Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 29 maja 2024 07:56:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 14:26:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 09 kwietnia 2007 22:47:24
Posty: 794
Skąd: one two three everybody Rzeszotary
jaR pisze:
otodowód mojej niezdrowej fascynacji titim... 12 years ago


a Ty czajnik Ty sie nie wpieprzaj Ty będziesz potrzebny zaraz po :)
tak mi sie to skojarzyło :)


żeby było jasne ja Acidów słucham dla Acidów a niue dla Titusa Litzy Ślimatora czy Darucha vel Popcorna
fakt faktem bardzo sympatyczni ludzie
a Titus jest prawdziwym dżentelmenem ;)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 14:33:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 19 sierpnia 2006 15:01:53
Posty: 390
heheheheheheh.... 'pizza to jest fajna potrawa... tylko nie wiem, kurwa, jak sie ją robi' :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 16:02:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 16:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
Chcielismy zdazyc na Sunguest, ale sie niestety nie udalo:( Za wczesnie na takie fajowe zespoly. Powinni zamienic kolejnoscia z Magda A., ktora osobiscie lubie, ale jej muzyki i "przebojow" nie trawie. A poniewaz akurat trafilismy na jej wystep, to szybko udalismy sie do mojego ulubionego baru mlecznego na pyszny obiadek i jeszcze pyszniejszego gofra (to juz wieloletnia tradycja).

Dla nas wiec festiwal zaczal sie praktycznie od Arki Noego, ktora uwielbiam i ktora to jest ulubiona kapela mojego synka. Koncert byl genialny. Fajnie bylo patrzec na dwa pokolenia "dzieciakow" i sluchac tych fajnych kawalkow, ktore sie nigdy nie zestarzeja. Genialnym pomyslem na swietowanie 10-lecia bylo tez zaproszenie gosci. Mnie szczegolnie sie podobalo polaczenie z Budzym i z Maleo (choc ten drugi to wszak staly bywalec arkowych wystepow).
Podsumowujac - koncert byl z pazurem, z humorem i z zywiolem:)
A Arce gratuluje 10 lat!

Koncertu Budzego wysluchalam z przyjemnoscia, choc uwazam osobiscie, ze lepiej sie slucha w kameralnej sali, na siedzaco i ogolnie z innym klimatem, a jak juz na SOS to powinno byc bardzo po zmroku, kiedy to juz luna jest na niebie:)

New Life M. lubie, ale postanowilam wykorzystac ihc koncert na krotki odpoczynek. Slyszalam tylko za daleka kilka dzwiekow, wiec sie nie bede wypowiadac jak wypadli.

Tymek czadowy byl genialny:) Oj, stesknilam sie za ostrymi kawalkami, bo ostatnio to tylko akustyczne koncerty mi sie trafialy. Tym razem wszystkie utwory jeden za drugim grzaly, az milo. Zalowalam tylko, ze nie moge poskakac i rzucic sie w wiry, ale coz... blogi stan zobowiazuje:)
Ciesze sie, ze choc moglam wysluchac tych pieknych ostrych dzwiekow.

Niestety po Tymku czadowym musielismy sie zmyc z Torunia, bo przed nami byl jeszcze kawal drogi. Nie slyszalam wiec voovoo (i nie zaluje, skoro piszecie, ze marnie wypadli, bo ogolnie ich lubie) ani Tymka akustycznego (tu zaluje, ale nie wszystko mozna "miec").

Co do ogolnej opinii o tegorocznym SofS, to moge uznac festiwal za udany. Chyba lepsza formula jest robienie go przez dzien i noc, a nie dwa dni z ktorych jeden byl fajowy, a drugi dla tvp. Szkoda tylko, ze tak wczesnie sie zaczynal. W mojej opinii powinien sie zaczynac pozniej o trwac nawet do rana. No i szkoda, ze oszczedzili na scenie i naglosnieniu. Co roku scena byla ogromna a kolumny nadawaly muze na kawal miasta. Ale to chyba przez kryzys wszytsko bylo mniejsze i mam nadzieje, ze za rok wszystko wroci do normy. To by bylo na tyla...

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 16:53:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ostra pisze:
to jest ulubiona kapela mojego synka


ostra pisze:
blogi stan zobowiazuje


halo ostra, spodziewasz się dziecka? GRATULACJE!!!!!! :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 16:55:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 07 lutego 2005 17:00:53
Posty: 500
Skąd: kraśnik
Na SOS byłam pierwszy w życiu i od razu zakochałam się w Toruniu.To bardzo piękne miasto i aż zazdroszczę Igorowi,że w tak pięknym mieście studiuje, ale cóż może jeszcze kiedyś odwiedzę Toruń. Ale teraz już o SOS-ie. Dla mnie były to wspaniałe koncerty Arki Noego, Tomasza Budzyńskiego,2tm2,3 w wersji czadowej, jak równiez i akustic. Byłam pod ogromnym wrażeniem powera, jaki zaprezentowali muzycy, to co się działo na scenie było niesamowite, wręcz imponujące, mimo iż występowali po godzinie 23. Żaluję tylko jednego,że koncert Elronda, był taki krótki, piewrszy raz słuchałam Luny na powietrzu,ale mam nadzieję,że będzie mi dane w mistycznym mieście zobaczyć koncert w całości.
Nadal jestem pod ogromnym wrażeniem całego festiwalu i tego co się działo po godzinie 18:30.
Bardzo dziękuję Muzykom za tak świetne koncerty! :brawa:
Gero - rewelacja podczas występu "Luny"

Bardzo miło mi było spotakać i zarazem poznać: Morelę, Tosisławę zwaną przeze mnie Tosią :), Youzwę i Agnieszkę, Midawę, Acidolkę, a także fajnie było spotakać się w pociągu z Chopinem, w Toruniu z Igorem, Maqu, Gerem, Erkejem, artyphatem i Wiki :)

_________________
Wczoraj jest historią. Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 17:09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 20:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
Smoczyca pisze:
ale mam nadzieję,że będzie mi dane w mistycznym mieście zobaczyć koncert w całości.


tak! tak! tak! :piwo:

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 17:12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 listopada 2004 17:59:24
Posty: 253
miałem okazje byc na SongOfSongs już siódmy raz
pojawiam sie tam od 2003 roku

Tegoroczną edycję uważam za najsłabszą
pod względem zaproszonych zespołów, frekwencji publicznosci, nagłośnienia
pewnie też dlatego że trwała jeden dzień

Najlepsze tegoroczne koncerty to Arki Noego, Tomka i Luny, 2Tm2,3 HC.

Szkoda, że Acid Drinkers grało tego dnia koncert i nie było Ślimaka....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 17:48:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Pascha2000 pisze:
Tegoroczną edycję uważam za najsłabszą

A JA ZA NAJLEPSZĄ !
obserwuję festiwal od samego początku

Pascha2000 pisze:
pod względem zaproszonych zespołów

? :shock: :shock: a kogo ci brakowało ?

Pascha2000 pisze:
nagłośnienia

dla mnie super ! i na scenie i przed sceną!

Pascha2000 pisze:
pewnie też dlatego że trwała jeden dzień

i całe szczęście !!!! przede wszystkim NIE BYŁO PIEPRZONEJ TELEWIZJI !!!! za co organizatorom należą sie wielkie brawa!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 17:53:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Ale lepszym rozwiązaniem byłyby dwa dni bez telewizji. Ten maraton dał się we znaki, frekwencja na akustycznym Tymoteuszu była przeciętna i na pewno nie była to kwestia braku zainteresowania.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 17:57:13 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
tez sie miałem paschy zapytac ale elrond mnie ubiegł :D jeszcze jak by była pneuma to by był koniec świata ale ogólnie chyba najlepszy sos jaki widziałem :piwo:
ostra nie błogi ale chyba błogosławiony?gratulacje


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 17:59:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 20 maja 2009 20:57:15
Posty: 262
Skąd: Mielec
Dorzucam i ja swoje pięć groszy. A co tam.
Moje miejsce zamieszkania jest znacznie oddalone od Torunia, więc wybierając się na Festiwal SOS musiałem poświęcić dość sporo czasu na dojazd. Około 12 godzin w jedną stronę z małymi przerwami na przesiadki i postoje. Zadowolony, niewyspany wróciłem dopiero w niedzielę wieczorem. :D Wczoraj jakoś nie miałem siły i czasu by siąść przed kompem i podzielić się wrażeniami z festiwalu. Pojechałem tam głównie ze względu na koncerty z udziałem Budzego, Licy, Maleo. I chyba nie wyłamię się jeśli powiem, że najbardziej podobały mi się występy 2Tm2,3 , Budzy solo i Arki Noego. W dalszej kolejności ewentualnie Sunguest.
2Tm2,3 czadowy Według mnie najsilniejsza pozycja tegorocznego festiwalu. Było widać, że wielu uczestników SOS od momentu rozpoczęcia festiwalu czekało na ten właśnie koncert. Przemierzając koło południa miasto i będąc później pod sceną dostrzegłem wielu ludzi w koszulkach 2Tm2,3 (zwłaszcza 888). Od pierwszych zagranych dzwięków była moc, która udzieliła się wszystkim . Pod sceną rozpętało się niezłe pogo szalejące niczym rozpędzony rwącym potokiem młyn. Ale to nie byli przypadkowi ludzie. Świetna znajomość granych utworów sprawiła,że reakcja przed sceną była żywa, spontaniczna, wprost wykrzyczana. Do tej pory czuję gardło. Większości ludzi nie znałem, ale wśród tych bawiących się ludzi poczułem się jak wśród znajomych. Na pytanie Budzego o pierwszy utwór nagrany przez 2tm2,3 krzyczymy "Marana Tha" i ogień. To był total. Zespół w świetnej formie. Gra swoje najostrzejsze utwory z czadowych płyt jeden po drugim . Wprost wymarzona moja setlista. Nie zabrakło tych co lubię najbardziej: "Marana Tha", "Kto nas odłączy", "Szema Israel Adonai Elohenu Adonai Ehad", "Szalom", "Biada, biada", "888", "Jestem przy Tobie", "Debora" ...Jest szybko, jest ostro, jest świetnie. To co wyprawiał na scenie Maleo przerosło moje wszelkie oczekiwania. Szaleństwo, które udzielało się nam wszystkim, wzmagało ogień. Kulminacyjnym momentem był skok ze sceny. Ogromny szacun dla Maleo. 8)
Budzy solo Zapadający zmrok, lekko pochmurne niebo, ruiny zamku krzyżackiego i wisła w zasięgu wzroku sprawiły, że utwory z płyty "Luna" oraz "Taniec Szkieletów" nabrały szczególnego smaku. Brakowało tylko księżyca. Najgorsze jest to, że jak zaczęła się ta niezwykła, wysokich lotów uczta w pełnej krasie to obiad zwinęli nam sprzed nosa. Koncert się bardzo szybko skończył. O wiele za szybko. Już po zakąskach. :cry: :cry: Zwłaszcza gdy repertuar Budzy solo rzadko pojawia się na koncertach. Najbardziej podobały mi się "Umieraj", "Tren" oraz "Cuda".
Arka Noego Koncert Arki z udziałem zaproszonych gości zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie spodziewałem się tego co usłyszałem i zobaczyłem. Dzieciaki śpiewały, tańczyły, skakały, aż się scena trzęsła. Dosłownie mi szczęka opadła i w tym upojeniu też sobie podśpiewywałem. Wcześniej raczej rzadziej słuchałem Arki . Teraz po tak udanym koncercie planuję zakup 2 ostatnich płyt Arki, których jeszcze nie mam. Świetne prowadzenie koncertu przez Licę. W ucho mi wpadła piosenka o punk-rockowym zabarwieniu "Mama Królowa".
Z pozostałymi zespołami obecnymi na festiwalu nie miałem wcześniej zbytnio do czynienia, zwłaszcza na koncertach. Dlatego też postanowiłem, że nie przegapię ani jednego występu. Aby się skutecznie zachęcić do słuchania lub zniechęcić. Byłem wię od początku do samego końca nie ruszając się z placu. Muszę jednak stwierdzić, że Dagadana, Empe3, Voo Voo ani New Life'M nie wywarły na mnie takiego wrażenia bym chciał namiętnie ich słuchać. Może to za krótko by lepiej poznać ich twórczość? Może. Może to wynika z tego, że dla mnie Ci wykonawcy nie mieli szans w starciu z mocną, żywiołową trójką o której pisałem wcześniej. Ten powód raczej nie do końca bo np. Sunguest ze znakomitą perkusją Beaty wypadł nawet fajnie. I to temu zespołowi daję dużego plusa. Mi tkwi w uszach piosenka napisana przez Beatę "Ehije Aszer Ehije".
Dzięki dla tych forumowiczów których spotkałem i mogliśmy tam razem co nieco przegryźć i poszaleć pod sceną: Smok, Smoczyca, Ivernes, Boanerges... :piwo: Bardzo miło było mi poznać Igora, Tosisławę, Youzwę i tych których napewno pominąłem. Szacun dla Igora. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 18:56:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
a ja też dodam cos od siebie. dla kiedys SOS to był festiwal w iście bizantyjskim stylu. TVP, czołowe prezenterki telewizji, paraliz drogowy miasta Torunia i gdzies tam kapele spiewające o Bogu. teraz jakby w druga stronę. zainteresowanie TVP znikome. kapel mniej. ba nawet zaczęły sie pojawiać kapele poza "środowiskowe" że sie tak wyrażę.
ja wybierałem sie na drugi dzien festiwalu według zapowiedzi z plakatów. a ten drugi dzień, okazał sie koncertem akustycznym Tymka, kończącym się o 3 w nocy w sobotę. niby według plakatów, to był drugi dzień, ale chyba nie tak to sobie wyobrażałem.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 20:04:31 

Rejestracja:
pn, 06 marca 2006 12:39:55
Posty: 692
kruku ale czy dla ciebie wyznacznikiem czadowego sosu była obecność telewizji czy korki na mieście?mnie to udowadnia jedno,ze na fest kiedyś walili wszyscy,z ciekawości czy z nudów a to ze taraz została elita 8) to nawet lepiej,nie ma ścisku i przychodzi ten kto wie po co idzie.a kapele ,,nie związane z tematyką"zdarzały sie wcześniej ale tym razem naprawde nie ma do czego sie przyczepić :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 20:20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
W dniu 'telewizyjnym' nie było nic ciekawego. Chyba, że ktoś lubił bandy dresiarzy grasujące wśród ludzi i dające w ryj za naszywki satanistycznych zespołów, takich jak Acid Drinkers :? Teraz ludzi przypadkowych jest bardzo mało i całe szczęście.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 20:29:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
teraz jest ochrona
ale szczerze mowiac ja tez uwazam ze lepiej jak ilosc przechodzi w jakosc. im mniej przypadkowych osob tym lepiej. z drugiej strony latwo popasc w hermetycznosc tworzac tzw. zamkniety krag.
pozdrawiam wysztkich i do zobaczenia co dla niektorych na jarocinie

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group