Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 09 maja 2024 17:39:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 lutego 2010 11:38:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
Trochę z innej beczki - mam do odsprzedania 2 bilety na poznański koncert New Model Army (20.02) - bilety zakupione poprzez eventim.pl. Zainteresowanych Forumowiczów poproszę o kontakt na priva.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 lutego 2010 11:46:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
to już pojutrze :D kto się w ogóle wybiera?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 lutego 2010 16:47:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Ja się rzecz jasna wybieram ale do Wrocka w niedzielę... Bilet już kupiony, 3 miejsca w samochodzie mam jeszcze wolne... Doczekać się już nie mogę... Dziś Drezno, jutro Praga... ciekaw jestem jakie będą setlisty...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 lutego 2010 11:46:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Dziś w Dzienniku duży artykuł / wywiad / zapowiedź koncertów.
na stronie niestety tylko jego fragment

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 lutego 2010 15:22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
tja... Ciekaw jestem czy wywiad ma taki poziom jak nieprawdziwa informacja że koncert we Wrocławiu jest w Firleju...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 19 lutego 2010 16:46:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
widziałem na razie rano tylko wizualnie - dwie strony, chyba wywiad + ramka o trzech najważniejszych płytach (Ghost of Cain, Thunder.. Love of Hopeless) i może jeszcze coś. Zaglądając się zastanawiałem czy w ogóle będzie zajawka koncertów a jest sporo. Merytorycznie zaś ocenię wieczorem :)


EDIT: wywiad całkiem niezły, są też odwołania do Armii :wink:
ale najważniejsze, że jest duża informacja

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 lutego 2010 12:43:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...wczoraj byliśmy w blue nocie na New Model Army ... w składzie : Natalia, Nina, Erkej, Arasek, Maq, Kristoforos i ja. Luda dość dużo ( 400?) Ze sceny zniesiony został nawet fortepian ,co rzadko się zdarza. Początek był dość spokojny bo zespół wykonywał głównie utwory ze swojej najnowszej płyty , było: today is a good day ,autumn, peace is only i jeszcze coś przeplatane starszymi utworami w stylu the charge , get me out czy white light. Publika reagowała dość powściągliwie. Dopiero gdzieś tak po 45 minutach zaczęło sie na dobre i poleciały stare hity: White coast ,Balllad of bodmin pill, Vagabounds, Wonderful way to go ,51 state ,Poison street....i koniec. :shock: wydawało mi sie że dopiero teraz powinno sie zacząć...no ale całe szczęście zespół wyszedł na dwa bisy wśród ,których zabrzmiało nieśmiertelne :Green and grey czy No rest. Ogólnie koncert na **** brzmienie dobre ( super nagłośniona perkusja) choć wokalu i gitary mogłoby być trochę więcej ,ale może to dlatego ,że nasza banda stała trochę z boku. Według mnie mogłoby być też minimalnie głośniej. Po koncercie miłe spotkanko z Justinem Sullivanem ,który stał się posiadaczem jazzrockowej płyty "Freak" :D . W ogóle fajny i ,że sie tak wyrażę : kulturalnie spędzony wieczór!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 lutego 2010 13:58:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
a ja niestety po raz kolejny muszę w wtorek odpuścić NMA :(

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 lutego 2010 14:47:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24329
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
marecki pisze:
muszę w wtorek odpuścić NMA

Uuuu... :(
A zagrali "Here comes the war"?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 lutego 2010 16:58:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
nie :cry:
też mam wrażenie, że tak na fest to koncert zaczął się po połowie. utwory z nowej płyty są może bardzo newmodelarmiowe, ale jednak czegoś im brakuje, jakiegoś ognia. publika - hehe, dawno nie byłam na takim koncercie, gdzie średnia wieku to 35 lat. na serio. miałam wrażenie, że zero młodzieży - z wyjątkiem maqa, niny i jej koleżanki :wink:
faktycznie, mogłoby być trochę głośniej, a tymczasem swobodnie można było sobie rozmawiać w czasie grania no i w ogóle w uszach nie piszczał po wszystkim. starałam się postnie stać w czasie koncertu, ale na no rest nie wytrzymałam i przecisnęłam się pod scenę, gdzie dość brutalne pogo w wykoaniu mężczyzn zdecydowanie w trzeciej dekadzie życia.
było dużo śmiechu pokoncertowego, gdy np, mojej nieletniej córce i jej koleżance jakiś mężczyzna postawił piwo, a gdy one się wzbraniały, to proponował kolejno sok pomidorowy lub pomarańczowy. nie dały się poderwać, więc odszedł smutny pozostawiając dwa piwa maqowi :lol:
tymczasem mama tejże koleżanki, moja koleżanka, zauroczona od lat justinem, przykleiła na moment swoją gumę do żucia do gitary justina, po czym znów jo włożyła do ust swych - z miłości :lol:
a czy wspomniałam, że 51 states był zadedykowane for tomas?
potem obściskiwanie się z justinem, buzi buzi, very nice i bye bye!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 lutego 2010 23:32:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 01 grudnia 2009 02:41:53
Posty: 21
Też byłem na koncercie w blu note . Koncert prze zajebisty , stałem w pierwszym rzędzie , nagłośnienie pod sceną rewelacyjne. Grali dużo z 2 ostatnich albumów , które bardzo lubię :) miałem cichą nadzieję , że Thomas wyjdzie na scenę w 51 state , no ale cóż :)

_________________
Zbuntowany Kaloryfer !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 lutego 2010 01:13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28021
natalia pisze:
moja koleżanka, zauroczona od lat justinem, przykleiła na moment swoją gumę do żucia do gitary justina, po czym znów jo włożyła do ust swych - z miłości



natalia pisze:
potem obściskiwanie się z justinem, buzi buzi, very nice i bye bye


wygląda na to, że był to bardzo erotyczny koncert :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 lutego 2010 09:22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Peregrin Took pisze:
A zagrali "Here comes the war"?

a we Wrocławiu zagrali :P po raz pierwszy od początku tej europejskiej trasy... Na koncercie było całkiem dużo ludzi

we Wrocku było to samo... co ciekawe publika się ożywiła na jednym z najsłabszych numerów z ostatniej płyty - Mambo queen... a na Here comes the war przytupując i kołysząc się życzliwie... Cztery rzędy pod sceną stali ludzie ze szklankami z piwkiem... a największe pogo zaczęło się na... Purity... dość dziwnie to wyglądało... Best moment koncertu: DZWON ! Jak chłopcy odpalili Today, to zwróciłem uwagę, że dźwięk dzwonu jest bardzo głośny - wyobraziłem sobie, że to Dean na swoich organkach naciska jeden klawisz... poszukałem go wzrokiem... i widzę, że z wielkim impetem naciska... ustawiłem ostrość... a tam na scenie wielki dzwon - taki z jachtu, albo statku i Dean napieprza w niego z całej pary :) Oni jeżdżą z tym dzwonem żeby go użyć w jednym kawałku - czad ! Setlista pewnie różniła się od tej poznańskiej tym jednym Here comes the war... Zagrali pół nowej płyty, z 5 kawałków z poprzedniej i zestaw greatest hits... Utwory z nowej płyty świetnie bronia się na koncertach... Bardzo dużo radości mi sprawiają stare piosenki, które słyszę chyba na każdym koncercie zespołu... bardzo udany koncert :D

natalia pisze:
nie dały się poderwać, więc odszedł smutny pozostawiając dwa piwa maqowi Laughing

równowaga w przyrodzie musi być - Maq pewnie był bardzo zadowolony... Ciekaw jestem młodzieżowej (no offence Elrond i Natalia) recenzji tego koncertu - Maq nie daj się prosić ! (dla podkreślenia powagi wątku przydałoby się tu coś co się nadaje do cytatów forumowiczów ;) ).

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 lutego 2010 09:33:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24329
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
KoT pisze:
a we Wrocławiu zagrali

Ech... Głupi jestem, że ten Wrocław odpuściłem. Nie tylko przez ten utwór, ale to tylko potęguje sprawę.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 22 lutego 2010 09:45:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
Głupi jesteś ! Chciałem Cię nawet zachęcać...

a mi się jeszcze przypomniało, że zakupiłem sobie plakatową wersję pięknej foty Erkeja (tej co była na oficjalnej stronie i we wkładce Fuck Texas) :D Szkoda tylko, że z podpisami muzyków (bo plakat taki ładny, że te podpisy mi go psują)...

i jeszcze dodam, że można było sobie kupić niektóre płyty w tym najnowszą za jedyne 4 dychy.

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 678 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 46  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group