Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:56:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 11 lutego 2009 19:31:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Girls Against Boys powstał jako projekt solowy Brendana Canty'ego, perkusisty Fugazi, w roku 1988 w Washington D.C., a wiadomo, że zespoły założone w tym mieście, w tym roku.. skazane są na sukces ;). Nie zmienia tego fakt, że Brendan odszedł od zespołu, nim ten nagrał pierwszą płytę.

GvsB przyjeżdżają w tym roku na cztery koncerty do Polski (13.02 Blue Note, Poznań ; 14.02 Firlej, Wrocław ; 15.02 Manggha, Kraków ; 17.02 Hard Rock Cafe, Warszawa), a że zespół to zacny, warto by było go trochę wypromować, zwłaszcza, że - jak podpowiada Last.fm - jeden z naszych forumowiczów wybiera się na ich koncert. Prawda, Groszek? :wink:

Z racji tego, że dotychczas miałem przyjemność tylko z ostatnią płytą, "You Can't Fight What You Can't See" z 2002 roku, od niej chciałbym zacząć. Ale może ktoś ma doświadczenie z poprzednimi albumami? Ja sobie będę klecił recenzję "You Can't Fight...", a tymczasem zachęcam do wypowiadania się, jeżeli ktoś miał kontakt z zespołem.

Ktoś się wybiera na koncert?

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony śr, 11 lutego 2009 22:07:55 przez Uldor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 lutego 2009 22:02:30 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
Uldor pisze:
Prawda, Groszek?

Jakbyś dobrze mnie inwigilował :wink: , to być zauważył, że ten koncert (zresztą jak wiele innych) mam oznaczony jako "może" i do piątku nie będę wiedział, czy idę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 11 lutego 2009 22:05:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Przepraszam, następnym razem postaram się bardziej! ;) Wydaje mi się, że warto się wybrać.

Tutaj link do koncertu GvsB, który się odbył dwa lata i kilka miesięcy temu, a który można obejrzeć, no właśnie, tutaj.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group