Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 04 czerwca 2024 19:06:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 12:45:38 

Rejestracja:
pt, 01 stycznia 2010 21:46:14
Posty: 11
Skąd: Poznań
"Moje Betlejem" znałam swego czasu na pamięć... :) zna ktoś godzine koncertu dzisiaj ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 16:51:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...dziś idę do areny na koncert !!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 22:08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4885
słyszałem, że była LEGENDARNA dedykacja!!!! :D

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 22:39:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
wogle kącrt był mega :D mimo, że krótki, ale więcej jutro :D

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 lutego 2010 22:41:01 

Rejestracja:
pt, 01 stycznia 2010 21:46:14
Posty: 11
Skąd: Poznań
ale wieść sie szybko niesie :D byłam słyszałam , świetny koncert The best of... :) ale sie Elrond zagadał z Budziaszkiem :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 03 lutego 2010 10:27:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..wzoraj ,żem był !! !!! Arena zapełniona . Przed zespołem przez dwie godziny występowały kabarety w tym sławna "Elita" z pero ,pero bilans musi wyjść na zero i rycerzy trzech :D Czas ten spędziłem rozmawiając z perkusistą Janem Budziaszkiem. Występ Skaldów był krótki ,około 45 minut. Set lista to mega hity : Wszystko mi mówi ,że mnie ktoś pokochał, Ludzie zejdźcie z drogi.., Nie całuj mnie pierwsza, 26 marzenie, Prześliczna wiolonczelistka, Króliczek, papapapapapapa z kopyta kulig rwie no i wiosna! Przed koncertem sugerowałem nieśmiało czy by nie dało się zagrać Krywania. :D Zestaw takich przebojufff robi sam przez się wielkie wrażenie a jak wiemy tych przebojów zespół ma drugie tyle jak nie trzecie ! ( jak bitelsi ??? :shock: ) Starsi panowie dawali nieźle czadu! (skaldowie obchodzą 45-lecie istnienia) i wystepowali w prawie orginalnym składzie ,bez Andrzeja Zielińskiego . Niestety ten brak był jednym z mankamentów wystepu. Grający na plastikowych organach człowiek wydobywał z nich dość koszmarne plastikowe dźwięki. Nie bardzo rozumiem dlaczego ,bo brzmienie Skaldów oparte było zawsze o organy hamonda. Nie mówię tu, że trza targać na każdy koncert ( ale w sumie to dlaczego nie ?) ten cudowny ,ale dość ciężki instrument, można chociaż ustawić w tych plastikowych klawiszach brzmienie imitujące organy hammonda a to już w miare da się zrobić. Brzmienie całości też takie sobie ,ale po przypadkowej ekipie nagłaśniającej na wiele liczyć się nie da. Niemniej jednak słuchałem tych piosenek z dzieciństwa z niejakim wzruszeniem. Kapitalne wokale ! a nawet ruch sceniczny!!! :brawa: Chciałbym pójść na jakiś koncert tego zepołu z prawdziwego zadarzenia, potencjał jest wprost ogromny !!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 lutego 2010 20:54:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
...skaldowie i nietylko czas temu w arenie niedawienn....

A na bilecie taki oto napis:

PROGRAM EDUKACYJNY Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA PT. "EKO-LOGIKA" Z CYKLU "ZIELONA POLSKA"
Patronat URZĄD MARSZAŁKOWSKI W POZNANIU

!@#&^$T$^^&*!

ojj uprowska duma dostała niezłego kopa, no ale skoro moje podatki już i tak na to poszły to powinienem sie w zasadzie cieszyć, że w ogóle dostałem to zaproszenie....DRHAMAT.
No ale idę, i w miarę zbliżania sie do areeny oczom nie wierzę :shock: masa autokarów przepełnionych emerytowanymi leśnikami aaaaaaaaaaaa!
(jedna z moich ukrytych fobii - nienawidze przemądrzałych emerytów z wyższym wykształceniem hyhyhy)
...no dobra, ciekawe jakie jeszcze mię czekają atrakcje hmmm...
wchodze i postanawiam oszczędzać dlatego nie wydaje dwóch złotych za szatnie, kupując za to kole i 2 hot dogi za łączną kwotę 15 zł.... :evil: słaby ze mnie poznaniak hehe
Wszedłem do Areny właściwej i liczba emerytów-leśników była jeszcze większa niż na dworze....mam mroczki przed oczami ale daje rade hehehe

...No i wychodzi jakiś dwóch gości...

To co mówią nie nastraja mnie optymistycznie ma być śmiesznie i edukacyjnie hmm takie mieszanie gówna z moidem myśle sobie przy czym śmiesznie to pojęcie dość względne...cholera w co ja sie wpakowałem?
Przed państwem kabaret dno!
Niewątpliwie, nie zaśmiałem sie ani razy a produkowali sie na scenie z godzine, w między czasie połaziłem sobie dookoła areny z milion razy śmiejąc sie po razie z każdego ze skrajnych ochroniarzy wykładając im jakie to wielkie niebezpieczeństwo czeka ten obiekt gdybym poszedł z 15 metrów dalej.
No i przerwa która przerodziła sie w....jakąś prezentację o ptakach "otóż dlaczego ptaki są tak wspaniałe i niezwykłe na tle innych zwierząt drodzy państwo?" tak tak bo inne zwierzęta są beznadziejne - na razie.
Wychodzę po raz chyba trzeci....chyba kupiłem drugą kolę, wypiłem i znowu wchodzę na sale akurat trwa rozdawanie nagród:
"no dobrze drodzy państwo, otóż jakie zwierzęta przetrwały do naszych czasów mimo upływu wielu wielu lat a o których była była mowa w naszym krótkim wykładzie? - może pani w niebieskim sfeterku"
(cała sala drze ryja PTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKI)
na co pani uroczo: Dinozaury :D
a pan równie uroczo: które przerodziały sie w?
chwila wahania....ptaki!
tak! brawo dla pani prosze oto nagroda, płyta zespołu Skaldowie z autografami.
JEA! wreszcie jakiś pozytyw może ten kącrt jednak sie odbędzie :D
następna nagroda miała być dla najmłodszego dziecka i kiedy podeszła jakaś dziewczynka i powiedziała, że ma 9 lat jakaś matka frustratka wybiegła z publiczności w dzieckiem mówiąc, że jej dziecko jest najmłodsze bo ma 2 lata :? :? :? :? co na szczęście nie spowodowało aż takiego zamieszania do starsza dziewczynka zgodziała sie na nagrodę po koncercie...ale i tak tragiczna scena.
No i kabaret elita...nie żebym był fanem ale było ok, zaprezentowali się z klasą przez ani jeden moment nie robiąc z siebie idiotwów, najlepsza jak dla mnie gra słów której filarem było jajko.
Generalnie spoko, no ale kuuurrr dłuzy mi sie już niemiłosiernie no i nagle....
PRZED PAŃSTWEM ZESPÓŁ....

SKALDOWIE!!!

Szybko przeskakuje po loży dla wipów (...na ten bilet pan tu nie wejdzie...błahahaha) i wychodzi Jacek Zieliński: witamy serdecznie kochaany poznań, witamy też le-ge-darnego Tomka Budzyńskiego z le-ge-ndarnej Armii :D :D :D zaczniemy bardzo ekologiczną piosenką bo czyż może być bardziej ekologiczne i czyste uczucie niż miłość? - wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał.....i zaczęli...
jaaaaa Skaldowie to klasa sama dla siebie :D warto było czekać, ale w loży dla wipów dźwięk jak dla wieśniaków hehe spadam zatem.
Zdązył sie już zacząć kolejny ekologiczny sąg....o człowieku który jeździ sobie rowerem nikomu nie przeszkadza i nie zanieczyszcza powietrza hehe nie ukrywam, że częściowa zmiana zwyczajowej konferansjerki bardzo mi sie podobała, wyszło na to, że każdy utwór skaldów jest ekologiczny hehe
No i jak sie już znalazłem pod sceną poczułem w żaglach wiatr hehe, brzmienie zdecydowanie mocniejsze a i obcowanie z bliska z TAKIMI osobowościami robi swoje...jak napisał Budzy w secie same hity...najlepiej wypadły jak dla mnie Kulig i przede wszystkim XXVI marzenie :D co za czad! :D
Szara eminencja Górkiewicz był tego wieczoru niezwykle dobrze słyszalny hehehehe
Mimo, że po raz drugi słyszałem w zasadzie to samo, nie czułem znużenia przez ani jedną sekundę, jak pojawią się znowu na pewno pójdę i po raz trzeci hehe
Jedyne czego żałuje to to, że występ trwał niecałe 50 minut i nie doczekałem sie mimo głośnego lobbingu(hyhyhy) najbardziej ekologicznej pieśni tj Agaty Sałaty :(
Poza tym hehehe rewelka :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 lutego 2010 10:27:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
MAQ pisze:
mam mroczki przed oczami

Nie mogłem się powstrzymać :lol: Oni też byli na koncercie?

Obrazek

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 lutego 2010 15:09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Witekwytnij!Witekwytnij!Witekwytnij!Witekwytnij!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 lutego 2010 15:12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21448
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
MAQ pisze:
Witekwytnij!Witekwytnij!Witekwytnij!Witekwytnij!



Ale którego? :rabbit:

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 lutego 2010 16:18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
obydwóch!

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 lutego 2010 16:20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24346
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Obrazek

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 lutego 2010 09:38:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
MAQ młodzieńcze mogłeś wziąć autografy :lol:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 lutego 2010 10:26:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
trzeba było mówić, że chcesz....

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 lutego 2010 10:53:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
A nie mogłeś zadzwonić, że są?

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group