Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 09:59:07

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 października 2010 08:44:25 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
natalia pisze:


Wróćmy jeszcze na chwilę do muzyki... Czy zamierzacie w jakiś szczególny sposób uczcić trzydziestolecie zespołu? Trasa koncertowa? Jakieś specjalne wydawnictwa?

Jubileuszowa trasa odbędzie się jesienią. Mamy też w planach wydanie serii koncertowych DVD z różnych lat. Pewien fotograf z USA przygotowuje ponoć album ze zdjęciami zespołu, a inny nasz fan, który jest reżyserem realizuje poświęcony nam film dokumentalny. Mamy sporo planów, ale nie chcę zdradzać zbyt wiele przed zakończeniem bieżącej trasy. Aktualnie promujemy "Today Is a Good Day", na świętowanie jubileuszu przyjdzie pora w drugiej połowie roku.


No i proszę państwa już coś wiadomo:
http://newmodelarmy.org/index.php?optio ... &Itemid=58
Może zbiorowe zamówienie?

EDIT:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 października 2010 14:18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 01 grudnia 2009 02:41:53
Posty: 21
ja chętnie zamówię :)! szkoda , że nie ukazał się jakiś vinyl pack :) na który liczyłem , ale wydawnictwo zapowiada się ciekawie 1

_________________
Zbuntowany Kaloryfer !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 października 2010 15:09:45 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Ja też bym się dołączył do zamówienia.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 października 2010 18:11:45 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Do mnie się nikt nie zgłosił, ale od dzisiaj można zamawiać. Jest tylko 1500 boxów. Na forum NMA wszyscy maksymalnie podekscytowani.

Zamawiać można tutaj:
http://shop.newmodelarmy.org/product_in ... cts_id=693

Mam nadzieję, że mam numer w pierwszej setce :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 października 2010 10:48:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Ja tez zamówiłem, ale wczoraj przeżyłem niemal zawał serca bo jak już się wreszcie produkt w sklepie pokazał to po kliknięciu był brak przedmiotu i się uniosłem, że może nie tylko ja co chwile sprawdzam, żeby wreszcie zamówić i że już wyprzedali... Na szczęście zachowałem zimną krew i znalazłem info, że zamówienia zawieszono...

Dodam jeszcze, że cena za przesyłkę i francowaty vat mnie nieco rozdrażniły...

No i mam nadzieję, że uda mi się pojechać na Berliński koncert w ramach jubileuszowej trasy...

EDIT: Rzuciłem okiem na ostatnie setlisty z jubileuszowych koncertów i oniemiałem ( http://www.rawmelodymen.net/nmane/selis ... 10-nma.htm ) - już żałuję, że nie będę mógł być na obu koncertach berlińskich... W ramach trasy jubileuszowej zespół gra po dwa koncerty w jednym mieście i każdego wieczoru jest to inny zestaw utworów !!! Mam nadzieję, że trafi mi się ta setlista ze starszymi kawałkami...

Nie miałem nadziei, że kiedykolwiek usłyszę jeszcze na żywo Turn away i These words, a oba te numery są w tej setliście !!!

ale się zajarałem... :dancer

setlisty z Rzymu:

Rome 2010.10.15
Better Than Them / Turn Away / Dawn / Higher Wall / Drummy B / Space / Fate / Courage / Blue Beat/ Over The Wire / Vengeance / White Light / Drag It Down / Wonderful Way To Go / Today Is A Good Day / A Liberal Education / Flying Through The Smoke / No Sense / 51st State / Mambo Queen Of The Sandstone City / Orange Tree Roads / High / White Coats / Green And Grey / These Words / Brother / Betcha

Rome 2010.10.16
Heroes / Snelsmore Wood / No Pain / Another Imperial Day / You Weren't There / Lovesongs / The Attack / Modern Times / Ocean Rising / Island / Christian Militia / Long Goodbye / Falling / One Of The Chosen / Carlisle Road / The Hunt / Red Earth / Get Me Out / Vagabonds / Knife / Autumn / Here Comes The War / Purity / No Rest / Marrakesh / Wired / 225 / Poison Street / I Love The World

pozdro...
KoT


Ostatnio zmieniony śr, 27 października 2010 13:28:14 przez KoT, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 października 2010 13:27:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Czy ja dobrze widzę, że to nie jest boks z całą dyskografią?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 października 2010 13:34:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Co to to nie... jest tam cała masa że tak się wyrażę pierdół na przykład puzzle :D


newmodelarmy.org pisze:
Three DVD 9s with a total of nearly nine hours of footage. This will include concerts from The Marquee in London (1985) Dusseldorf Philipshalle (1990), Bizarre Festival (1996), and Koln Palladium (2006). It will also include all our promotional videos and a number of art videos, some of which have never been seen before. Finally it includes as much bootleg material as we have been able to squeeze on to the DVDs from all different eras of the band’s history.
A double CD Anthology with 30 tracks. Of course there is no agreement as to what ‘should’ be on this and we love the fact that each person reading this would pick an entirely different thirty songs. So instead we’ve asked band members past and present (and our closest associates) to choose and introduce their own personal favourites and, together, this has made an interesting collection that covers all the eras of the band’s history. There are no previously unreleased songs but there are a handful of new mixes, musical additions and new mastering.
An eighty page hardback book of photographs tracing our thirty years. Over 700 rare and never-seen-before photos from the bands personal archives, tickets, setlists, reviews, posters, interviews and more...
• Rare album pressings and memorabilia
• Handwritten lyrics
• Full discography with commentary
• Behind the scenes
• A tribute to absent friends
• 12 page question and answer session with past and present band members
• Exclusive live photos
• A complete list of gigs we have played
10” Art Prints of some of Joolz’s best work for the band. To introduce a small element of chaos, each box will include ten picked at random from a series of twenty-five.
An A3 New Model Army collage jigsaw puzzle (for you or your children).
A special 30th Anniversary car sticker Stencils so you can spray the New Model Army logo wherever you choose


To jest drogowskaz jak Armijne zespoły powinny świętować 30-lecie ;) Zwłaszcza jeżeli chodzi o repertuar koncertowy :)

pozdro...
KoT


Ostatnio zmieniony śr, 27 października 2010 13:37:13 przez KoT, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 października 2010 13:35:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
KoT pisze:
Co to to nie...

Właśnie.... A taki może i bym zamówił.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 14 grudnia 2010 11:11:28 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Ile można czekać?? Chociaż mocno przepraszają za opóźnienia uaktualniając info na swej stronie głównej. Ciekawostka taka: jakaś część nośników w boxie (ciekawe czy cd czy dvd) była robiona w Polsce:
http://newmodelarmy.org/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 14 grudnia 2010 13:01:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Ja tam czekam cierpliwie... właściwie już przestałem czekać - będzie miła niespodzianka, choć zakładam, że byłem w tej pierwszej turze... Bardzo się natomiast cieszę, że zdecydowałem się zakupić zamiast mieć nadzieję, że uda mi się kupić na koncercie w Berlinie i uniknąć płacenia mocno wygórowanej kwoty za wysyłkę... bo jak wiadomo na trasie jubileuszowej boxów nie było... Coś nie mogę się zebrać żeby napisać o pierwszym wieczorze w Berlinie... ale się zbiorę bo to był chyba mój najlepszy koncert NMA ever...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2010 10:42:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
W związku ze śniegiem i mrozem nie zaglądałem do zasypanej do skrzynki na listy (zwłaszcza, ze spodziewałem się raczej kuriera z DHL... No i jakież było moje zdziwienie gdy rankiem w dniu swoich urodzin zajrzałem a tam awizo (czekające już drugi dzień) z dopiskiem "Niemcy"...
Na poczcie odebrałem box-a zapakowanego w wielki worek na ziemniaki - pani aż sobie zażartowała, że to pewnie od Mikołaja... Box jest przepiękny... Pudełko wielkości czarnej płyty a w nim takiej samej wielkości książka... Na kredowym papierze z masą zdjęć (rzecz jasna są foty Erkeja i nawet załapała się jedna forumowiczka, a właściwie fragment jej twarzy - pozdro DB), plakatów, biletów (są dwa z polski - zapewne za sprawą Janka Drabowicza). Każda płyta studyjna zespołu ma swoją stronę jest o niej napisane parę zdań, okładka, okładki singli i tracklisty , muzycy etc. Parę słów o ludziach związanych blisko z zespołem, specjalna strona o Robercie i Tommym. Książka zawiera chronologiczną listę wszystkich zagranych przez zespół koncertów (!) i dość długi wywiad - na różne pytania wymyślone przez fanów odpowiadają wszyscy - byli i obecni muzycy zespołu. Czyta się to oczywiście szybko, ale całkiem tam sporo ciekawych informacji... Ciekawe, że jedna z moich ulubionych i nigdy nie nagranych w studio piosenek (Turn away) pojawia się w książce dwa razy (z ust różnych muzyków) jako przykład na piosenkę której nie dało się zarejestrować w wersji studyjnej...

Dwupłytowa Antologia zespołu - 30 utworów na 30-lecie. Byli i obecni członkowie zespołu byli proszeni podanie swoich ulubionych utworów i uzasadnienie wyboru. Książeczka zawiera po parę zdań, czasem słów o każdej piosence napisanych przez osobę która ją wybrała - trochę w stylu wkładek do składanek z b-sajdami (b-sides and abandoned tracks i lost songs).

Dla mnie najcenniejsze jest 3-płytowe DVD - zapis 4 różnych koncertów z 3 różnych okresów działalności zespołu - podział jest czytelny - 3 dekady). Na każdej płycie są też teledyski zespołu i materiały video bootlegowe, ale w bardzo fajnej jakości... DO tego książeczka i w niej tak samo po parę słów o koncertach i teledyskach

Do tego:
naklejka na auto - naklejać czy nie naklejać (jak długo jeszcze tym autem pojeżdżę ? naklejać ;)
dziesięć losowo wsadzonych do pudełka reprodukcji grafik Joolz które ozdabiały płyty NMA - cąłkiem fajne mi się trafiły ale mogło być lepiej
puzzle - jeszcze nie ułożyłem,
szablon do sprayowania na murach klasycznego logo NMA - wiosną nasprejuję sobie na chlewiku i garażu - to już przesądzone
i blaszka z łańcuszkiem (tandeta).

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2010 12:10:30 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Też już dostałem ten niemiecki wór. :)
Zawartości nie znam, bo kazałem sobie ją włożyć pod choinkę. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 grudnia 2010 13:42:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
No i żem zamówił.


będzie Gwiazdka 2

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 grudnia 2010 18:19:10 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Ale mam radochę! W antologicznym albumie trzynaście zdjęć mojego autorstwa!
:D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 grudnia 2010 20:12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...Brawo !!!! :D :brawa:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 46  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group