Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 12:53:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 10:47:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
w sumie dodaje jeszcze hendrixa, nirvane, houk z transmission, stone temple pilots. ;-)

totalna porazka dla mnei jest audioslave - maja tylko ładna balladke like a stone...a tak to kicha...

a i film hype widzialem, smieszny ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 11:16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Boskey pisze:
totalna porazka dla mnei jest audioslave - maja tylko ładna balladke like a stone...a tak to kicha...



Eeee... tam.
Są w sumie nieźli (słychać, że chłopaki w RATM nie mogli pokazać, do czego naprawdę służy gitara elektryczna i sobie odbijają :-)), tylko dosyć monotonni....

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 11:38:45 
Boski, akurat Houk z Transmission, to był bardzo przesiaknięty Grandżem. Zwłaszcza jak się Soul Ammunition pamięta.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 12:16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
ale ja napisalem to samo co ty ;-)


no i cholernie grndżowo nojzowa była koncertówka houka


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 13:13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
piotrpanek pisze:
Boskey napisał:
totalna porazka dla mnei jest audioslave - maja tylko ładna balladke like a stone...a tak to kicha...

Eeee... tam.
Są w sumie nieźli (słychać, że chłopaki w RATM nie mogli pokazać, do czego naprawdę służy gitara elektryczna i sobie odbijają ), tylko dosyć monotonni....


Ja tam Audioslave łykam w całości. Panowie lekko wyluzowali (bo przekaz RATM to dziwaczny był sporo), polubili melodie, spotkali świetnego wokalistę i zajarzyło. Lepsze to niz ciągłe zapowiedzi Zacka, który o ile dobrze pamietam już w momencie rozpadania sie Rageów zapowiadał, że ile on to nie ma materiału i zaraz to wyda płytę solową. No i do tej pory nic.

A po drodze ktos przypomniał o Three Fish - Quiet Table to piekna płytka. Niestety nigdy nie dorwałem ich debiutu.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 13:42:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3077
Skąd: Poznań
...grancz z polandii!!!
...byl sobie taki zespol w ktorym gral Michal Grymuza, i ten sklad nazywal sie Wniebowzieci i mowcie co chcecie, ale dla mie to on byl jednym z nielicznych skladow grajacych grunge w PL...

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 13:46:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
gral tam obecny perkusista Brygady Kryzys chyba...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 14:09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:59:40
Posty: 154


Ostatnio zmieniony pt, 04 lipca 2014 19:35:23 przez nicdobrego, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 14:12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22829
nicdobrego pisze:
Chociaz działa to też w drugą strone- Sonicy nagrali kiedys płytę pod tytułem Dirty i istnieje teoria, ze zrobili to pod wpływem muzyki z Seattle + żeby troche na tym zarobić. Dranie.

Jak dla mnie to chyba najfajniejsza płyta SY, co do reszty się zgadzam

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 14:32:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Soundgarden wyrwał mnie z paszczy hip-hopu w jaką zaczałem wpadać w liceum (przez hip-hopowych znajomych, dzisiaj jeden z nich jest DJ i gra z Peją jako DJ Decks).

Pamiętam ten letni wieczór środek lat 90, stacja VIVA po godz. 23, leciały wtedy ostre kawałki...i tu nagle iluminacja, "Pretty nose" z "Down on the Upside", istny Return of the King(s) (król-tułacz wrócił do rockowej stolicy)

I wszystko było jak być powinno, i wszystko już było na miejscu...

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 14:37:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Aktualnie wogóle nie slucham tego typu muzyki ale kiedys owszem. Przede wszystkim Nirvana, Soundgarden, Pearl Jam (Pierdze w Dzem) juz slabiej, RATM bardzo bardzo ale Audiosalve to juz wogóle...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 14:46:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24297
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Ja tam się na grunge'u (tym Seattle'owskim) wychowałem. Pearl Jam to była ukochana moja kapela w ogólniaku, a Nirvana, Soundgarden i Alice lokowały się niewiele dalej. Grzebałem też po wynalazkach typu Satchel, Brad, Mad Season itp. Na szkolnej wycieczce w Krakowie zakupiłem kasety Mother Love Bone i Temple of The Dog - i od tej pory koledzy moi grandżowcy z mojego prowincjonalnego ogólniaka mieli mnie za nie wiadomo kogo. Dziesiątki ludzi miały te dwie kasety przegrane z moich...
Pearl Jam potem trochę skręcił nie tam gdzie chciałbym. Reszta kapel z Wielkiej Czwórki padła w różnych okolicznościach. Żal, żal...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 17:38:11 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Peregrin Took pisze:
Pearl Jam potem trochę skręcił nie tam gdzie chciałbym. Reszta kapel z Wielkiej Czwórki padła w różnych okolicznościach. Żal, żal...

Pearl Jam ten z pierwszych plyt tez mi bardzo "lezal" - potem jakos tak ich tworczosc mi sie rozmyla..
Ale najbadziej to mi zal chyba Soungarden, swietni muzycy - uwielbialem tam gre sekcji rytmicznej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 17:42:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Soundgarden to byl najlepszy zespoł z wymenionych powzyej, zero banału, dobry muzycy, super wokal, konsekwencja, moc.
Dla mnie to rockandroll z krwi i kosci - klasyka.


Bardzo lubie AiC, ale jednak oni zawsze byli troche bardziej prosci, rockowi, hevimetalowi. Ale uwodzili melodyjnoscia i wokalem - czasem klimatem (Anplagd, Jar of flies, Sap).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 17:51:17 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Tworczosc Soungarden pozatym sie rozwijala i to bardzo ciekawie.
Dla mnie to tez byl NR 1
Szkoda


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group