Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 14:39:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 kwietnia 2006 22:22:24 
Cytat:
gwieździe Krotoszyna nie stroi gitara w "Buy for me the Sun", hehehe, a Kwiatkowi Poddasza struny głosowe w "Yesterday and Today",


słuchaj no bucu o głosie jak farinelli!!!!!!!!!
sam mówiła\eś że dobrze! TO TRZEBA BYŁO NAGRAC JESZCZE RAZ A NIE TAKIE G.. W ŚWIAT WYSYŁAĆ!!!!!!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 kwietnia 2006 22:26:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
komu by sie kciało jeszcze ras pszez to przechodzić (już wole przez jezdnie...)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 kwietnia 2006 22:03:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
Gero pisze:
Zastanawiałem się co Wy w tym widzicie, a czego nie ma w tych następnych i doszłem do następujących. Po pierwsze, nie jest to "regularna kaseta" tylko składanka najlepszych numerów z trzech rożnych "sesji" - tak więc układałem program mając do wyboru jakieś 70 numerów, a nie - jak zwykle 21

i to chyba jest najlepsze wyjaśnienie. Owszem, są to ogólnie piosenki wyśmienite, ale na następnych tez są, tylko że poprzetykane gorszymi - może takimi, które dla Ciebie ważne, ale ogólnie wychodzi, że nie aż tak dobre? Jestem w stanie z następnych trzech (nową znam jeszcze bardzo słabiutko) zrobić składankę 20-25 utworów tak, żeby była nie gorsza niż Pastures - spokojnie. Oczywiście nadal best songiem ever pozostanie Narrow Way, ale do reszty by trzymało poziom.


Gero pisze:
warto było dla sprzężenia w "The Last Thing on My Mind" go zrobić...

kurde... tak i nie. To sprzężenie, jak i cała warstwa instrumentalna tego utworu jest bardzo gut, naprawdę, kiedy się wsłuchalem, to bardzo się podoba. Problemem tej piosenki jest zupełnie nieciekawe to, co powinno być niby najważniejsze, czyli linia wokalu. Nie mogę się przekonać.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 kwietnia 2006 10:16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Chwyciła mnie mocno dziś wersja Play for Today. Świetne.

Dla mnie ogromną wartością Soudropsów jest to, że dysponując bardzo skromnymi możliwościami sprzętowymi zespół gra wybitne znane piosenki, które w ich wykonaniu chwytają za serce tak samo, a nieraz mocniej niż w wersjach oryginalnych. Aż chce się wziąć gitarę i zagrać razem z nimi. To jest jedna z rzeczy, które pozwalają przetrwać trudne chwile.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 kwietnia 2006 10:40:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Gravi pisze:
Aż chce się wziąć gitarę i zagrać razem z nimi.

- o, jestem za! Chciałbym być świadkiem takiego jamu. Nie wyszło w zeszłym roku w Karkonoszach - może w te wakacje?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 kwietnia 2006 11:08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
antiwitek pisze:
Nie wyszło w zeszłym roku w Karkonoszach - może w te wakacje?



:( :( :( :( :( :(

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 maja 2006 02:40:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
W te wakacje i tak nie wiem, jak by było z koncertem Soundrops. ale myślę, że kiedyś uda Ci się z nimi zagrać (najlepiej, żebym mógł to usłyszeć :-)). Mam nadzieję.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 maja 2006 16:09:05 
Gravi!!!!!! kiedy tylko będziesz mógł to podaj nam datę i miejsce! i już!!!!!!!! :D :D :D


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 maja 2006 18:29:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
:mrgreen: Czy wy se złudzeń nie robicie? Słabo gram i śpiewam. Ale Was to bym posłuchał....

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 maja 2006 19:43:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
...


Ostatnio zmieniony śr, 13 lipca 2011 14:18:47 przez c, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 maja 2006 22:40:15 
no to tak. Wyjazd do Krasnego zaowocował obficie tudzież niespodzianie. Spodobały mi się autorskie piosenki Soundrops!!!

Bo to było tak- większość już pojechała i zostaliśmy my i Laska i Witt. i tak sielankowo i słonecznie zasiedlismy na trawce wśród stokrotek za domem. i Gero zaczął grać pioseneczki pastoralne niby coś tam Beatlesów i trochę Pink Floyd. Ale to było tak, że grając 'Mother's nature sun', czy 'See saw' wszystko dookoła- pagórki, zieleń trawy itd. było jedynie DODATKIEM (oczywiście idealnie pasującym i pięknym)do muzyki. A gdy Ger zaczął grać te tam swoje to... nie wiem... wszystko tak jakby się zharmonizowało i to muzyka stała się dodatkiem dla lasu- Natury. i to było tak, jakby te piosenki były napisane dokładnie po to! i nawet tak ograne dla mnie numery jak 'burn the dark' (piosenka dnia to była dla mnie wtedy), czy 'the larch' stały się jakieś...znazcące. no bo jak się słyszy 'the hill could be easilly climbed, by a little child' a się na takim hill siedzi to TO JEST TO! tylko, że tu trochę takie niebezpiezceństwo się kryje, że jak się słucha piosenek w domu to..czegoś tak troszkę brak...

ale i tak! Soundrops ***** (w moich ustach to dużo)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 06 maja 2006 22:17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
jestem pod wrażeniem, że właśnie Ty to mówisz - musiało coś Was chwycić tego ostatniego dnia, że i Chopin i oryginalni Soundropsi... no no.

A ja po manewrach odkrywam Ventricles. Będę bez wątpienia musiał podwyższyć ocenę! Ta płyta ma w sobie coś nieoczywistego, coś podskórnego, Gero mówi, że jest "z bebechów", nie wiem, czy to dobre określenie, ale na pewno nie są to takie "ładne" piosenki, za to bardziej może krwiste?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 października 2006 17:39:04 
Żona mówi, że wreszcie Soundropsów da się słuchać! I w ogóle nie protestuje, gdy po raz szósty, czy siódmy puszczam "Future Perfect in the Past".


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 października 2006 18:03:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
O! Dnieśliśmy sukces!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 października 2006 21:57:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Słuchałem dzis kilka razy w pociągu. Byli chwile wzruszeń normalnie.

Tylko nie wiem ja jakie masz struny???

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group