Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 11:53:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 10:43:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
tutaj trochę więcej od Kikuta strony:
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ ... zil__14943

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 12:53:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
:shock:
Wyjaśnień spójnymi i logicznymi bym nie nazwał (lecąc żargonem zawodowym)...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 15:09:42 

Rejestracja:
pt, 22 września 2006 12:42:50
Posty: 45
Skąd: Gdańsk
Kazdy ma prawo do wlasnej opinii i poglądu .

Również pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 16:56:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14022
Skąd: ze wsi
Salvador Mundi pisze:
Kazdy ma prawo do wlasnej opinii i poglądu .

Oczywiście! :D

Mnie zastanawia, abstrahując całkowicie od sentencji w tym procesie i w ogóle jego sensowności, dlaczego akurat Was wezwano jako świadków? A nie np. Pospieszalskiego?

No i jeszcze to:
Cytat:
Samego siebie nie nazywam chrześcijaninem.


powiedział Kuba "Kikut" Mańkowski podpisujący się jako Zbawiciel Świata. :idea:

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 19:30:13 

Rejestracja:
pt, 22 września 2006 12:42:50
Posty: 45
Skąd: Gdańsk
Pietruszka...popelnilas/popelniles dwie wtopy, ale rozumiem, dzialalas/es w afekcie..

Swiadek- osoba , która była świadkiem czegos, tak? tak, ja bylem , bylem. Pana Pospieszalskiego nie bylo na koncercie , wiec nie mogl byc swiadkiem w procesie.
Podkreslam, bylismy swiadkami , a nie obroncami w tym procesie.

I druga wtopa...Slavdor Mundi- to akurat od tytlu piosenki zespolu Turbo, znasz? I nie kikut, tylko Przemek CHłąd, perkisuista ow dwulicowego i zdradzieckiego zespolu pneuma, ktory smial przestac spiewac psalmy i zaczal grac regularny metal.
Na stos z nimi!!!!

Dla mnie EOT :)


Ostatnio zmieniony czw, 25 sierpnia 2011 20:20:24 przez Salvador Mundi, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 19:55:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
och tak, zróbcie z siebie teraz ofiary nietolerancyjnego ciemnogrodu. Nie nakręcaj się tak :lol:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 20:11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14022
Skąd: ze wsi
Nie popełniłem żadnej wtopy, bo nie wyrażałem żadnej opinii. :D ;) Najwyżej pomyliłem kolegę z innym, ale to przez tę anonimowość w necie... ;) I nie działałem w afekcie, bo niby dlaczego?
Po prostu pytałem i tyle.
A z tym pytaniem o pana Pospieszalskiego, to chodziło mi o to, dlaczego akurat Wy reprezentowaliście stanowisko chrześcijan, których miałoby obrażać jakieś tam zachowanie pana z Behemota. Rozumiem, że byliście jedynymi.

No i żeby wyjaśnić: do Was nic nie mam, nie znam, nie spotkałem, nie słyszałem......

Tak jak piosenki zespołu Turbo. Ale mam nadzieję, że nie nagrali jakiegoś kawałka pod tytułem "Jezus Chrystus", który tak by mocno podziałał na kogoś z Was, by zawitał tu pod tym nickiem.

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 20:38:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
Pietruszka pisze:
tym pytaniem o pana Pospieszalskiego, to chodziło mi o to, dlaczego akurat Wy reprezentowaliście stanowisko chrześcijan, których miałoby obrażać jakieś tam zachowanie pana z Behemota

Pospieszalski nie chodzi na koncerty Behemotha, w odróżnieniu od muzyków Pneumy.
Cytat:
Tak jak piosenki zespołu Turbo. Ale mam nadzieję, że nie nagrali jakiegoś kawałka pod tytułem "Jezus Chrystus", który tak by mocno podziałał na kogoś z Was, by zawitał tu pod tym nickiem.

:!:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 21:18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7696
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
KoT pisze:
Wyjaśnień spójnymi i logicznymi bym nie nazwał

Przeczytawszy parę wywodów na ten temat, akurat tamten uważam za całkiem spójny. Może tekst Terlikowskiego jest równie spójny i logiczny, ale za to tekst Kikuta jest dużo bardziej do mnie przemawiający.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 21:35:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
Tak sobie. Analogicznie, wyobraźmy sobie, że x-owi y zabił matkę. X zaś mówi przed sądem, ze on sam nie może potępiać ygreka, ponieważ sam złym słowem, zaniedbaniem i niezrozumieniem zabijał tę matkę kilkadziesiąt razy dziennie, oczywiście w przenośni. Wydawałoby mi się, że dla chrześcijanina podarcie biblii i nazwanie jej gównem jest czymś, delikatnie mówić, problematycznym. Okazuje się, że niekoniecznie. To znowuż dla innych staje się problematyczne i wtedy pojawiają się teksty jak powyżej - okazuje się, że to pretensje o to, że zespół Pneuma gra metal zamiast psalmów (nie wiem, gdzie kolega to wyczytał, gdy rozmowa jest o czymś konkretnym, o wydarzeniu, które pan Darski nazwał na fejsie "kolejnym zwycięstwem szatana", a do czego koledzy przyłożyli się w sądzie). Tak więc trzeba teraz wypić piwo, które się nawarzyło. Jak rzekł artysta Darski - "żryjcie to gówno".

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Ostatnio zmieniony czw, 25 sierpnia 2011 23:33:15 przez Budyń, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 23:30:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
..ja tam zgadzam się z Budyniem i z jednym komentarzem z podlinkowanego przez Smoka tekstem..komentarz o solidarności "zawodowej. A w sumie świadkowanie w sprawie , to prywatna sprawa osób które brały w niej udział..ale jak dla mnie to dziwne tłumaczenia. W pewnych sprawach trzeba powiedziec TAK lub NIE...bo jak nie to jakoś się to wszystko rozmywa i łatwo odchodzi się od sedna sprawy.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 sierpnia 2011 23:45:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 czerwca 2010 00:53:10
Posty: 1029
Skąd: Frakcja Astralna
wuka pisze:
i łatwo odchodzi się od sedna sprawy

...i coraz więcej rzeczy można będzie podpiąć pod tzw. działania artystyczne... chociaż gdy w Norwegii panowie z tego kręgu przechodzili do bardziej radykalnych działań, to wyroki się sypnęły... impreza zamknięta, swoboda działań, kółko wzajemnej adoracji pana Darskiego, subiektywne odczucia.... czego jeszcze trzeba, by powiedzieć, że pewna granica JEDNAK została przekroczona...??

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 sierpnia 2011 08:33:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7696
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Budyń pisze:
Analogicznie, wyobraźmy sobie, że x-owi y zabił matkę. X zaś mówi przed sądem, ze on sam nie może potępiać ygreka, ponieważ sam złym słowem, zaniedbaniem i niezrozumieniem zabijał tę matkę kilkadziesiąt razy dziennie, oczywiście w przenośni.

No widzisz – dla mnie krzywda wyrządzona konkretnej osobie to nie przenośnia. Krzywda wyrządzona symbolowi czy nośnikowi myśli choćby najdroższej osoby to właśnie co najwyżej przenośnie krzywda wyrządzona tej osobie. Dlatego podarcie Biblii to co najwyżej przenośne skrzywdzenie Boga, czy Jego Słowa i dużo łatwiej mi to zbagatelizować niż podany przez ciebie rzekomo analogiczny przykład, nawet jeżeli
Budyń pisze:
dla chrześcijanina podarcie biblii i nazwanie jej gównem jest czymś, delikatnie mówić, problematycznym

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 sierpnia 2011 12:07:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
Ja się tu w pełni zgadzam z pankiem, mimo że niedobrze mi się robi na samą myśl o Behemotach i wszelkich akcjach artysty Darskiego. Ale darcie Biblii papierowej, podobnie jak i darcie przykazań w sensie, w którym powiedział to człowiek z Pneumy mieszczą się według mnie na tym samym poziomie problemu - nazwijmy go przenośnym. Krzywda wyrządzona konkretnej osobie, jak to panek ujął, a już zwłaszcza krzywda tak straszna jak zabicie komuś matki, mieszczą się na zupełnie innym poziomie.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2011 00:35:24 

Rejestracja:
pt, 22 września 2006 12:42:50
Posty: 45
Skąd: Gdańsk
prosze.... "Making of" teledysku.
Realizacja: Mat Stachowski od "Autystycznego " :)

http://youtu.be/0AdTwS-KEh8


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group