Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 17:24:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 18:27:49 

Rejestracja:
pn, 10 października 2005 21:13:27
Posty: 36
nagrali jeszcze wersje Pink Floyd Dub side of the Moon


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 18:47:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
Przeczytawszy Wasze relacje tym bardziej się cieszę, że nie przyszło mi do głowy pojechać eksperymentalnie na ten koncert. Jak pisałem, do moich wrażeń wynikających ze słuchania Radiohead (myślę o tych pozytywnych), zupełnie nie pasują okoliczności przyrody pt. krzaki, iglaki itp. Idealnie wyciszona Sala Kongresowa, jak na PJ Harvey - owszem, ale plenerowy koncert w ogóle.
Po drugie nie zagrali Pyramid Song, który jest utworem, na który być może mógłbym pojechać dla niego samego.
Elektronika mi nie przeszkadza, ale być może elektronika połączona ze zbolałym głosem tego smutnego pana mogłaby się okazać dla mnie nie do wytrzymania.

Więcej na razie trollował nie będę ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 18:51:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Się zastanawiałem czy ktoś zareaguje na nazwanie przez Ciebie poznańskiej Cytadeli "jakimś parkiem" :wink: .

Ja dziś słuchałem "My Iron Lung" i podobały mi się przede wszystkim te numery co Gerowi. Ale nie mam czegoś takiego, żeby mi się od razu włączało duże zainteresowanie kapelą. OK Computer słyszałem trzy razy i kilka fragmentów mi sie bardzo podobało. Ale to już na razie wszystko co mam do napisania o Radiohead niestety :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 18:59:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Cytat:
Przeczytawszy Wasze relacje tym bardziej się cieszę, że nie przyszło mi do głowy pojechać eksperymentalnie na ten koncert.

I błąd.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 19:04:49 

Rejestracja:
pn, 10 października 2005 21:13:27
Posty: 36
Duzy błąd


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 19:11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
Jeżeli chodzi o to, że przez to nie spotkałem się z Wami obojgiem, to mogę się zgodzić :-) Bardzo chętnie bym się z Wami chociaż przywitał, a następnie popolemizował, czy aby Radiohead jest wielkim zespołem czy nie ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 19:51:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
I mnie udało się trafić na poznańską Cytadelę. Trochę przypadkowo. Nie planowałem wybierać się na ten koncert. Poratowała siostra darmową wejściówką do drugiej strefy. Pasował również termin: urlop.

Po koncercie spodziewałem się bardzo wiele. Chciałem aby było tak, jak to elrond napisał:
elrond pisze:
jak idę na koncert to oczekuję ,że mnie ktoś zaczaruje albo zwali z nóg ....


Niestety nie dostałem tego. Stałem jakieś 30-40 metrów od sceny mając wszystko na wyciągnięcie ręki. I co? I nic... Przez większość koncertu zwyczajnie się nudziłem. Największym rozczarowaniem było wykonanie "Street Spirit". Po radiogłowych oczekiwałem szaleństwa, wielu nieobliczalnych, improwizowanych fragmentów, a dostałem nudny i kompletnie przewidywalny występ. Czekałem z utęsknieniem na coś, co sprawi, że będę miał ciarki na plecach. Nie doczekałem się. Wczoraj podczas powrotu do siostry, dziś rano podczas podróży do Krakowa zadawałem sobie pytanie, czy we mnie nie było ognia, czy też może nie było go w zespole? Po przeczytaniu kilku opinii utwierdzam się w przekonaniu, że ze mną wszystko w porządku. Co by jednak nie mówić, to publiczność dookoła mnie była zachwycona!

Muszę też dodać, że był to mój pierwszy aż tak wielki koncert. I chyba nie lubię takich spędów. W co cichszych fragmentach zawsze znalazł się ktoś, komu nagle bardzo chciało się klaskać... Ale ok, takie są prawa tego typu imprez.

Jest mi niezmiernie przykro, że nie udało mi się spotkać z forumową ekipą. Bezkres głów, ciemność i szybki powrót do domu, bo rano trzeba biec na pociąg.
Szczególne podziękowania chciałem przekazać Pippinowi. On wie za co.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 20:02:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
pilot kameleon pisze:
Największym rozczarowaniem było wykonanie "Street Spirit"


mi się podobało bardziej niż na płycie (ale ja nie jestem fanem the Bends)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 21:05:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
anyway best moment
to była gitara dżonyego w przed refrenem w creep
kiedy robił to przepiękne
tłumione rzyn czyn czyn żyn

o ile jak to już było nie raz pisane nie był on najlepiej słyszany to zapewne pan akustyk wyciągnął na heblu ten niuansik tak kure#@$ko głośno że ten fragment chyba słychać było w warszawie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 21:18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
usłyszeć pyramid song czyli najsmutniejszą piosenkę świata było moim marzeniem :cry:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 sierpnia 2009 22:51:41 

Rejestracja:
pn, 10 października 2005 21:13:27
Posty: 36
to nie akustyk a sam muzyk tak zajbiscie zrobił to grzyt grzyt


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 sierpnia 2009 06:40:30 
pilot kameleon pisze:
Po radiogłowych oczekiwałem szaleństwa, wielu nieobliczalnych, improwizowanych fragmentów, a dostałem nudny i kompletnie przewidywalny występ


ja tam nie wyobrażam sobie szaleństwa i nieobliczalnych fragmentów w street spirit. po co psuć doskonałą piosenkę??


Crazy pisze:
Jak pisałem, do moich wrażeń wynikających ze słuchania Radiohead (myślę o tych pozytywnych), zupełnie nie pasują okoliczności przyrody pt. krzaki, iglaki itp. Idealnie wyciszona Sala Kongresowa, jak na PJ Harvey - owszem, ale plenerowy koncert w ogóle.


ale w sali k. się chyba siedzi. co za tortura- siedzieć przy idioteque albo paranoid android!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 sierpnia 2009 09:05:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Morella pisze:
ja tam nie wyobrażam sobie szaleństwa i nieobliczalnych fragmentów w street spirit. po co psuć doskonałą piosenkę??

Ja też nie... Ale w swoim repertuarze mają całkiem sporo utworów o charakterze "otwartym".

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 sierpnia 2009 13:16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
no ale w końcu byłaś morella zadowolona, czy nie jak - bo maq coś wpisał o Tobie, że chyba niezbyt? :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 sierpnia 2009 15:40:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
ja niestety nie dotarłem pomimo wahań poprzedniego tygodnia a w ostatnich dniach na głowie były całkiem inne rzeczy więc ....


ale miło poczytać wasze wrażenia
a znajomy mi podesłał link do koncertu z Pragi dwa dni wcześniej
http://prettymuchamazing.com/music/radiohead-live-in-prague-82309-bootleg

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 249 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group