Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 20 kwietnia 2024 00:27:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 marca 2015 13:24:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17256
Skąd: Poznań
Uwaga, chcą wam skasować zapowiedzi Ksawerego Jasieńskiego z I linii metra. Bo musiałby coś tam teraz dograć - więc z wdziękiem hipopotama gadają coś o "zaawansowanym wieku lektora".
Zróbcie coś, bo skończy się na zapowiedziach Senyszyn, znając specyficzną kreatywność urzędników.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 marca 2015 13:44:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Już jest jakieś pomieszanie, ostatnio słyszałam dwa różne głosy w nowych składach. Słabizna.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 marca 2015 21:35:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9984
Oj, i nie będzie już tego pięknego 'ł' w nazwie Ratusz Arsenał? :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 marca 2015 22:15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 21:33:11
Posty: 1971
Skąd: Sulejówek
Oby zostały.
Najgorsze są teraz te komunikaty "Proszę wysiąść. NA LEWO!"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 marca 2015 22:35:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9984
Oooj, też ich niecierpię. Pierwszy raz jak usłyszałam to 'Dzwi otwierają się na prawo', zwyczajnie się załamałam. I uznałam to za szczyt obrazy mojej inteligencji.

Tylko potem pomyślałam, że to może komunikat dla niewidomych, czy coś... co prawda nawet ślepy nie wysiądzie przez zamknięte drzwi, ale zawsze to jakaś wskazówka ułatwiająca życie... No więc trochę mi wnerw odpuścił, ale polubić tych komunikatów nie umiem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 24 marca 2015 22:55:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25379
Nie ma w nich nic do lubienia. Są idiotyczne.


arasek pisze:
Zróbcie coś

ale co? :-(

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 maja 2015 11:04:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
http://www.dwutygodnik.com/sluzew/

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 12 lipca 2015 00:43:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25379
Z posta o moim nieoczekiwanym popołudniu w centrum Warszawy wynika, że stolica bardzo mocno akcentuje chopinowskość. I tak chyba jest rzeczywiście, Muzeum i Akademia Muzyczna to wiadomo, ale i gdzie indziej: codzienne koncerty chopinowskie w lato (a w niedziele przecież w Łazienkach pod pomnikiem), na Krakowskim pani koncertuje pod namiotem szybkorozstawialnym, no i jak zawsze ławeczki :D

Ale inne rzeczy też bardzo mi się podobały na dzisiejszym spacerze. Tyle jest, przepraszam za wyrażenie, punktów gastronomicznych, do których chciałbym wejść, że musiałbym mieć bardzo gruby portfel, żeby do wszystkich choć symbolicznie zajrzeć, a potem miałbym bardzo gruby brzuch. Najczęściej nie interesują mnie takie "zwykłe restauracje", ale na Nowym Świecie, na Chmielnej, jest mnóstwo miejsc, które wyglądają pysznie...

I do tego taka ogólna żywotność miasta, pisałem już o tym wielokrotnie w ostatnich latach. Na placu obok Wizytek zawsze są wystawy fotografii a wokół nich chodzi i ogląda bardzo dużo ludzi. Wszędzie ludzie jeżdżą na rowerach miejskich. O, i dziś widziałem pierwszy raz tandem w Veturilo :-) W ogóle jestem fanem tego systemu rowerów miejskich. Do niedawna byłem fanem głównie teoretycznym, bo nie miałem okazji, ale w czerwcu najeździłem się veturilami sporo i bardzo sobie chwalę. Niedawno czytałem, że wprowadzili tandemy i dziś najpierw widziałem jeden przez okno przy Świętokrzyskiej, gdy słuchałem tego koncertu, a potem widziałem jak jakiś pan jechał (skądinąd sam).

Lubię taką Warszawę.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 13 lipca 2015 10:39:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
O, to jednak trylogia! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 15 sierpnia 2015 18:35:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17256
Skąd: Poznań
A ja sporo pojeździłem po Warszawie w czwartek! Wcześnie skończyłem to co miałem a dalszy ciąg miał być w piątek i nagle zrobiło mi się dużo czasu. Oczywiście zapomniałem, że bez telefonu nie mam w głowie numeru do Crazych czy też do Fen, no i musiałem sobie jakoś zorganizować czas.
Najpierw pojechałem na Świętokrzyską i hop - w drugą linię metra! Do Daszyńskiego i do Wileńskiej! Zjazd schodami ze Świętokrzyskiej dłuugi i fajno-kosmiczny. Ale stacje ładniejsze na pierwszej linii. Wysiadłem raz na "Stadion Narodowy" - na górę - o, Stadion! - na dół. A potem do centrum i do SKM na Lotnisko Chopina. Fajna trasa, pierwszy raz byłem w tych okolicach. Stacja końcowa pod ziemią, niezłe rozwiązanie. Poszwendałem się po terminalu, duże toto i z rozmachem! A - jeszcze wcześniej zjadłem obiad w fajnym barze na Marszałkowskiej - całkiem dobre żeberka!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 17 sierpnia 2015 12:51:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
arasek pisze:
Stacja końcowa pod ziemią, niezłe rozwiązanie.

Nowoczesność nowoczesnością, ale buforująca kupa piachu na końcu torów musi być!

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 17 sierpnia 2015 16:19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
arasek pisze:
Uwaga, chcą wam skasować zapowiedzi Ksawerego Jasieńskiego z I linii metra. Bo musiałby coś tam teraz dograć - więc z wdziękiem hipopotama gadają coś o "zaawansowanym wieku lektora".
Zróbcie coś, bo skończy się na zapowiedziach Senyszyn, znając specyficzną kreatywność urzędników.

W tym momencie wydaje mi się, że przede wszystkim należałoby poprosić o wyciszenie tego głosu. Pewnie testowała go ta sama osoba, która dopuszcza do użytku te straszne zabawki dla dzieci, od których można dostać zawału. Okropność.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2015 13:02:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 17:48:09
Posty: 6421
arasek pisze:
nagle zrobiło mi się dużo czasu. Oczywiście zapomniałem, że bez telefonu nie mam w głowie numeru do Crazych czy też do Fen, no i musiałem sobie jakoś zorganizować czas.


w tym przypadku to jednak szkoda, że telefon diabli wzieli

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 04 grudnia 2015 00:31:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9984
Taaaaaaak, tak wygląda moje miasto nocą: :wink:

http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalk ... 99623.html

Szczerze mówiąc, nie miałam pojęcia, że nocna Warszawa z lotu ptaka jest tak efektowna!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 06 grudnia 2015 12:30:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19447
Skąd: z prowincji
posty o stolicy Mazur zostały przeniesione do :arrow: odpowiedniego wątku

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 84  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group