Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 10:40:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 listopada 2006 15:04:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Crazy pisze:
for Becky


a co to za kategoria???

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 listopada 2006 01:29:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
hehehe... no taka... dla BEKI ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 grudnia 2006 22:36:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 września 2006 21:55:02
Posty: 73
Skąd: Łęczna
dostalem pod choineczke koncert 2Tm2,3 DVD i jednym slwoem CZAD !!! katowalem dzis cala rodzinke i chyba nie byli zbytnio szczesliowi,ale ewangelizacja przede wszystkim :))

w kazdym razie JESTEM NA OFICJALNYM KONCERCTOWYM DVD TYMOTEUSZA :)) mianowicie na piosence "sluchaj Izrael" z Lublina, ja bylem w tym chorze z zoltymi chustami (nad ludzmi z gitarami) i szczesliwie kamera mnie objela :)) to taka dygresja, i fakt z ktorego jestem dumny bpo jestem na dvd tymka :)) kurna, fajnie!

generalnie koncert bardzo, bardzo, bardzo fajny! miazdzy od poczatku samym MARANA THA :)) Lica - rzadzisz na wokalu!
PAX


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 grudnia 2006 00:02:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 października 2006 17:29:59
Posty: 105
Młody pisze:
mianowicie na piosence "sluchaj Izrael" z Lublina, ja bylem w tym chorze z zoltymi chustami (nad ludzmi z gitarami)

eeeee ja nie mam tego dvd, :| ale chyba wkrótce zakupię :faja:
a czy to może frag z koncertu sprzed kilku lat na placu zamkowym z okazji urodzin Jana Pawła II ?

_________________
,,...zanim wyjdziesz wyłącz gaz..."!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 grudnia 2006 11:58:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 września 2006 21:55:02
Posty: 73
Skąd: Łęczna
oczywiscie :)

tymke zagral tam 'w obliczu anilow" (ta piosenka, to moj pierwszy kontakt z zespolem i kilka lat nie moglem jej nifgdzie znalezc...:(, ale nareszcie trafilem na te moja ulubiona i umilowana poiosenke :D) oraz nagrane na dvd "sluchaj izrael" oprocz tymka wsytapili jeszcze m.in.:
budka suflera
joszko z dzieciakami
steczkowska
szczesniak
i szczerze mowiac reszty nie pamietam :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 grudnia 2006 15:14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 października 2006 17:29:59
Posty: 105
też tam byłam :faja:

_________________
,,...zanim wyjdziesz wyłącz gaz..."!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 grudnia 2006 16:46:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
a ja akurat tam nie byłem - choć rozważałem taką możliwość... oglądałem za to w tv,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 grudnia 2006 19:58:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
ostatnie kilka wpisów jakoś kiepsko się wpisuje w konwencję wątku omawiającego dyskografię zespołu :roll:
rozumiem drobna dygresja, ale w sumie czemu akurat tu?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 grudnia 2006 20:08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
Crazy pisze:
ostatnie kilka wpisów jakoś kiepsko się wpisuje w konwencję wątku omawiającego dyskografię zespołu
rozumiem drobna dygresja, ale w sumie czemu akurat tu?


ostatnimi czasy w ogóle te posty na forum tymoteuszowym mało mają wspólnego z pierwotnymi założeniami topików.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 grudnia 2006 22:15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 października 2006 17:29:59
Posty: 105
:oops:
ale tak jak napisałam wyżej, nie posiadam płyty dvd 2tm2,3 a byłam ciekawa po prostu, czy jest tam też materiał z koncertu, na którym byłam. :oops: :P

to teraz żeby było na temat :P
trudno mi jednoznacznie określić która płyta jest najlepsza, bo moje upodobania często się zmieniają, jednak póki co 888 mimo,że znam ją najkrócej to osłuchałam się jej już chyba więcej niż tych starszych!

zatem króciutko, nie wykażę się tu przesadną mądrością, ale napiszę co mi się bardziej lub mniej podoba. :P po kolei skala sześciogwiezdna

,,Przyjdź"

1. GENESIS - nie gwiazdkuję gdyż utworów instrumentalnych, tak krótkich, zwykle nie rozumiem, tzn. nie potrafię powiązać ich z tytułem, jakąś ideą. Genesis kojarzy mi się z burzą. Jak na początek płyty to ciekawa zapowiedź.

2. MARANA THA ******
pięknie brzmią piszczałki, najbardziej lubię moment ,,On otwiera oczy, On uwalnia jeńców..."

3. JEZUS JEST PANEM *****
podoba mi się Andżelika w tle (?) Budzego, znowu fajne piszczałaki, gitarki też , ale chyba tekstu za mało... chociaż mieści się w nim bardzo dużo!

4. PSALM 8 ******!
kocham ten utwór! jak go słucham z zamkniętymi oczami, to mam wrażenie, ze jade sobie pociągiem i podziwiam piękno stworzonego świata ( owce i bydło...) :lol: serio

5. KTO NAS ODŁĄCZY *****
zakonczenie, tzn. frag gdzie dominuje perkusja, od ok 4.50 min -fajne,ale za długie.

6. KANTYK TRZECH MŁODZIEŃCÓW ******
taki doniosły mi się wydaje, super

7. UWIODŁEŚ MNIE PANIE MIŁOŚCIĄ *****
podoba mi się, zwrotki super, ale refren tak :? na koncertach lepiej, jakoś mocniej, dynamiczniej wypada,

8. BENEDICTUS ******
taki zakręcony, :wink: bardzo mi się podoba, chociaż kiedyś mi się wcale nie podobał. :wink:

9. W OBLICZU ANIOŁOW ****
nie słucham już tej piosenki, chociaż nie uważam żeby była nieciekawa, strasznie mi się przejadła, ale niestety niekoniecznie w wykonaniu 2tm2,3, hit pielgrzymek itd....scholki to uwielbiają kaleczyć :roll: :lol: :wink: lubiłam sobie niegdyś włączać moment między 4 a 5 minutą.

10. MAGNIFICAT*****
refren mi nie pasi :? poza tym extra, Lica ładnie krzyczy.

11. GETSEMANI *** i pół
moment gdzie utwór zwalnia tempo, potem jest wokal, zakończenie - ekstra. ale ogólenie,jako całośc to tak średnio mi się podoba

12.SŁUCHAJ IZRAELU ****
piękna piosenka ale ,,nie słucham już tej piosenki, chociaż nie uważam żeby była nieciekawa, strasznie mi się przejadła, ale niestety niekoniecznie w wykonaniu 2tm2,3, hit pielgrzymek itd....scholki to uwielbiają kaleczyć " :wink: :P

reszta kiedyś , może...

_________________
,,...zanim wyjdziesz wyłącz gaz..."!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 grudnia 2006 23:53:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
wypowiedź Jagienki zmotywowała mnie do napisania paru słów:
- Genesis mi się kojarzy pociągiem
- Psalm 8 - jak zamykam oczy widzę góry :)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 lutego 2007 22:13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Lubię 2Tm2,3 od dawna, a ciągle mam mało płyt. Ostatnio trochę zarobiłem, więc dokupiłem sobie "2Tm2,3". Co można o tej płycie napisać? Świetna muzyka. Świetne aranżacje. Kilka najlepszych utworów w całym repertuarze - Psalm 18, Pslam 51, Psalm 13. Zresztą znałem tę płytę wcześniej i zawsze uważałem bardzo lubiłem.

A ponieważ jeszcze się nie wypowiadałem, powinienem machnąć jeszcze parę słów o innych płytach.
Przyjdź - nie znam
Pascha 2000 - jest parę naprawdę mocnych kawałków - są Psalm 40 i Psalm 23, ale płyta tylko trzyma pewien poziom, nie wybijając się ponad
Pascha 2000 tour - nie znam; nie wiem, czy chcę poznać
Propaganda Dei - wolę zdecydowanie te czadowe płyty, ale aranżacje, zwłaszcza jeśli chodzi o covery - bardzo ładne; dobrze, że nie ma akustycznej wersji Psalmu 40, bo ta jako jedyna mi się nie podoba
888 - jedna z najlepszych płyt, jakie znam; "Nie umrę" najlepiej wypada koncertowo, a na płycie najwięcej czadu jest w "Homilii" i "Psalmie 63". "Miłość" i "Biada" - genialne.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 lutego 2007 22:18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Mikołaj pisze:
dobrze, że nie ma akustycznej wersji Psalmu 40, bo ta jako jedyna mi się nie podoba

ale nie podoba ci się akustyczna wersja 1 (ta która była grana podczas akustycznej trasy na której nagrywana była Propaganda Dei) czy wersja 2 (ta co grali podczas następnych tras??

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 lutego 2007 22:43:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Znam tylko jedną i chyba chodzi mi o tę pierwszą, bo słyszałem ją na już nieakustycznym koncercie na SoS niedługo po wydaniu Propagandy. Zresztą nie wiem. To była taka wersja rapowana w każdym razie.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 lutego 2007 22:52:15 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
mikolaju z tego co widze lubisz czady.i dobrze.duzo tracisz nie znajac ,,przyjdz".nie wiesz ze 1 plyta kazdej kapeli jest najlepsza? :wink: 8)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group