Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:25:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2011 17:21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 20:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
Olek pisze:
5. 14 marca 2Tm2,3 akustycznie -Zalesie Górne ***** Very Happy NAJLEPSZY AKUSTYCZNY KONCERT ZESPOŁU W 2010
8. 21 marca 2Tm2,3 akustycznie -Kraków ****
14. 11 czerwca 2Tm2,3 czadowo -Warszawa Park Sowińskiego***** Very Happy
19. 23 październik 2Tm2,3 czadowo -Kraków ***** Very Happy


też byłam na tych koncertach
w Zalesiu było świetnie..niesamowity klimat-drewniany ośnieżony kościół...wszystko bardzo dobrze brzmiało,tydzień później byłam na koncercie w Krakowie i jakoś mi nie pasowało to miejsce-jakaś sala gimnastyczna ze ścianką wspinaczkową,ale za to zapamiętałam z tego koncertu,że trzeba trzymać linię :mrgreen: przy okazji pozdrawiam panią ochroniarz...w Parku Sowińskiego to cały dzień był niesamowitym przeżyciem,dużo się działo i koncert Tymka również udany...a w Krakowie jednym słowem było czadowo-fajne spotkanko ze znajomymi i można było się wyszaleć na maxa
czekam na nową płytę i mam nadzieję,że w 2011 też parę koncertów zaliczę i będą równie udane jak te z 2010 roku :D

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group