Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:46:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 kwietnia 2007 23:06:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
STAND UP***** bardzo podoba mi się brzmienie tej płyty i jakiś taki dziwny przyjaźnie pozytywny, luzacki klimacik...bardzo dobra gra na gitarze ( Barre) podobają mi się w zasadzie wszystkie utwory ze wskazaniem na "Fat man", "Jeffrey goes to Leicester Square", "New day yesterday","Burre"....
BENEFIT****brzmienie już nie jest takie ciepłe, a szkoda....pojawił się wyraźnie (w nadmiarze) pogłos, co jak dla mnie trochę psuje calościowy efekt ..ale jest parę fajnych kawałków ..a szczególnie jeden z moich ulubionych utworów tego zespołu-"Alive and well and living in"- uwielbiam ten motyw fortepianu...
AQUALUNG****+ bardzo dobra płyta..kawałki mówią same za siebie ...tytułowy,Cross-eyed Mary. Locomotive Breatch...tylko nie za bardzo rozumiem o co chodzi w tekstach...bo to chyba koncept album już jest... no i Anderson ma naprawdę świetne momenty...
THICK AS A BRICK ***** rewelacja !!! w zasadzie od początku do końca jest super !!!! najlepsza ich płyta bez dwóch zdań... wspaniała gra całego zespołu.... mnie szczególnie bardzo podoba się gra na organach...( Evan)
LIVING IN THE PAST***** bardzo dobra stylowa plyta, może ten fragment z koncertu trochę mniej.... ale i tak bardzo dużo swietnej muzyki:"Song for Jeffrey", "Living in the past"....
A PASSION PLAY * tragiczne to jest ....
WAR CHILD **** uff.....a już myślałem ,że zespół się skończył....bardzo lubię tę płytę...w składzie słychac.....saksofon!!!!! ale mi się podoba....super "Skating away on the thin ice of the new day"
MINSTREL IN THE GALLERY** dwie gwiazdki... tylko za utwór tytułowy....reszta.....słabo bardzo....
TOO OLD TO ROCKNROLL TO YOUNG TO DIE * półtorej gwiazdki za utwór tytułowy....zespół w kryzysie głębokim....
SONGS FROM THE WOOD **** uffffffffffffffffffff !!!!! nareszcie ! świetny powrót z dalekich manowców....bardzo dobre brzmienie, super kawalki...Songs from the wood, Jack in the green....Velvet Green... BRAWO !!! ( choc pod koniec trochę się rozłazi...
HEAVY HORSES ***** zespół w świetnej formie ! super brzmienie, podobają mi się w zasadzie wszystkie utwory... a szczególnie "Moths","Heavy horses"...
BURSTING OUT ***** rewelacja !!!!! koncertówka wprost idealna !!!!! ...mnie szczególnie podoba się częśc "akustyczna" od Skating away....ale tak naprawdę kapela osiągnęłą tu absolutne wyżyny....kapitalna wprost gra wszystkich muzyków ( gitarzysta) !!!!!! solo prekusji !!!!! klimat i konferansjerka Andersona !!!! co za szoł !!!!!

więcej płyt nie znam...a zespół nagrał ich potem jeszcze z 10 ????

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 kwietnia 2007 07:39:34 
natalia pisze:
Morella Ty lubisz dżetrotal? dlaczego mi to do Ciebie nie pasuje???
pamiętam jak przez mgłę dzieciństwa program w tv i jakiegoś faceta rzucającego się po scenie z fletem poprzecznym. to to?

heh ależ Jethro to taki magiczny zespół!! i ten pan szalejący jest świetny! jego sola na flecie!!! aaaaaaaaaaaa! heheh a ża nie pasuje? :D ejj ja tam lubię takie zatęchłe siedemdziesiony, yesy, hammondy i w ogóle :D


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 kwietnia 2007 16:02:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
[generalnie to ten post był do niczego]

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony pt, 21 listopada 2008 20:59:12 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2007 18:32:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 17 września 2006 11:39:00
Posty: 84
Skąd: Z układu słonecznego?
MAQ pisze:
1978 Bursting Out: Jethro Tull Live * * * * * * * i oto druga z najwybitniejszych płyt koncertowych w ogóle!!!!


:piwo:

MAQ pisze:
Podsumowując JETHRO RZĄDZI!!!!


Podsumowując >>>FLET<<< RZĄDZI!!! :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 07:41:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
Myślałem, że bardziej się postarasz a nie tylko przyklaśniesz oczywistościom :wink:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 08:52:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Prawie w ogóle nie znam :shock: - no kilka razy w TV widziałem jakiś lekko skrzywiony zespół z dziwnym kolesiem co się wyżywał na flecie. I fryzurę miał słabą.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 08:56:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Cytat:
I fryzurę miał słabą.
..no..długie włosy miał...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony śr, 04 kwietnia 2007 09:36:10 przez elrond, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 09:22:07 
Obrazek

eee nie taki znowu fatalny! niektórzy miewają gorsze fryzury :twisted:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 09:36:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
elrond pisze:
długie włosy miał...
..na twarzy.....

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 10:13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ale obciachowy koleś, ta nóżka, ta nóżka :lol: :lol: :lol:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 10:18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Yyyy, a czy on ma spodnie? Zakrywa się jakimś gestem Adama :-).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 10:38:20 
hm... ciekawe... mi się on raczej zawsze kojarzył bardzo pozytywnie, z jakimś średniowiecznym minstrelem i z klimatem Robin Hoodowym plus oczywiście duża dawka nienormalności (eufemizm).


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 10:47:16 
Ian Anderson jest muzykiem genialnym! To zdecydowanie postać z mojej piątki ulubionych muzyków w ogóle!!!!

Obrazek


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 10:48:41 
Hehehe, Pan Kleks...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 10:49:53 
...raczej Wielki Pigularz ;-)


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group