Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 12:52:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 23 kwietnia 2015 21:17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Ponoć 7.06. br. na festiwalu muzyki chrześcijańskiej "Wiara i nadzieja" na scenie przy wznoszonej Świątyni Opatrzności Bożej wystąpi 2TM2,3. Czy można prosić o szczegóły, tzn. o której dokładnie zabrzmi "Biada"? :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 maja 2015 12:28:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Powoli zbliża się termin koncertu. W gablocie ogłoszeń kulturalnych w moim kościele parafialnym widziałem już plakat. Mają jeszcze wystąpić Deus Meus i Antonina Krzysztoń, ale rozpiska godzinowa jest dla mnie tajemnicą. Poza tym, że Arka Noego ma zacząć o 14 i zakończyć przed 15.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2015 20:41:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Dajcie znać -> jak tam dziś 2TM2,3 zagrało...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2015 21:36:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Po staremu. Pod sceną byłam tylko na jednym utworze, bo byliśmy z obojgiem dzieci. W oddali bywało różnie, jakby ktoś kręcił gałkami na niektórych utworach - raz głośniej, raz ciszej. Utwory z 888, Paschy i pojedyncze starsze. Maleo nawet ogarniał. Na bis dwa utwory ze Źródła i tu głos Andżeliki wypadł niesamowicie. Fajnie posłuchać, ale jednak chyba brakowało publiczności. Czekam na regularny koncert z wykopem, bo zespół ma moc.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 czerwca 2015 22:22:47 

Rejestracja:
pn, 13 lutego 2012 15:02:26
Posty: 57
występ bardzo fajny. jest moc w tych koncertach Tymka czadowych. Cieszę się też, że pojawiło się jakieś urozmaicenie repertuaru względem lutowego koncertu w Warszawie.
Ze Źródła były Eli lama sabachtani i utwór tytułowy. O ile ten pierwszy to jeden z moich ulubionych numerów z ostatniej płyty, to niespodziewanie wersja z gitarami elektrycznymi mocno mnie rozczarowała. Dla mnie 3 x bardziej czadowo brzmi na płycie lub na koncertach akustycznych. Hmmm. Właściwie ciężko mi powiedzieć, czemu. Może po prostu takie przeskalowanie 1:1 tego riffu i tych patentów na gitary elektryczne nie chwyciło, bo kawałek, wydaje mi się, zdecydowanie ma potencjał do rockowych aranżacji.
Za to delikatniejsze Źródło, które zdecydowanie ciężej było mi sobie wyobrazić w tej konwencji, bardzo mi się spodobało :)

manool pisze:
W oddali bywało różnie, jakby ktoś kręcił gałkami na niektórych utworach - raz głośniej, raz ciszej.


to prawda. z nagłośnieniem bywało różnie.

manool pisze:
ale jednak chyba brakowało publiczności


to też prawda. mnie się jednak wydaje, że informacja była trochę słaba. Ludzie dowiadują się dziś o podobnych sprawach głównie z internetu, a kiedy próbowałem potwierdzić info, że 2tm2,3 gra i o której, to znalazłem raptem jedną stronę z informacją (+ później ktoś na forum jeszcze coś napisał). Nawet na portalu Świątyni Opatrzności Bożej ciężko było coś znaleźć...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 czerwca 2015 21:29:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 listopada 2014 00:27:18
Posty: 251
Faaaajnie było. Może nie tak jak w Palladium ostatnio, no bo mniej ludzi, a i atmosfera też mniej koncertowa. Ale set porządny no i wspomniane utwory ze Źródła też super :)

Ale mnie ten koncert będzie się kojarzył z jednym mistycznym wydarzeniem. Przed koncertem wypatrzyłem siedzącego na krzesełku Elronda, słuchającego występu rapera, który zdobył nagrodę w konkursie. Ośmieliłem się podejść i zamienić słowo, nawet mam pamiątkową fotkę. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Tomku!!! :)

_________________
:okolata:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 czerwca 2015 10:33:24 

Rejestracja:
pn, 12 kwietnia 2010 11:07:34
Posty: 329
Na plotkarską nutę:

Podglądałem, że Profesorowi Chazanowi 2TM2,3 się podobało, obejrzał całość mimo, że małżonka go odciągała.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 24 listopada 2015 08:37:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Znalazłem kilka nagrań, myślę - że autor się nie obrazi, że wrzucę je tutaj:
Miłość
888
Nie umrę
Marana tha
Słowo
Eli, Eli lama sabathani
Źródło

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group