Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:01:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 maja 2009 08:54:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Miki pisze:
Ale o co chodzi?


pewnie o to, że tego samego dnia jest Open Fest w Piasecznie = tyż się wkurzam.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 maja 2009 11:18:46 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 19:24:08
Posty: 3118
Miki pisze:
Ale o co chodzi? Idealny termin sobotni (ilekroć idę na koncert w tygodniu, żałuję, że to nie sobota).

Termin poznański pokrywa się z Jarocinem


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 maja 2009 13:06:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
I warszawski też. Z Jarocinem, który odbywa się w dniach 17-19 lipca.

Żądam odwołania połowy koncertów zagranicznych kapel w tym roku :x .

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 20 czerwca 2009 13:00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
W lipcu Nomeansno zawita do Warszawy i Katowic. Na tym drugim koncercie będę. Dla zainteresowanych: bilet w przedsprzedaży kosztuje 40 pln.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 lipca 2009 15:13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Sobota za kilka dni, więc podbijam temat. Wybiera się ktoś?

Orientuje się ktoś, jak wygląda ich aktualna tracklista koncertowa?

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 lipca 2009 12:35:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Obrazek
Nomeansno, Mega Club, Katowice, 18.07.2009

Wkrótce napiszę kilka słów i dorzucę jeszcze kilka zdjęć.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 lipca 2009 12:43:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Wygląda fajnie. Aż by się chciało iść.

pilot kameleon pisze:
napiszę kilka słów


Czekam :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lipca 2009 20:09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Nomeansno chodziło za mną od dawna. Start był typowy. "Oh No! Bruno!" w wykonaniu Acid Drinkers się podobało, ale nie bardzo było wiadomo z jakiego zespołu pochodzi dwóch panów Wright. Potem była kaseta "Sex Mad/You Kill Me". Dużo później przeprowadziłem się do Krakowa, gdzie poznałem kilka osób wielbiących ten zespół. Wkręciłem się.

Katowicki Mega Club z zewnątrz brzydki. W środku trochę lepiej, ale element dyskotekowy był obecny w wystroju. Frekwencja umiarkowana. Około 250 osób. W trakcie koncertu NMN płyta została właściwie w całości zapełniona, ale o tłoku nie można było mówić. Support: Searching For Calm. Widziałem ich już po raz drugi. Pierwsze, co rzuciło się w oczy, to dwie basówki. Niestety jakoś nie bardzo było to słychać. A sama muzyka to takie indie screamo, które może się podobać. Mnie nie powaliło, ale słuchało się tego dobrze.
NMN. Całość rozpoczął nowy kawałek "Old". Świetny autokomentarz. Przede wszystkim do wieku muzyków, chociaż sprzęt na którym grali uświadamiał, że również swoje przeszedł. Dalej publika. Średnia wieku przed trzydziestką. Młodzieży gimnazjalnej i licealnej raczej nie widziałem.
Po "Old" poleciał "Bruno", który szybko przeszedł w "The Day Everything...". I tak to sobie wszystko płynęło. Panowie zaprezentowali utwory właściwie ze wszystkich płyt. Najwięcej poleciało z "Wrong" i "All Roads...". Zabrakło natomiast jakiegokolwiek reprezentanta "Small Parts". I to był dla mnie malutki minus. Były też trzy nowe kompozycje.

Best moment: "Body Bag" i zagrane po nim "Self Pity". To drugie z genialną solówką Hollistona. Szkoda tylko, że w trakcie tego utworu na scenę wkroczył natarczywy fan. Gdyby nie John, całość niestety by się zatrzymała...
Minus: Za głośno! W uszach szumiało mi do wczoraj.
Drugi minus: Sklepik. Wszystko za 60pln. Drogo. Tym bardziej, że internetowe sklepy za oceanem pozwalają kupić ich płyty za około 12 dolarów. Polskie allegro daje możliwość zakupu cd za 45. Z żalem odpuściłem.

Panowie nadal są w dobrej formie. Jak zjawią się w okolicy, to z pewnością się stawię. Tym bardziej, że ceny biletów są bardzo atrakcyjne. 40 pln za zespół tego formatu to moim zdaniem bardzo mało.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia robiła moja Basia. Przeklejam więc z MySpace.
http://viewmorepics.myspace.com/index.c ... Id=1151061

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lipca 2009 22:26:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Dzięki. Szkoda, że wszelkie nagrania NoMeansNo mam na kasetach

pilot kameleon pisze:
Start był typowy. "Oh No! Bruno!" w wykonaniu Acid Drinkers się podobało, ale nie bardzo było wiadomo z jakiego zespołu pochodzi dwóch panów Wright.


To ja kojarzyłem nazwę zespołu z prasy, ale długo długo nie dało się zdobyć nagrań (to było jeszcze w epoce, że się tak wyrażę, przedfiszdikowej). Pierwszy numer usłyszałem w radio (audycja Ręka boksera :wink: , w której Maciej Chmiel gościł Roberta Materę i Krzysztofa Grabowskiego) - "Rags & Bones". Potem poznałem płytę "0 + 2 = 1" i kilka innych. A koncert w krakowskiej koronie był jednym z lepszych na jakich byłem :) .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 lipca 2009 22:30:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
antiwitek pisze:
Szkoda, że wszelkie nagrania NoMeansNo mam na kasetach


Ja też i jakoś żyję ;).

Ktoś wie dokładniej, kiedy została wydana przez Antenę Krzyku Uncorporated "Mama" NoMeansNo? W książeczce z kasety o numerze katalogowym SIN101 jest tylko tyle, że remasterowano materiał w 1992 roku. Na pewno było to przed 1995, możliwe, że w 1994, bo pod numerem SIN109 ukazała się "Futility Of A Well Constructed Life", czyli minikatalog Alternative Tentacles i było to w 1994 roku.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 09:31:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ależ to już starsi panowie :shock:
normalna kolej rzeczy ale ja mam ich w pamięci z poznańskiego koncertu w eskulapie, na który zjechało ponad tysiąc młodych hardcorowców z całej polski a załoga z nowego targu wybiła szybę. :wink: było to eeeee z osiemnaście lat temu :roll:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 10:18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Cytat:
Ktoś wie dokładniej, kiedy została wydana przez Antenę Krzyku Uncorporated "Mama" NoMeansNo? W książeczce z kasety o numerze katalogowym SIN101 jest tylko tyle, że remasterowano materiał w 1992 roku. Na pewno było to przed 1995, możliwe, że w 1994, bo pod numerem SIN109 ukazała się "Futility Of A Well Constructed Life", czyli minikatalog Alternative Tentacles i było to w 1994 roku.

Recenzja wznowionej na kasecie "Mamy" była bodajże w kwietniowym "Tylko Rocku" z 1995 roku. Proszę jednak o potwierdzenie.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 22 lipca 2009 13:33:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Obrazek
..to jest moja ulubiona płyta tej kapeli.... a miałem kiedyś piękne 3 winyle : Sex mad , Small parts.. i Wrong...ale jak mi sie zepsuł adapter to sprzedałem....na koncert nigdy nie dotarłem ,ale wybierałem sie z Warszawy do Poznania na ten , co go własnie organizowała Natalia...pociąg miał opóźnienie ponad godzinne i....odechciało mi się czekać..

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 lipca 2009 09:46:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 10:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
natalia pisze:
ależ to już starsi panowie

Czas leci, pewnie podobnie wyglądałaby Armia, gdyby grała do tej pory w składzie z pierwszej płyty :wink:

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 sierpnia 2009 07:10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 19 stycznia 2009 19:54:36
Posty: 198
Skąd: 49° 37' 28 '' N 20° 56' 54 '' E
ja bylem na koncercie na dziedzincu zamku ujazdowskiego.....

na koncercie NOMEANSNO byłem juz 3 raz....
pierwszy raz to byl w krakowie w latach 90tych w klubie 38osiem jako support grali THE SORTS i SOMETHING LIKE ELVIS.
Nastepny koncert to był we Wrocławiu.

Tym razem jako support gral PSYCHOCUKIER, nawet mi sie podobalo jednak nie podeszli reszcie publiki........

Koncert zaczeli OH NO BRUNO!! i w tym momencie pod scena zaczal sie niezly mlyn. Scena byla bardzo nisko wiec zaczely sie skoki do momentu kiedy to jeden z fanow przygotowujac sie do skoku zaczal po scenie gonic i Roba gdzies zachaczyl czy cos chcial mu powiedziec i w tym momencie dostal kopa w dupe a za chwile Rob przerwal granie i powiedzial zeby wszscy wyp.... ze sceny i go nie dotykali :)...... po tym incydencie koncercik lekko zwolnil (przestano skakac :)).
Zagrali chyba 3 bisy......

Majac w pamieci wczesniejsze koncerty ten mi bardzo przydal do gustu i bardzo sie ciesze ze na nim bylem. Przynajmniej support nawet spasowal bo wczesniej to roznie bylo hehe


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group