Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 09:26:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 stycznia 2008 23:23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Robię sobie w ten weekend tego słucham pod hasłem weekend of 94 i będę słuchał różnych (przelicznych) pozycji z tego roku, co by skulminowało to słuchanie Wielką Czwórką, czyli Wydafca/ Triodante/ Grace/ Downward Spiral i znalezieniem pierwszym dwóm odpowiedniego miejsca w postpankum :-)

Zacząłem od Prymitywu, bo dla mnie to jeden z albumów, z ktorymi najbardziej mi się kojarzy ten rok - jak wcześniej pisałem, o ile pod względem sumy wartości znanych mi płyt rok 1994 pozostawia daleko w tyle i 1991 i nawet 1967, o tyle w przeciwieństwie do tamtych dwóch widzę w nim mało, co te płyty łączyłoby.... w każdym razie za granicą, bo na naszym polskim podwórku bardzo czuję coś, co wspólnie przenika i Trio, i Wydafcę, i właśnie Prymityw, i Transmission, i Kazika na żywo, i koncertówkę Izraela.... jakiś duch tamtego czasu, coś DOBREGO a nawet BARDZODOBREGO wtedy było w powietrzu :idea:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 30 listopada 2009 10:10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 marca 2008 10:20:50
Posty: 1288
Skąd: Frysztak
1. Illusion - 2
2. Houk - Transsmision Into Your Heart
3. Bakshish - Eye
4. Armia - Triodante
5. P.O.D. - Snuff the punk
6. Offspring - Smash
7. Flapjack
- Ruthless Kick

_________________
po co ta wrogość do siebie, to co w Tobie prawdziwe jest piękne


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group