Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:24:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 czerwca 2008 15:36:43 
zwał jak zwał...wszędzie są ludzie i ludziska...wszędzie znajdziesz pomoc, jak i chętnych ci dokopać...bez względu czy zwą te miejsce Berlin, Poznań czy Kobyłki Małe... Ale klimat miasto ma faktycznie ciężkawy... :-)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 czerwca 2008 22:23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
elrond pisze:
z tego miasta jak okiem sięgnąc zawsze płynie w naszą stronę rzeka miłości , ocean szczęscia

rozumiem, o co Ci chodzi, ale zastanawiam się, czy podobnie jak najgorzej kojarzy Ci się rzymskie Koloseum? przecież przez wieki miejsce bestialstwa to było, w stosunku do chrześcijan, ale nie tylko. I to w samym centrum jednej z najbardziej zdegenerowanych cywilizacji...

Mi się kwestie zabytkowo-architektoniczne jakoś rozdzielają z zaszłościami historycznymi. Będąc w Koloseum podziwiałem architekturę i chłonąłem klimat czegoś bardzo starego, a chrzęst łamanych kości i krew gladiatorów wcale mi się nie wtrąca do percepcji.
W Berlinie nie byłem, ale myślę, że jak komuś się podoba, to widzi po prostu miasto z jego architekturą i klimatem, a nie zastanawia się nad tym, co tam w tym Berlinie knuli przeciwko Polsce.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 czerwca 2008 22:27:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..w Rzymie czuję się świetnie , w Berlinie źle...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 czerwca 2008 09:48:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Ja znowu czułem się świetnie 8) :D .

Swoją drogą to bardzo ciekawy mecz. Gdy kilka dni temu w Berlinie na Kreuzbergu razem z Turasami oglądałem mecz Niemcy - Portugalia, spytałem się co będzie jeśli Niemcy zagrają z Turcją (pół miasta w tureckich i niemieckich flagach - najczęściej razem, albo takie hybrydy typu półksiężyc w czerwonej części flagi Niemiec), chłopaki z wąsami się trochę zwiesili i coś zaczęli stękać, że nie wiedzą komu kibicować :-). Choć mają całkiem fajnie - kto by nie wygrał, będzie im "na rękę" :-).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 czerwca 2008 10:22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Im więcej czasu mija od mojej wizyty w Berlinie, tym większą mam chęć tam wrócić... może to jeszcze nie miłość jak do Londynu (;-)) ale naprawdę wielka sympatia... Może kiedyś zabiorę tam Crazy'ego? :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 czerwca 2008 13:55:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Hmm :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 czerwca 2008 14:01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Nigdy w życiu nie byłem w Berlinie, a planuję się wybrać (tak ot, na sobotę :) ) odkąd jestem w Poznaniu czyli od 11 lat...
A czy wspominałem że głównym projektantem i architektem Bramy Brandenburskiej był koleś z mojego miasta? :) Jedyny chyba słynny syn Kamiennej Góry (w sumie wtedy to Landeshutu).

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group