Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 07:19:34

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 08:13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 22:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
Triquetra doskonała, widziałem ich po 5 latach, postęp ogromny.
Tymek wgniótł ludzi w glebę, było ze 300 decybeli i 80 stopni ciepła, jakość dźwięku jak na CK doskonała. Na szczęście nie było regowych chilloutów, jeno CZAAAAAAD!!! Ogromny Budzy w kusych porciętach, szalejący Maleo przebrany za kostuchę, Lica "u korzeni"... Power maksymalny, punk, metal, rap-metal, hard rock, wszystko, co najlepsze w tej muzie. Tak trzymać, grajcie na wschodzie częściej!!!
Potem skromne pifko z Budzym i Erkejem. Pozdro dla Lafjoy'a i wszystkich ludzi z forum których widziałem.
Wyjątkowy koncert.

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 09:43:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 21:17:17
Posty: 645
Skąd: kresy wschodnie - CHEŁM
Koncert w Lublinie świetny! Co prawda opóźnił się o ok. półtorej godziny (zespoły ponoć nie dogadały się co do mikrofonów-Triquetra nie miała swoich, a Tymoteusz był jeszcze w drodze).Frekwencja 100%! Sala wypełniona praktycznie po brzegi. Było ok. 250-300 osób. Muzycznie bardzo bobrze, Tymek zauroczył cały tłum, chyba wszyscy byli zachwyceni. Maleo jak wpadł na scenę od razu energicznymi ruchami zmiótł statyw. Muzycy też zadowoleni z koncertu. Mam nadzieję, że Erkej w niedługim czasie umieści na forum trochę fotek z tego koncertu. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych forumowiczów, miło było was poznać.

_________________
ŻYŁEM BO CHCIAŁEŚ, UMARŁEM BO NAKAZAŁEŚ, ZBAW BO MOŻESZ.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 09:56:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
MOFO pisze:
Sala wypełniona praktycznie po brzegi. Było ok. 250-300 osób.


No wreszcie.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 10:00:17 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Ja dodam od siebie tylko tyle, że dzięki TAKIEJ MUZYCE I TAKIM KONCERTOM nie chce mi się pierniczeć. MUSICIE TO ZOBACZYĆ NA ŻYWO! Ogień! Moc! Ekspresja większa niż kiedykolwiek wcześniej! Zero rutyny! Emocje takie, że wszystko w człowieku chodzi!

Po prostu jest tak:
Obrazek

Dziś idę ogłuszyć się ponownie, choć i tak niewiele słyszę. Klin klinem! :wink:
Pozdrawiam wszystkich spotkanych wczoraj Forumowiczów! :piwo:


Ostatnio zmieniony śr, 04 października 2006 15:00:34 przez Erkej, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 10:26:20 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Oooooo, takie recenzje, że nie mogę się doczekać! Zarezerwowałem 2 bilety (tak, tak osoba towarzysząca musi być) przez internet, ale dziś się okazuje, że w Proximie padła sieć i nie mogą mi potwierdzić. Ale ponoć bilety jeszcze są, także ATAK!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 10:43:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Erkej pisze:
dzięki TAKIEJ MUZYCE I TAKIM KONCERTOM nie chce mi się pierniczeć

Nie tylko Tobie. :piwo:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 11:58:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
ech a akurat teraz kiedy płyta wreszcie zaczyna mi się podobać i w ogóle zachciało mi się iść.. to nie mogę :-( :-(

Erkej pisze:
dzięki TAKIEJ MUZYCE I TAKIM KONCERTOM nie chce mi się pierniczeć.

widać 2Tm2,3 realizuje nie tylko ewangelizację w stricte religijnym sensie, ale też ogólnie podnosi morale społeczeństwa! brawo Erkej! (ojej, chciałem napisać "nie piernicz", ale to chyba coś nie tak :oops: ... o wiem: nie pierniczej :D)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 12:58:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 września 2006 13:18:56
Posty: 1
Lublin zawsze jest OK :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 13:39:59 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Ja chcę jeszcze raz! Czytając powyższe relacje nie mogę doczekać się kolejnego koncertu na wschodzie :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 13:41:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Erkej! świetna fotka!!!!!! :brawa:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 15:16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Powiem tak- koncert w Lublinie świetny, genialne gitary na "Słowie" i "Deborze" (oj w ogóle cały czas było super :wink: ) Joszko się rozkręcił i nawet troche spontanicznie pokrzyczał w mikrofon, Stopa frywolnie poczynał sobie z perkusją (komu jak komu,ale jemu wolno :wink: ), no a biedny Maleo musiał wspomagac sie tekstami spod stóp :P Ale w końcu wbrew pozorom-Maleo- też (tylko) człowiek 8)
Również pozdrawiam obecnych tam Forumowiczów (zwłaszcza Armijnego Smoka, Smoczyce, Adaśka no i Erkeja za dobre serce okazane przy robieniu zdjęć pomimo unoszącego się w powietrzu pokoncertowego zmęczenia)

btw-następnym razem nie zawachamy się użyć argumentu pt. "Kobieta w ciąży!" :D

foto foto,dajcie foto :piwo:

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 15:17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Oj przepraszam,2 razy sie qrde wysłało nie wiem czemu :roll:

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 19:36:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Więc teraz, po 3godzinnym śnie po koncercie i 9 godzinach spędzonych w pracy ze zdartym gardłem i dziwnym piiiiiiiiiiiiiiiiiii w uszach wrzucam tu moją relację z koncertu w CK Lublin

wstępik:
Niezbyt lubię koncerty w ck - z racji na to, że pod scena znacznie gorzej słychać niż dalej, więc trochę z niepokojem wyczekiwałem tegoż koncertu. Otóż ten dzień miałem dosyć ciężki - bo studia i właściwie od godziny 13:15 zwiedzałem sobie Lublin w oczekiwaniu na koncert. Później na szczęście przyjechała Smoczyca i już czas nie dłużył się aż tak. Początkowo przed koncertem (jeszcze koło 18-stej) zaczęła się zbierać dosyć duża liczba ludzi - nastąpiło sympatyczne spotkanie z MOFO - jego siostrą (Inverness - czy to Ty?) - i z Adaśkiem - a już koło 19 wszyscy czekali aż panowie "ochroniarze" (trzymający się-zwłasza jeden - ledwo na nogach) wpuszczą ludzi na sale,,, cóż,,, doczekaliśmy się dopiero ok. 20:15,,, (powód wyjeśnił wyżej MOFO). Od razu spotkaliśmy Erkeja, a później Rogertino - było super.

występ Triqetry
zespół ten nie przekonywał mnie (choć słyszałem kilka demo-singli czy jakoś tak), niestety moje zmęczenie całym dniem i czekaniem w dusznym przejściu na koncert, wzięło górę nad odbiorem ich występu. Podobał mi się jedynie utwór "na wagary" - zawsze gdy go śłucham bardzo mi się podoba. Tego dnia jednak czekałem na inny zespół i występ triquetry jednak mi się trochę dłużył.

KONCERT 2TM2,3
Zaczęli trochę po 21. Koncert miał swoja dramaturgię, tempo i spontaniczność. Pierwsze dzięki Biada wgniatały w ziemię, potem Miłość i Maleo z 888 i Lew Hadasz. Bardzo pozywtywnie odbieram wokal Maleo - oprócz pomyłek w textach (identycznie jak na woodstocku to wyszło) to jednak wokalnie stanął na najwyższym poziomie, a także olbrzymi plus za jego spontaniczność i ruchy na scenie - daje to bardzo dużego powera ludziom którzy gdzieś przed sceną skaczą stoją itd... Najlepszy utwór z nowej płyty na tym koncercie to zdecydowanie Wojna (ten refren i Houkowy Maleo( i 888 (choć płytowo w moim rankingu wyżej są Lew Hadasz i Emmanuel). Dynamika koncertu podskoczyła jeszcze bardziej na starych utworach (w Lublinie się jeszcze je pamięta): Marana tha (niestety Lica tylko w chórkach), Magnificat. Później nastąpiły problemy techniczne (niestety, ale nawet na najlepszych koncertach się zdażają: prawie nie słyszalna gitara Drężmaka w Effacie - przynajmniej pod sceną -, a potem problemy z kablem od microfonów w Słowie,,, potem poleciał Shalom i Tom wrócił na najlepszy utwór tego wieczoru: Shema Izrael, Adonai Elohenu,,, chyba nie jestem w stanie dobrze opisać tego co sie działo podczas tego utworu - zarówno na scenie, jak i przed sceną: po prostu Tom krzyknął w przed którymś refrenem: Kto skoczy wyżej!!??!! - i nagle wraz z Maleo i zrobili małe pogo na scenie - a publiczność porwało to ... że hej! Od tego utworu koncert nabrał jeszcze większej spontaniczności i żywiołowości,,, zero rutyny i radość z grania - to było po 2tm2,3 widać... Na bisy: Psalm 13, Nie umrę (po raz drugi na koncercie; na drugie bisy: Homilia Melitona. Po czym światła się zapaliły,,,

Reasumujęc
Koncert bardzo fajny i ciszę się ze mogłem na nim być - wraz z moją żoną i zaznajomionymi forumowiczami (gorące pozdrowienia). Jeśli chodzi o nagłośnienie: myślę ze dałoby się to zrobić jeszcze lepiej, ale bardzo mi się podobało (WIĘCEJ KONCERTÓW DLA LUBLINA). Jeśli chodzi o więcej koncertów dla Lublina: następny koncert ma być w Hadesie (ponoć miejsce gorsze od sali CK i mniejsze - a koncert ma być DARMOWY - z tego co wiem. Może dałoby się przekonać organizatorów (organizuje moja znjoma, ale nie udało mi się jej przekonać ;( ) żeby jednak zrobić to na Akademii Medycznej (na Hali na której grała Armia) - wiem,że muzycy nie chwalą tego miejsca z racji na słabej słyszalności na scenie - ale za to jest to duży obiekt i przed sceną dźwięk był idealny. To mała sugestia.

Wielkie dzięki za zespołu za ten koncert. Zapomniałem dodać, że był jeszcze utwór Jestem z Tobą, który mi się także bardzo podobał. No i mega dzięki dla Lafjoya za wlepki :)
Gardło mam zdarte - od kilku lat tak mocno nie śpiewałem/krzyczałem na koncercie,,, i podobnie jak kilku forumowiczów słyszę wciąż ten pisk w uszach.

Erkej - ekstra to zdjęcie!!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 19:59:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 16 września 2006 16:53:13
Posty: 3
Skąd: Lublin
CK nie nadaje się do takiej muzy...
1,5h spóźnienia to skandal !!!!
nie usłyszałem słowa przepraszam to też skandal!!!
grali nie źle, ale jak ktoś nie zna płyty to nie wiedział co śpiewali :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 października 2006 20:03:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 września 2006 22:58:50
Posty: 126
Skąd: z prochu
ROBERTINO PELLEGRINO pisze:
Moje refleksje trasowe.
Po pierwszych koncertach..ogłuszenie.Jednak nie wszystkie kluby nadają się do rokowego grania.


Faqt. Ja po koncercie w Białej Podl. nie słyszałem następnego dnia dzieci za dobrze w szkole (na szczęście mogłem im zrobić kartkówkę jakby podskakiwali) a następnego było słabo ze słuchem też. Narzeczona niezgorzej na uszach ucierpiała. Ale i tak był wypas koncert. Mów co chcesz.

_________________
Obrazek

Łukasz jednak pochodzi od wczesnoarabskiego "luk h' ar'ibn'hszsz"...co znaczy "przebiegły z niego skurczysyn"...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group