Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 11 maja 2024 17:13:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 08:58:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 14:08:39
Posty: 857
Skąd: Shire
Erkej pisze:
Np. Stodoła w styczniu. Tymek jako gość Armii. To mogłoby być dobre.


Zgadzam się w 100% :soczek:!

_________________
wiatr jest szary a księżyc zielony.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 10:15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
natalia pisze:
a malejonek dariusz przechodzi samego siebie,

:lol: nie widziałam w Poznaniu, ale sądząc po Warszawie, to wiem, o czym mówisz! :-) TAK!
Erkej pisze:
Stodoła w styczniu. Tymek jako gość Armii. To mogłoby być dobre.
O!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 10:41:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
ja, jeżely państwo pozwolą, po Poznaniu wczoraj
zgadzam się z koleżanką natalią, że Malejonek rulez! trzęsąca się śmierć to jest to! po prostu sarmackie klimaty tańca ze śmiercią, jakieś atawistyczne potrzeby oglądania czegoś takiego, nie wiem...
(ja się mogę tak wyginać na scenie na koncertach trupiej czaszki, jeśli zespół pozwoli, robić za takiego błazna- śmierć, to ja bardzo chętnie ;)
Nie wytrzymałem i po bisowym "Jahwe nie zostawił mnie na dnie", gdym mógł wykrzyczeć "NIE UMRĘ, NIEEEEE" podbiegłem i przybiłem Malejonkowi piątke, a właściwie, to on mi przybił...nie ma co, poczułem rasta-masta siły, jestem naznaczony regee, malejonkiem, czy ma ktoś wszystkie płyty Boba Marleya pożyczyć?
Lica scenicznie mi się kojarzy z Jezusem, taki wygląd trochę jak z ikony ma(sz) teraz. ale pełen pozytyw!!
elrond z tą deborą to ładnie pojechał, naprawdę, dobrze być w klubie przyjaciół kobiet ;)
a tak w ogóle, to w uszach mi jeszcze świszczy, trochę nie wiem co piszę, wybaczcie :lol:
pozdro600 dla wszystkich forumowiczów!!
pozdro1200 dla mojej żony!!!

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 10:46:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...
Meriadok Brandybuck pisze:
jestem naznaczony regee, malejonkiem,
...MALEO ! RZUĆ REGE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 11:07:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24333
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
elrond pisze:
...MALEO ! RZUĆ REGE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


O tak tak tak!!! Niedość że koncert niesamowity (DZIĘKI!!!) to i mam malutką nadzieję że Dariusz do najlepszych Houkowych czasów muzyczno-wokalnych może by wrócił...

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 11:23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
świetny świetny koncert - jakie SŁOWO!, jaka WOJNA! (czad większy niż na płycie, o wiele!) i te małe rzeczy: taniec disco Budzego i Maleo na "Effacie", Lica wysyłający wiadomość Morse'm w "Szalom", wygrażający palec Szkieleta... Bardzo to było wszystko wielkie, a najlepsza... "Marana Tha" :shock:

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 11:24:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
po koncercie - przez moment miałemteż nadzieję,,, że jest szansa na HOUK Return,.,, nawet superman return był więc może i Houk??

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 11:40:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 24 stycznia 2006 09:40:46
Posty: 16
Skąd: Poznań
Z innej beczuni:

Dlaczego głosy całej trójki brzmiały tak, jakby nałykali się helu? Do "Słowa" szczególnie, ale też do innych kawałków zupełnie brzmienie głosów nie pasowało - taki lekko dziecinny zamiast, kurtka, niskiego ryczenia. Czy to było spowodowane elektroniką, potrzebną do uzyskania tych ech(ów)?

_________________
Stoocku Poocku Qoocku


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 11:48:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24333
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Meriadok Brandybuck pisze:
nie ma co, poczułem rasta-masta siły, jestem naznaczony regee, malejonkiem, czy ma ktoś wszystkie płyty Boba Marleya pożyczyć?


Fajnie było Cię znać, Kuzyn...

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 13:10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 18:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
Ostatni koncert w Poznaniu

Triquerta tak jak w innych miastach coś jakby miała kłopoty z nagłośnieniem i czasem głośniki wyrzucały jazgot. Muzycznie mi nie przypadli za bardzo rozbiegani gatunkowo i do tego solówki, których nie lubię. I tekstowo pretensjonalnie np. zapadł mi w głowie tytuł "Sekret" jak z filmu "Wojaczek". Najważniejsze, że poznaniacy przyjęli ich ciepło tańcząc i reagując.

Dalej wiadomo bardzo szybko pojawił sie Tymek.
Grali bezlitośnie ostro i tak do końca przeplatane starymi kawałkami. Nie obyło się bez dwóch bisów, ale widać już było że nie mieli sił po całej trasie. Kawałek Słowo rewelacyjny, ale jakby nie koncerowy, może na daje się na koniec koncertów by wyciszyć i tak zostawić ludzi.
Zabawowo
Myślę, że bardzo dobrze, mnie stale zaskakiwało kilka nie pozornych dziwczyn z córką Licy, które siały zamęt w pogo. U nas też Maleo pofrunął (oj ciężki ten tatuś).

I na koniec wielkie dzięki dla zespołu, że po mimo małej frekencji w niektórych miastach dawał z siebie wszystko. Chyba musieli tam sami dokładać by zagrać? Dlatego RESPECT!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 13:39:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
qoocku pisze:
Czy to było spowodowane elektroniką, potrzebną do uzyskania tych ech(ów)?

....hmmmmmmmm..........chyba tak.... :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 13:54:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
...


Ostatnio zmieniony sob, 26 grudnia 2009 17:05:17 przez Goblin, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 14:07:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...moja relacja....
1.PIOTRKÓW TRYBUNALSKI- na dworze po Arce Noego.....obawa ,że lud zgromadzony licznie... rozejdzie sie do domu...a tu niespodzianka ! dość dobre brzmienie (jak to na powietrzu) repertuar zagrany jak na pierwszy koncert dość dobrze...fajnie sie grało... jest q51
2. ŁÓDŹ- w małym klubie,mało ludzi... ????? jestem tym z lekka zdumiony....brak Maleo ...postanowiłem zaspiewać jego utwory jek najlepiej potrafię.. ( nie moje tonacje,nie moja skala...Maleo ma wyższy głos).....ciekawe jak wyjdzie...Lica pomaga jak może...ogólnie może być
3. BIAŁA pODLASKA- mały klub ,mało ludzi..znowu nie ma Maleo...od wczoraj straciłem głos ....wokalnie tragedia.. utwory zapowiadam głosem Himilsbacha....koncert krótki...Lica próbuje ratować sytuację...ale....ogólnie porażka :cry:
4.BIAŁYSTOK -fajny klub ,ludzi mało ....jest już Maleo !!!!..Boże dzięki !!!!...ale z głosem nie najlepiej...utwór Słowo wykonuję z największym wysiłkiem....publika fajna ,najlepsza z dotychczasowych....dobra zabawa na sali...nam też dobrze się gra... jest Pablak, Frodo (dzięki !!!!!!! ) Ptak ze wschodu...
5. OLSZTYN- fatalne miejsce,fatalna atmosfera ,która udziela sie zespołowi, ludzi tyle co kot napłakał....80 biletów sprzedanych...organizacyjna klapa na calej linii, ludzie którzy organizowali nam koncert rozwieszali plakaty na 4 dni przed imprezą...kompletna amatorka.... gramy z wysiłkiem...najgorszy koncert na trasie....całe szczęście po koncercie nocleg nad jeziorem w lasach taborskich ...ufffff !!! jest Gravi..
cdn....

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony śr, 11 października 2006 15:15:17 przez elrond, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 14:28:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
6. GDYNIA- klub Ucho .. nareszcze CZAD !!!!!....bardzo lubię grać w tym miejscu...dla mnie jest to najlepszy klub w Polsce...z Licą musimy zdążyć na pociąg do poznania dlatego gramy pierwsi....czad na maxa !!!...publika super !!! ( dość liczna ) Maleo szaleje !!!! dla mnie najlepszy koncert na trasie !!!!
7. LUBLIN - mistyczne miasto ,fajne miejsce do grania ,dużo ludzi...i znowu CZAD !!!!...ludzie spiewają kawałki "ze zrozumieniem" :wink: pod koniec prawdziwe szaleństwo !!!! super koncert !
8. WARSZAWA -proxima...nie lubię tego miejsca ,jakoś źle mi sie tu śpiewa,ten niski sufit...nie lubię tego....ludzi dość sporo ..ale jak na stolicę to mogłoby być i dwa razy tyle....generalnie koncert energetyczny ..ale jakoś taki ...bez klimatu jak dla mnie ( tarchomin,tarchomin) :wink:..... natomiast po koncercie 4+4=8....koledzy i koleżanki byłem i jestem wzruszony.....dzięki !
9. ZAMOŚĆ -koncert w kazamatach starego fortu, piwnica ,wilgoć....brrrr.......luda malutko....po "Nie umrę" (koniec koncertu)...cisza jak makiem zasiał....załamać sie można... :cry:
10. KRAKÓW...dobry klub , dobry sprzęt , światła ,dobra atmosfera, CZAD !!!! LICA w świetnej formie....solówki, śpiew !!!!
super koncert !!!
11. KATOWICE...Mega club....powinien nazywać się MEGA SYF...kompletny smród,brud, żygi...i ostentacyjne olewanie nas przez obsługę tego chlewu....moje pytanie "gdzie tu jest garderoba " spotkało się z reakcją ,jakbym spytał się którędy na Marsa...po czym zostałem zaprowadzony do.....męskiego kibla...nigdy moja noga w tym "klubie" już nie postanie...natomiast koncert czad na maxa !!!! ludzi jak na Katowice średnio dużo...ale zapaleńcy....MALEO SZALEJE !!!!!...od tego dnia został on mym zagorzałym idolem !!!!!!! LICA kapitalnie ryczy swoje kawalki !! super koncert!!!!.....po koncercie miła rozmowa z gośćmi z MUMIO.... :D ....natomiast obsługa "klubu" ...każe opuszczać pomieszczenie...DNO !
12. WROCŁAW- klub wz ..fajne miejsce ,ludzi mało...ale koncert czadowy....zaraz po ...zrywamy się z Kmietą sie na koncert ARMII w tym samym mieście....jestem ciekaw jak będzie mi sie śpiewalo kawałki Armii wśród trasy tymka...czy uda mi sie "przestawić"...no i udało się ...szczególnie końcówka Śmierć w wenecji i Parowóz numer osiem ze szczególnym wzruszeniem...
13. SZCZECIN.-fajne miejsce koło dworca, ludzi mało ale bardzo zadowoleni a nawet śmieszni...jeden z prawej strony po każdym kawałku groteskowo piszczał.. :D ...razem z Maleo disco dance !!!! koncert bardzo sympatyczny !
14. KOSZALIN -ciemność ,chłód i deszcz wpadający podczas śpiewania do ust...ludzi garstka ...koncert na dworze pod kościołem....ale ....CZAD !!! :D
15. PIŁA - koncert w wypasionym disko klubie ,fajna sala, światła, ludzi ...70 osób....ale koncert dobry...ludzie w ciągłym pogo.....dobrze dobrze bardzo dobrze!
16. POZNAŃ - klub eskulap ostatni koncert na trasie ,powietrza zero, od samego stania robi sie słabo....ludzi dość sporo...mam wrażenie ,że coś nie brzmi...na scenie dudni....gramy z wysiłkiem....ale koncert udany !

moje typy : GDYNIA, LUBLIN, KRAKÓW,KATOWICE !!!! warto było !!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony śr, 11 października 2006 15:19:09 przez elrond, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 15:03:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 22:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
:brawa:

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group