Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 01 maja 2024 18:17:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 718 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 31 sierpnia 2009 20:06:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Gówno a nie zespół! to jest. Nie kupuje ich. Wole zobaczyc "starych weteranów" w akcji. Ostatnio taka okazje miałem 30 sieprnia w klubie Pod Aniołem w Toruniu. Wystapiła legendarna Rejestracja, prawie w legendarnym składzie. Powiem, że oprócz kombatanów, znajomych po 40-tce, było trochę młodych. Zespół daje radę. Powiem wiecej GELO w świetnej formie. Troche sie zmienił od czasów filmu To tylko Rock. Siatka perkusista tez w dobrej formie. Z oczywistych względów nie było orginalnego basisty Sawany. Dobrze zastąpił Go Gaszkes z zespołu God Old Days. Gitarzysta był gitarzysta Celi nr 3. Najwieksze wrażenie obok Wariata, Kontroli, zrobił na mnie kawałek Stwórca. Istny muzyczny wygar. Zachecony wystepem, zakupiłem wydana przez Rejestracje płytę "Uwolnij Się". Na razie wstrzymam sie z recenzją, ale po pierwszym przesłuchaniu zapowiada się cudnie.
Mimo wieku Gela, który obchodzi w 3 wrzesnia 45 urodziny, zycze chłopcom z Gdanska takiej formy za 30 lat. No i żeby mieli cos ciekawego do zaspiewania, oprócz prowokacji.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Ostatnio zmieniony ndz, 04 października 2009 12:20:51 przez Bialy_Kruk, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 31 sierpnia 2009 21:20:50 

Rejestracja:
śr, 29 lipca 2009 20:54:29
Posty: 73
Skąd: znad rzeki Obry
sorry, mała pomyłka wyskoczyła. Na starych weteranach świat się nie kończy a Gówno to raczej pastisz z tego o czym śpiewa wiele wojujących kapel (pro ekologiczny przekaz itp). I tu trafili bo media lansują ten sam przekaz co wiele kapel ze sceny hc\punk. Jedynie bym się przyczepił do tego ,że początkująca kapela zaczyna od wywiadu w wyborczej. Wniosek - mają dobre układy chyba.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 31 sierpnia 2009 21:34:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Lepiej od wywiadu w Wyborczej niż od reklamy banku 8) .

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 września 2009 18:37:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Lepiej byloby jakby wokalista walnal samoboja przed nagraniem pierwszej plyty lub koncertu.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 15:37:41 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 19:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
Cytat:
– To film o dorastaniu, wchodzeniu w dorosłość u szczytu karnawału Solidarnościowego, tuż przed Stanem Wojennym i tuż po jego wprowadzeniu. To okres w polskiej historii, w którym nadzieje ludzi na lepsze jutro zostały zniszczone 13. grudnia – mówi o "Wszystko, co kocham" reżyser i scenarzysta Jacek Borcuch.

Po sentymentalnych, ciepłych "Tulipanach" Borcuch zrealizował film o młodości. "Wszystko co kocham" to opowieść o dojrzewaniu, przyjaźni, pierwszej miłości, pierwszym zderzeniu z dorosłością, a jednocześnie hołd złożony polskiemu punk rockowi i ludziom, którzy go tworzyli.

"Wszystko co kocham" jest filmem, któremu nie sposób się oprzeć. Pełen energii i świetnej muzyki (obok utworów Dezertera i Deutera w filmie usłyszeć można również kompozycje Jaromira Krajewskiego, jednego z filarów formacji WC), a jednocześnie bardzo prawdziwy. Borcuchowi udało się świetnie oddać atmosferę tamtych lat. Dla jego bohaterów muzyka jest najważniejsza. Wydarzenia polityczne rozgrywają się gdzieś wokół nich, czasem bliżej, ale częściej dalej. To co budzi w nich największe emocje, to sprawy związane z zespołem. – To co robimy jest ważne, jeśli nie najważniejsze – mówi w jednej ze scen Janek.


Nowy film, pokazywany właśnie na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 17:24:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 28 sierpnia 2005 00:33:44
Posty: 246
Skąd: Warszawa
Trzeba by obejrzeć :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 20:48:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ja rozumiem pewną kultowośc, ale żeby kawałki zespołu WC nazywac świetną muzyką :hahaha:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 września 2009 21:20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17993
Cytat:
ja rozumiem pewną kultowośc,

...bo pewnie o tą kultowośc chodzi.

http://www.myspace.com/wyidealizowanaciemnosc
Oi!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 04 października 2009 12:24:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
natalia pisze:
ja rozumiem pewną kultowośc, ale żeby kawałki zespołu WC nazywac świetną muzyką

Dla niektorych to była i jest znacząca kapela.
W ostatni piątek w Klubie NRD widziałem koncert Schizmy 90. No starsi panowie dali radę. Było jeszcze oprócz nich 3 kapele, ale to oni byli dla mnie anjlepsi. Koncert zorganizowali chlopaki z Good Old Days. Schizma 90 to taki hc/punk jaki lubie.
dla tych którzy lubia punka szykuje sie nielada gratka. 17 pażdziernika Apatia obchodzi 20-lecie na Rozbracie. niestety ich nie zobaczę. Na szczęście w listopadzie zagrają w Toruniu z WC i Rejestracją. Szykuje sie uczta.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 października 2009 11:15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
ostatnio jakos wpadłem na nius o kapeli Włochaty. Oniemiałem, bo kapela sie rozwiazala, a tak w ogóle to wszyscy sie tam powyrzucali. Billy perkusista odszedł, potem wrócił i odszedł za to Paulus. Gubie sie w tym wszystkim. Do tego Paulus został dyrektorem Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Pacyfizm i Muzeum Oręża? Kurcze chyba czegos nie rozumiem.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 października 2009 11:26:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 28 sierpnia 2005 00:33:44
Posty: 246
Skąd: Warszawa
Bialy_Kruk pisze:
ostatnio jakos wpadłem na nius o kapeli Włochaty. Oniemiałem, bo kapela sie rozwiazala, a tak w ogóle to wszyscy sie tam powyrzucali. Billy perkusista odszedł, potem wrócił i odszedł za to Paulus. Gubie sie w tym wszystkim. Do tego Paulus został dyrektorem Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Pacyfizm i Muzeum Oręża? Kurcze chyba czegos nie rozumiem.

Kapela się nie rozwiązała. Co więcej ostro nawet koncertują a jeszcze w tym roku będą w Anglii dawać parę koncertów. Z tymi zmianami w składzie to jest śmiech na sali. Paulusa rzeczywiście nie ma Billy wrócił na perke na wokalu jest były gitarzysta a na drugiej gitarze z powrotem inny były gitarzysta :lol: Oczywiście w chwili wyrzucania Paulusa i zastępczego pekusity wszyscy na siebie wrzucali i płakali jak to inni w zespole ich źle potraktowali i ogólnie kabaret. 0% punkrocka :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 października 2009 11:29:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
To w tym przypadku gdzie jest tu autentyczność? Bez tego chyba nie ma punk rocka?

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 października 2009 11:38:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Bialy_Kruk pisze:
To w tym przypadku gdzie jest tu autentyczność? Bez tego chyba nie ma punk rocka?


To nie zauważyłeś, ze Włochaty jest z autentycznościa na bakier w zasadzie od wydania pierwszej płyty? Śpiewanie o cierpieniu zwierząt w skórzanej papie i glanach do najautentyczniejszych nie należy. Śpiewanie tekstów, które tak naprawdę są tłumaczeniami na polski kawałków Crassa czy Conflictu, bez podania autorstwa i udawanie, że samemu się je wymyśliło też jest trochę nie teges ;)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony śr, 07 października 2009 11:46:48 przez Pet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 października 2009 11:45:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
Wiedziałem i słyszałem niestety. Chyba ta bańka hypokryzji wreszcie pękła.

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 października 2009 11:58:54 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Bialy_Kruk pisze:
Pacyfizm i Muzeum Oręża?

A to się kłóci w jaki sposób?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 718 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 48  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group