Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:22:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 lutego 2010 09:53:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 27 lutego 2007 23:21:58
Posty: 89
Skąd: łorsoł
ja też niestety zgadzam się z Natalią. taaak podejście do koncertów się zmieniło na rzecz sterylnośći warunków(akust.), porządku, goryli z ochrony... pamiętam 1 koncert 2tm2,3 na jakim byłem jeszcze w podstawówce chyba. Bodajże w 1999 na warszwskim imielinie(ursynów), parafia św. Tomasza. Wtedy to był żywioł, a zespół wciąż traktowany był trochę zjawiskowo.. i byli tam ludzie "przypadkowi" - po prostu chcieli spędzić majowy, niedzielny wieczór pod chmurką, i tacy, co ich mama przyprowadziła, bo ksiądz zaprosił. z przewagą tych pierwszych chyba nawet, heh. :wink:

koncert był na ogromny zielonym boisku, wstep wolny, żadnych barierek nie pamiętam, ludzie z ogromnymi flagami, chyba nawet ogniska palili, trochę taki wyidealizowany woodstock... a dziś się mówi o koncertach Tymka przez pryzmat piecy orange, tak jakby one decydowały o charakterze koncertu w całej mierze :shock:

doskonale wiem, że niełatwo zorganizować koncert, ale gdybym był menago zespołu to szukałbym takich plenerowych imprez. a trasa gdzieś za granicą swoją drogą. silna scena jest chociażby na Ukrainie.

przy nagrywaniu 888 i trasie czadowej nowym świeżym powiewem w dużej mierze był sprzęt co przełożyło się na brzmienie i radość. Może teraz inna formuła koncertów i wyjście do ludzi dałoby nowego ducha zespołowi?

Ale tego bez menadżera, bez chęci i czasu muzyków nie będzie.

_________________
kabarety i iluzjony!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 lutego 2010 22:02:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 listopada 2004 16:59:24
Posty: 253
elrond pisze:
17. 26 czerwca czadowo -Toruń SOS ***** NAJLEPSZY KONCERT CZADOWY 2TM2,3 2009 !!!!!


podpisuję się
na S.o.s. jestem co rok...
powyższy koncert -----> konkret 8)

podobnie wspominam zespół PNEUMA S.o.s. 2005 30 minut bez ściemy - wystarczyło...

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 lutego 2010 16:19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 września 2009 15:59:22
Posty: 36
Pamiętam ten koncert przed Św. Tomaszem -to było tak dawno? :? A dziś - koncert w teatrze jest pełen ducha i bardzo mi się podoba, jakiś czadowy krążek (plik?) też by się przydał na rozłupanie serca kamiennego :x Muzyka tego typu nie istnieje w mediach, bo te media to gówno jest po prostu. Martwi mnie mała scena czadowa z korzeniami chrześcijańskimi bo Tymek wydaje się takim flagowcem trochę osamotnionym. Ale na szczęście JEST i nagrywa i koncertuje i daje dużo siły na tej wojence...

_________________
rozradują się kości, które skruszyłeś


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 lutego 2010 16:55:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
...taka muzyka nie jest grana w mediach... oj, tak chyba jest...
Canaan pisze:
mała scena czadowa z korzeniami chrześcijańskimi bo Tymek wydaje się takim flagowcem trochę osamotnionym. Ale na szczęście JEST i nagrywa i koncertuje i daje dużo siły na tej wojence...
Nie ma ośrodków, które by to promowały... Kiedyś był RUAH, magazyn ogólnodostepny... Szkoda jednak, że zespół, który ma ostatnią rewelacyjną płytę na swym koncie, czyli "Koncert w Teatrze", nie wydał koncertówki z materiałem czadowym (było DVD)...
Canaan pisze:
koncert przed Św. Tomaszem
Czy tam grał Joszko?

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 lutego 2010 09:59:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 września 2009 15:59:22
Posty: 36
Czy Joszko tam grał? Przykro mi, ale cholesterol wymazał to z mojej pamięci :cry: a koncertowa płyta z materiałem czadowym - o to to na co też czekam - chodzić na koncerty nie ma czasu (na razie - może jak dzieci dorosną :shock:) a nagrania live zawsze dażyłem ogromną sympatią (No Sleep till' Hammersmith pana Lemjego np :mrgreen: ).

_________________
rozradują się kości, które skruszyłeś


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 marca 2010 21:56:59 

Rejestracja:
śr, 04 lutego 2009 16:54:28
Posty: 4
Skąd: Gniezno
napisałem kiedyś trochę KULTury, nie ważne co zespół bedzie grał( ostro, akustycznie) - mi zawsze się będzie podobać, a byłem w Poznaniu i było wyśmienicie. Rozmowy toczą się w moim rodzinnym mieście- znowu jest żywioł :twisted: - teraz bedziemy działać kolektywnie, mamy pomoc, a wiec może i środki sie znajdą - pzdr wszystkich fanów -
Canaan pisze:
Martwi mnie mała scena czadowa z korzeniami chrześcijańskimi bo Tymek wydaje się takim flagowcem trochę osamotnionym

uważam, zę takie zespoły są, tylko fajne trzeba by było eksponować;)
Siema i nie ściema;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 marca 2010 22:04:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
nie chcę narzekać, ale jestem nieco zawiedziony brakiem koncertów na podkarpaciu. czadowych. ostatnio tymek to był w okolicy w glanach chyba jeszcze w 2008.
zaglądnijcie do nas!
i czekam na czadową płytę! bo akustycznych to mam dość.... tak szczerze mówiąc....

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group