Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 02:36:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 stycznia 2008 22:51:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 27 listopada 2004 15:20:01
Posty: 107
Skąd: Olsztyn/Linden/Warszawa
Mam dwa ! :) ... tez dostawki, i dosc niedaleko. Do konca sie zastanawialem czy kupic, ale koniec koncow z czystym sumieniem nabylem. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 stycznia 2008 01:16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
Natalia, a miałaś jakąś możliwość wyboru numeru miejsca? Bo ja się pogubiłem na tych stronach, w ogóle nie rozumiem - co to, cztery firmy prowadzą sprzedaż biletów? :roll:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 stycznia 2008 09:21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 27 listopada 2004 15:20:01
Posty: 107
Skąd: Olsztyn/Linden/Warszawa
Crazy najlepiej bedzie jesli stawisz sie w punkcie (jednym z tych czterech firm, a na pewno ticketpro) i tam bedziesz mogl wybrac dokladnie miejsce. Moze da sie tez telefonicznie, ale naprawde polecam osobiscie. Pokaza Ci co do krzeselka gdzie siedzisz itd. itp. 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 stycznia 2008 19:54:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
chciałbym coś napisać z wrażeń, jakie mnie ostatnio ogarniały, czy to przy okazji White Chalk, czy To Bring...

ale jakoś słowa nie przychodza, nie wiem co napisać
nie umiem powiedzieć niczego o płycie, która dzisiaj rano sprawiła, że prawie zacząłem fruwać po pokoju, co by wniosło coś do pięknych postów napisanych kiedyś przez Kamika i Witka :? Myślę, że po prostu za mało jeszcze znam tę muzykę, nie jestem z nią w ogóle zrośnięty, moge pisać o swoich odczuciach, dawać gwiazdki i mądrzyć się, ale sam bym nie miał ochoty tego czytać, więc i pisać nie będę ;-)

W każdym razie chciałem tym postem powiedzieć, że jestem mocno poruszony ostatniotygodniowymi kontaktami z muzyką tej pani (choć nadal nie rozumiem, co może przyświecać komuś, kto zamieszcza publicznie jej zdjęcia a obie fotografie w okładce do kasety To Bring You My Love są dla mnie wręcz obrzydliwe).

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 stycznia 2008 22:31:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
dziś doszły bilety, ale chyba niezupełnie takie, jak mi obiecano :|

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 stycznia 2008 00:29:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
Crazy pisze:
obie fotografie w okładce do kasety To Bring You My Love są dla mnie wręcz obrzydliwe

nie wiem, czy są inne, niż w okładce płyty, ale te z płyty mnie się bardzo podobają.

ale najbardziej podoba mi się to zdjęcie
Obrazek

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 stycznia 2008 00:32:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..fajne !

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 stycznia 2008 00:53:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
to mi się podoba!

a we wkładce mam dwa, jedno na takim niebieskim czy zielonym tle (jak woda), drugie na schodach, jedno mi się bardziej nie podoba od drugiego, ale nie wiem które ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 stycznia 2008 01:09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
Mam na odwrót, jedno mi się bardziej podoba od drugiego :) P.J. to akurat osoba, ktorej nie tylko słucham, ale też zawsze z przyjemnością oglądam.
"To bring you my love" to jedna z moich najważniejszych płyt, utwór "Teclo" bardzo współgrał z jedną z wówczas bardzo bolesnych porażek życiowych, zresztą cała płyta zawsze już będzie z tym związana.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 stycznia 2008 01:02:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
Yuppi! :D

(co prawda gdzieś na balkonie, na pewno nic nie widać, ale akurat tutaj zależy mi na słyszeniu :-))

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 stycznia 2008 11:24:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
zabierz ze sobą lornetkę! chyba można nie?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 stycznia 2008 11:26:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Cytat:
chyba można nie?

Nigdy jeszcze nie widziałem żeby zabierali :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 stycznia 2008 23:22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 13:34:20
Posty: 803
PJ Harvey to artystka, którą jeszcze cały czas poznaję więc póki co spróbuje nieporadnie ocenić te płyty które znam, a z każdej z nich niewątpliwe wyłania się kobieta z krwi i kości :)
‘To bring you my love’ *****
tytułowy utwór- piękny! takie leniwe rozbudzenie, otwieranie oczu, ten powolny, ‘ciężki’ bas, jakieś takie wrażenie jakby obudzić się gdzieś na pustyni w palącym słońcu :) i później te klawisze... C’mon Billy, Teclo, ‘Send his love to me’ te jakoś najbardziej zapadły mi w pamięć, ale i tak w całości rewelacja!
‘Is this desire?’ **
i tu mam problem bo oprócz poruszającej Angelene i ‘The River’ jakoś nie mogę się jeszcze do tej płyty przekonać, zbyt ciężka, nie mam tu jakiegoś dobrego punktu zaczepienia,
‘Stories from the city....’ ****
zdecydowanie najbardziej przystępna, melodyjna ale przez to na pewno nie nudna płyta Polly, ale trochę brak mi tu tej PJ’owskiej zadziorności.. ale ja chociażby dla samego duetu z Thomem Yorkiem daje 4 gwiazdki,
‘The Peel Sessions’ ***
sesja dla Johna Peel’a w BBC, jakoś tak świeżo i przyjemnie słucha się tego albumu, chropowate trochę takie garażowe granie, Sheela-Na-Gig, ‘Water’ i na pewno ‘You come through’- moje ulubione.
‘White Chalk’ *****
no i bach! Polly odkłada gitarę, siada skromnie przy fortepianie i próbuje opowiedzieć prawie półszeptem o białych klifach Dorset, o tęsknocie za swoją zmarłą babcią, o samotności, po cichu, bez rzężenia gitar, inne ale na pewno nie gorsze oblicze Polly Jean i nie potrafię wyróżnić tu żadnego utworu, cała płyta dostarcza niesamowitych przeżyć, muszę usłyszeć to na żywo! bilet już czeka....oby do maja! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 stycznia 2008 23:45:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Sula pisze:
‘Is this desire?’ **
i tu mam problem bo oprócz poruszającej Angelene i ‘The River’ jakoś nie mogę się jeszcze do tej płyty przekonać, zbyt ciężka, nie mam tu jakiegoś dobrego punktu zaczepienia


Takie opinie o tej płycie, mam wrażenie, przeważają. Myślałem aż, że też je podzielam, ale kilka miesięcy temu miałem ze dwa dni słuchania tej płyty - i słuchało mi sie bardzo dobrze! Szkoda, że nic wtedy nie napisałem - teraz już nie potrafię przypomnieć sobie, przytoczyć żadnych argumentów na korzyść 'is this desire?'

Ale ogólnie - Sula, podoba mi się ustalona przez Ciebie hierarchia płyt :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 stycznia 2008 03:01:09 

Rejestracja:
pn, 15 maja 2006 17:22:51
Posty: 61
jesli chodzi o mnie to płyty PJ Harvey podobają mi się nieco selektywnie, choć Is this desire jest chyba ulubioną
dosyć długo się przekonywałem do ostatniej, gdyż z początku jakoś niespecjalnie mi się podobała jednak widać trzeba sie do niej dotrzeć bo teraz mam zupełnie odmienne zdanie i rozochocony czekam na koncert w Kongresowej :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group