Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 13 maja 2024 05:11:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 00:28:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 03:41:52
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
q51 pisze:
tu sie mylisz armijny smoku.
dgpack to wydanie plytki w bajeranckim opakowaniu (najczesciej tekturowym), a bonusy w postaci dodatkowego materialu audio/video nie maja tu nic do rzeczy.


No z tym bajeranckim opakowanie to się nie zgodzę. Tekturowe pudełka to największy badziew jaki można wymyśleć !! Zwykle wypada książeczka z tekstami (bo słabo się trzyma), no i w opakowaniu 2TM2,3 - Pascha 2000 odkleiła się mi podstawka z tworzywa sztucznego na której umieszczona jest płyta... mam teraz tekturkę i płytę osobno... koszmar.
To jest bardzo NIEFUNKCJONALNE opakowanie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 00:41:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
no ja mam digipacka od Paschy też totalnie rozwalonego, ale w sumie częściowo jestem sam sobei winny... natomiast pragnąłbym zauważyć że jednak digipacki teraz troszeczkę się różnią od tych sprzed kilku lat... Są dużo trwalsze (przynajmniej tak to widzę z moich dopświadczeń).

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 06:48:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19453
Skąd: z prowincji
Tymoteusz pisze:
w opakowaniu 2TM2,3 - Pascha 2000 odkleiła się mi podstawka z tworzywa sztucznego na której umieszczona jest płyta... mam teraz tekturkę i płytę osobno... koszmar

Mój egzemplarz też tak samo się zachował

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 10:48:10 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
no to nie wiem koledzy, co w z tymi plytami robicie, ze sie wam tak rozwalaja. moja ma tylko poobcierane rozki, nic nie odpada. choc zdarzalo mi sie ja nosic luzem w plecaku. przewaznie jednak stoi rowniotko na regale z 15-sekundowymi przerwami na wkladanie i wyciaganie plyty.

jak przeszkadza wam takie eleganckie opakowanie (w plastiku przeszkadza mi, ze latwo peka i szybko odpadaja uchwyty) mozesz sobie, jak moj kolega, porozcinac opakowanie i odpowiednio umiescic w pudelku (fakt, ze da sie tak zrobic tylko z tymi tradycyjnmi, najprostszymi dgpackami), lub jak kolezanka, plyty z rozkladowkami wkladac do zbiorczego etui. ona nawet czesc opakowan wyrzucila.

youzwa pisze:
Trupią Czaszkę zawsze i wszędzie wydawała Fronda, w końcu to płyta specjalnie an ich 10-lecie. Pierwszy nakład 3000 egzemplarzy bodajże w digipacku,

pierwszy naklad wynosil 2000 sztuk. co do wydawcy drugiego nie bylem pewny, bo elrond pokazal nam tylko tyl okladki (chodzilo o dadana tam grafike) na doslownie 5 sekund i nie bylo czasu na szczegoly. a bylo to po koncercie w lublinie, czyli troche dawno.
na dodatek reedycja tanca szkieletow zostala wydana w mmp (na dg w 2004), a pierwszy naklad w fundacji godne zycie (cd i mc w 2002). nie bylem wiec pewny, czy i w przypadku trupiej wydawca sie nie mienil.

no i super, ze tymka wydaje sdc!
wydaje mi sie, ze w przypadku taich wydawnictw metal mind to naturalne skojarzenie, ale skad universal? nie znaju.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 11:31:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
youzwa pisze:
Jaki Universal???? Płytę wydaje Stage Diving Club (Crew? myli mi się już) Records zwane też SDC Records. Nie wiem skąd macie te rewelacje o innych wytwórniach

jestem pewien, że na tym forum padło z ust kogoś zorientowanego, że płytę wydaje jakaś inna niż MMP znana wytwórnia ... niekoniecznie uniwersal... wszystko edno, teraz wiemy już kto wydaje.
youzwa pisze:
Trupią Czaszkę zawsze i wszędzie wydawała Fronda, w końcu to płyta specjalnie an ich 10-lecie. Pierwszy nakład 3000 egzemplarzy bodajże w digipacku, no a teraz dość nieźle nadal leci dodruk.

no to ktoś tu kręci:
tu http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php ... 2000#70890 elrond napisał, że 2000 stuk...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 12:26:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 października 2005 12:13:03
Posty: 521
Skąd: Oleśnica
Zamówiłem cały kombo zestaw - Plyta koszulka i plakietka;) Zaplaciłem i czekam!! :D:D:D Ciekawe jak długo>....

_________________
"Jak SODOMA I GOMORAAAAA!!!!"

Obrazek

pomóż w rozwoju mojego drzewa


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 14:11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 03:41:52
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
q51 pisze:
no to nie wiem koledzy, co w z tymi plytami robicie, ze sie wam tak rozwalaja. moja ma tylko poobcierane rozki, nic nie odpada. choc zdarzalo mi sie ja nosic luzem w plecaku.


No jeżeli o mnie chodzi to ja badzo szanuję płyty. Moja wygląda jak nówka... z racji tego, że nie miałem miejsca na stancji słuchałem wersji w mp3 (wstyd przyznać), a oryginał leżał w domu. Wziąłem go kiedyś do ręki i się rozleciało opakowanie. Chyba coś z klejem było nie tak... Tak czy inaczej wole pudełka z tworzywa sztucznego.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 14:44:00 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
Tymoteusz pisze:
z racji tego, że nie miałem miejsca na stancji słuchałem wersji w mp3 (wstyd przyznać), a oryginał leżał w domu.

nie rozumiem jak nie mogles zmiescic na stancji plyty, nawet w akademikach z latwoscia mozna zmiescic tak maly przedmiot. (pewnie chodzilo ci o to, ze nie miales miejsca na sprzet do odtwarzania).
alez nie masz sie czego wstydzic. kazdy ma prawo sporzadzic dowolna ilosc kopii zapasowych i uzywac jej wedlug uznania jednak wylacznie na uzytek wlasny - w koncu zaplaciles za te muzyke! powodem moze byc chocby chec zachowania plyty w nienaruszonym stanie.
no i coz - chyba po prostu masz pecha. szkoda ze nie wymieniles plyty jesli stalo sie to niedlugo po zakupie (ja tak wymienilem dgpack ultimy - miala skruszone zabki trzymajace plyte - nie bylo najmniejszego problemu w rzeszowskim empiku).
kazdy produkt moze miec jakis niewielki odsetek wadliwych egzemplarzy - trafiles na bubla. :? szkoda ze nie zajales sie tym w odpowiednim czasie...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 17:58:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 kwietnia 2005 13:31:48
Posty: 93
Skąd: Mielec
q51 pisze:
pascha 2000 miala dwie wersje: zwykla (plastkowe pudelko i sciezki jak na mc) oraz dgpack z bunusami (2 klipy i instrumentalna wersja psalmu 130).


na moim dgpack psalm 130 jest z Angeliką na wokalu, a nie instrumentaly, czyżby były różne wesje dg?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 22:35:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
Tymoteusz pisze:
Tekturowe pudełka to największy badziew jaki można wymyśleć !!


ja uwielbiam tekturowe pudełka, mają klimat, nie to co plastikowy badziew..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 22:51:14 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
laska pisze:
ja uwielbiam tekturowe pudełka, mają klimat, nie to co plastikowy badziew..

:piwo: :piwo: :piwo:
dgpack rulez! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 23:38:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 października 2005 12:13:03
Posty: 521
Skąd: Oleśnica
fajnie się obserwuje zmienność wątków na forum:) Kto by pomyślał, czytając ostatnie posty, że tematem jest przedsprzedaż "888" ? hehe

_________________
"Jak SODOMA I GOMORAAAAA!!!!"

Obrazek

pomóż w rozwoju mojego drzewa


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 23:42:01 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3422
To jest wielkim atutem tego forum.
Musieliśmy założyć własne forum Armii na najdalszej wyspie, żeby móc sobie pozwolić na ten komfort. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:49:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 15:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
Poczekajcie jeszcze trochę z tymi zamówieniami bo premiera płyty będzie kiedy skonczymy (bez pośpiechu), a nie kiedy to ogłosi MMP.

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 lipca 2006 16:57:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19453
Skąd: z prowincji
ROBERTINO PELLEGRINO pisze:
Poczekajcie jeszcze trochę z tymi zamówieniami


Może będzie złota płyta jeszcze przed premierą :D

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group