forum

bob (bobpk@wp.pl) - 2007-05-08 20:39:32
Tanie noclegi, niedrogie i pyszne jedzenie, tanie piwko oraz miła obsługa. Szkoda tylko że niektóre łóżka są nienajlepszej jakości i trzeba uważać by z nich nie spaść…

Joka (jolka777@wp.pl) - 2007-04-04 17:31:06
zajebiscie bo okna sa nisko takze można łazic z pokoju do pokoju..telewizor ..4 wivy także disko tez jest mozliwe..my tańczylismy na stołach..:p

Paweł Rumian (gorky@buziaczek.pl) - 2007-03-06 00:07:54
Tylko miejsc jest 43 a nie 24. 2 pokoje 4-osobowe z łazienką 1x3os 2x6os i trzy pokoje z łazienkami i prysznicami na korytarzu: 6, 7 i 8 os.

Marysia Drozdżowska (dodzio15@buziaczek.pl) - 2006-03-08 14:00:48
Piękna okolica, dobre jedzenie. Wystarczająca ilość pokoi. Spełnia warunki sanepidu. Można doskonale wypocząć !

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 maja 2007 10:34:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
No to jest właśnie ten budynek nadleśnictwa, o którym wcześniej pisałem!
Okolica na pewno ładniejsza niż sama Magura Małastowska moim zdaniem.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group