Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 05 czerwca 2024 02:14:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 10:35:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 21 września 2006 16:29:43
Posty: 34
Skąd: ...z Wielkiego utrapienia
Bjeń pisze:
Pfffffff

Tez tak mowie i bije sie w piers, powtorze ryczal az uszy wiednie

_________________
Ap. 12, 1-19 - i właśnie tak widzę Boże Narodzenie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 10:53:11 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
natalia pisze:
ja nie wiem, teraz to ta młodzież chce mieć wszystko podane na talerzu, żadnego wysiłku



:lol: :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 12:45:56 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Feśner pisze:
Właśnie wróciłem z pilskiego koncertu. Kilka refleksji:

Hmm, z Piły jesteś powiadasz 8) 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 14:19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 21 września 2006 16:29:43
Posty: 34
Skąd: ...z Wielkiego utrapienia
Groszek-a pisze:
Hmm, z Piły jesteś powiadasz

Pochodze z Pily :faja:. Obecnie mieszkam z Mał(ą)żonką w Poznaniu, ale kto wie może kiedyś wrócę na stare "śmieci"

_________________
Ap. 12, 1-19 - i właśnie tak widzę Boże Narodzenie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 14:20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 21 września 2006 16:29:43
Posty: 34
Skąd: ...z Wielkiego utrapienia
Groszek, byles na koncercie wczoraj??

_________________
Ap. 12, 1-19 - i właśnie tak widzę Boże Narodzenie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 19:20:34 

Rejestracja:
ndz, 08 października 2006 11:44:22
Posty: 1
Ja sobie jeszcze pozwole wrocic do piatkowego koncertu we Wrocku +]
Przede wszystkim dziekuje zespolowi za sam koncert i hungry'emu (szkoda, ze dzwiek cos scina) za zdjecia & filmiki z niego. Zdaje mi sie, ze bylo wiecej osob fotografujacych, ale nie wiem czy sa te zdjecia gdzies na necie. Wzorem jednego z przedmowcow uporzadkuje refleksje:
- najbardziej mi sie podobaly stare kawalki (Effatha! Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehab! Ps. 40!), nowe tez byly fajne (zwlaszcza Nie Umre, Wojna i Nie Lekaj Sie - z 888 do tych najlepiej sie skakalo i spiewalo :D - przyznam, ze dzieki koncertowi bardziej polubilem Wojne).
- jak dla mnie to troszke za glosno, ale zdaje sobie ze to normalka na rockowych koncertach, po prostu jestem wrazliwy na halas. Musialem sobie wlozyc do ucha kawalek stopera (caly by blokowal za mocno). Ale halas mial ta zalete, ze mozna bylo spiewac i nikt sie nie czepial, ze sie mu do ucha dre, bo nie bylo slychac zwyczajnie :D
- klub byl calkiem spoko, ale porownywanie sobie daruje, bo w nich ogolnie nie bywam
- naprawde szkoda, ze zabraklo Triquetry, bo to tez swietny zespol, z nimi koncert bylby jeszcze lepsze
- bylem sam - chyba nikt ze znajomych Tymka namietnie nie slucha, choc ponoc moja katechetka chciala isc
- koncert byl SUPER! Pierwszy w moim zyciu na ktorym sie tak wyszalalem. I naprawde zaluje, ze bylem na tyle slepy, zeby

No i oczywiscie szkoda, ze juz po jednym bisie zespol sobie poszedl, chociaz wolalismy spowrotem :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 20:05:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11824
lnr pisze:
ponoc moja katechetka chciala isc

trzeba było ją namówić :)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 20:22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1088
Skąd: z Catanu
W przerwie między pisaniem brudnopisu wypracowania a przepisywaniem na czysto znalazłem chwilę na wstąpienie na forum. Witam więc i relacjonuję. Byłem na koncercie w Koszalinie. Zespół rzeczywiście dał czadu i tej dwudziestce pod sceną skakało się bardzo dobrze. Było oczywiście więcej osób, ale nieskaczących. Wadą niskiej frekwencji jest to, że trzeba przez cały koncert skakać, bo jest ryzyko, że zostanie pod sceną za mało osób. Impreza słabo była nagłośniona. Nie chodzi o głośniki. Dopiero dzisiaj przestało mi szumieć w uszach. Chodzi o to, że na parę godzin przed koncertem widziałem rozwieszających plakaty naokoło kościoła. Inne parafie Koszalina, a może nawet parafie wiejskie pewnie też miały poinformować, ale nie wiem, jak to zrobiły.

Jeszcze trochę informacji o publice. Przynajmniej dziewięć osób ze skaczących należało do oazy. Trzy osoby przyjechały ze Szczecinka dzięki informacji mojej siostry. Zauważyłem, że publiczność dzieliła się tak, że po lewej stronie skakali, a po prawej headbangowali.

Płytę nową mam. Lepsza niż koncert. Mam też wlepki.

Rasfaelu, środek Pomorza Środkowego to gdzie jest? Okolice Sławna, Szczecinka?

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 października 2006 23:57:35 

Rejestracja:
ndz, 23 kwietnia 2006 16:11:22
Posty: 52
Skąd: Dzierżoniów (woj. Dolnośląskie)
Czyżby już po trasie ? :(
Jeszcze raz :brawa: dla Tymka za trasę 888, osobiście ja z kolei dziękuję im za występ we Wrocławiu :piwo:
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 00:10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 stycznia 2006 00:11:36
Posty: 366
Skąd: ...
10.10.2006 Poznań
Zaczęła Triquerta, nawet fajnie grali, ale teksty jakoś kiepsko było słychać :( "Stop! Śmierci już nie ma" (czy jakkolwiek się ta piosenka nazywała) i "Wagary" - świetne numery.

Potem już był dwatiemdwatrzy. Coż...wymiatali! Najpierw "Biada, biada", "888", "Jestem z Toba"... Zagrali cały nowy album + kilka starszych numerów (czyli taki standard jak na innych koncertach) m.in. Maranatha, Psalm 13, Szema z Przyjdź, Psalm 40, Effatha (ach to disco! ;) ), Shalom, Magnificat.
Największy czad dla mnie był chyba na Słowie i przy Wojnie! Te utwory wbijają w ziemię!
Nowy materiał zdecydowanie świeższy! I teraz płytę lubię jeszcze bardziej! :D

Pozdrowienia dla wszystkich którzy się o mnie obijali ;) i dla ludzi z Ultimy, których spotkałem! :)

_________________
"...zostań tu
serce znów zabije
uwolnij mnie
wyciągnij rękę..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 00:10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
to i ja się przyłączę. dzięki za płytę i trasę dla całego zespołu :brawa:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 00:44:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11824
Przebłysk pisze:
Szema z Przyjdź

??? naprawdę to zagrali??? znaczyłoby to iż nie taki standard!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 02:02:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
taaaak, wróciłam właśnie z pożegnalnej kolacyjki i trochę kręci mi się w głowie ale...
sam koncert mnie rozczarował z powodu nagłośnienia czy też złej akustyki sali. o wiele lepiej było mi na SOS w Toruniu. tutaj tak strasznie głośno, że niewiele słyszałam. poza tym sala tak duszna, że stojąc ez ruchu nie było czym oddychać po dwóch poierwszych kawałkach! ludzi sporo (podobno dwa dni temu na dezerterze w tym samym miejscu było tylko 100 osób zaledwie. dziś około 300), bawili sie nieźle. zespół ma świetny imidż, a malejonek dariusz przechodzi samego siebie, jestem jesgo zagorzałą FANKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :faja: :faja: :faja:
super wstęp budzego do debory ( to dla tych, którzy chcą gadania ze sceny :wink: ). nowe kawałki extra, ale stare też niczego sobie!
ten koncert narobił mi tylko apetytu na lepszy - w lepszej sali z lepszym nagłośnieniem czy też akustyka - nie znam się.
potem kolacyjka (wstyd, że w poznaniu nie mozna było znaleźć przed półnoocą knajpy z żarciem :oops: ), wino i niespodziewane rozmowy o powstaniu warszawskim. m.in. z jezuita, którego znam od dawna a dziś dowiedziałam się, że prowadził pogrzeb Laudańskiego batalion Zośka.
czuję się fantastycznie!!!
no i uważam że ewangelizacja jest w samym Słowie - to wystarczy. na mnie bardzo podziałało dziś.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 05:17:10 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3422
Cytat:
ten koncert narobił mi tylko apetytu na lepszy - w lepszej sali z lepszym nagłośnieniem czy też akustyka

Np. Stodoła w styczniu. Tymek jako gość Armii. To mogłoby być dobre.

Cytat:
wstyd, że w poznaniu nie mozna było znaleźć przed półnoocą knajpy z żarciem

Ten problem pojawia się również w Warszawie. Trzeba się nieźle nakombinować...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 października 2006 07:15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 stycznia 2006 00:11:36
Posty: 366
Skąd: ...
Armijny Smok pisze:
??? naprawdę to zagrali??? znaczyłoby to iż nie taki standard!

Ups...mea culpa...ale już późno było :oops: Oczywiście była Szema z drugiej płyty :roll:

_________________
"...zostań tu
serce znów zabije
uwolnij mnie
wyciągnij rękę..."


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group