Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:20:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 sierpnia 2006 22:41:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
K.T.W.S.G. pisze:
*bardzo* pomagają DWA kijki.

tak, po raz pierwszy doszłam do tego wniosku i już się z Ciebie nie śmieję. chcę dwa kijki!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 sierpnia 2006 22:42:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
K.T.W.S.G. pisze:
*bardzo* pomagają DWA kijki.


jeden tyz pomocny bardzo! :)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 sierpnia 2006 23:09:15 
natalia pisze:
tak, po raz pierwszy doszłam do tego wniosku i już się z Ciebie nie śmieję. chcę dwa kijki!!


Uffff nareszcie ;-) Ja to tu nawet na spacery po polach biorę kije, bo się bez nich dziwnie czuję - jakbym chodzić nie potrafił ;-)


dyingbride pisze:
jeden tyz pomocny bardzo!


Pomocny - tak, ale bez porównania lepiej jest z dwoma - zupełnie tak jak na nartach.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 sierpnia 2006 08:52:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
K.T.W.S.G. pisze:
Piotrek: trening schodzenia "na sucho" nie przyniesie żadnego rezultatu, bo ma się nijak do warunków w terenie.


Trochę przerysowałem ten trening. Tak naprawdę nie chodzę przed wyjazdem po bloku w górę i dół :-)


K.T.W.S.G. pisze:
Umiejętność szybkiego i intuicyjnego wręcz schodzenia przychodzi z czasem


Hmm... Kiedy byłem nastolatkiem nie miałem problemów ze zbieganiem z góry (najfajniejsze było upatrywanie z góry drzewa, na którym się chciało zatrzymać w celu uniknięcia wywrotki :-) ). To dopiero teraz mi się tak zrobiło, więc jak na razie - tendencja jest przeciwna...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 sierpnia 2006 08:54:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
panek pisze:
K.T.W.S.G. napisał:
Umiejętność szybkiego i intuicyjnego wręcz schodzenia przychodzi z czasem


Kiedy byłem nastolatkiem nie miałem problemów ze zbieganiem z góry [...] To dopiero teraz mi się tak zrobiło, więc jak na razie - tendencja jest przeciwna...


czesciej w Gory, czesciej! I na dluuuzej :D

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 sierpnia 2006 11:14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Kacper - ten kumpel z którym pojechałem jest członkiem PZA. Wprawdzie od kilku lat nie płaci składek ale nie robili problemu. Dzwonił z tydzień wcześniej i powiedzieli mu że miejsc wprawdzie nie ma ale dla niego się znajdą (szefował tam jednego lata).
A osób na taborze było coś powyżej dwudziestki, koło trzydziestki może tak na oko. Byłem już tam trzy lata temu, słyszałem że mają zamknąć tak jak mówisz.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 sierpnia 2006 21:03:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
a wracajac do meritum, zablysnal mi przed chwila Niemenowy epizod wyprawy. Pamietacie wycie "Dziwnego swiata"? :D Czy nie byl to ostatni, zagrany przez Crejzjego numer pierwszego wiczora?

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 sierpnia 2006 15:01:23 
Budyń pisze:
3bajki napisał:
Hmm, może wyprawa numer 4(?) u Budynia na działce?

ale to już nie teraz. Moje wakacje się od poniedziałku kończą, a że temat jakoś nie miał ciągu dalszego nie negocjowałem z rodziną w tej sprawie. Za rok zapraszam.

o taki m własnie terminie myślałem

dyingbride pisze:
'trzeba sobie czasem zygnac', 3bajek vis a vis Rotundy 25.08.06


Moim zdaniem to było inaczej. Coś w deseń 'Przy takim jedzeniu to chce mi się żygnąć', ale byłem jeszcze skacowany, to i nie upieram się.

Wczoraj chciałem żec że jeszcze Beskid Żywiecki, Ujsoły i parę kilo do granicy z Czechami. Nie wiem jak z łażeniem dla łazików zapalonych(można ale nie wiem czy wystarczy im;), ale widokowo to miejsce jest urokliwie urocze wręcz.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 sierpnia 2006 17:03:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
3bajki pisze:
Beskid Żywiecki, Ujsoły i parę kilo do granicy z Czechami

Dla formalności - tam w pobliżu jest Słowacja. Ale to już wczoraj się okazało, że tych państw nie odróżniasz w najmniejszym stopniu :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 sierpnia 2006 21:05:37 
Z Beskiedm nie pamiętałem, a co do tego wyjazdu, to ciężko było wyczuć, w końcu w ciagu 10 dni poruszaliśmy się autobusem i byliśmy w Wiedniu, Bratysławie, Brnie, a niemal każdego dnia gdzie indziej :)
Część studentów, to już nawet nie piła, tylko mówiła że zostaje w pokojach (ale większość jednak piła ;)
A poza tym baza wypadowa była na Morawach - a Morawy to taka słowacka część Czech (zwł. jeśli chodzi o narodowość tam mieszkającą), wiec już to budzi pewne zachwianie światopogladowe.

Poza tym ja większą część swych wakacji spędzałem w Czechosłowacji, niż w Czechach i na Słowacji :faja:


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group