Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 23 maja 2024 07:10:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 702 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 47  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 marca 2007 22:58:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
:( ,,,pop,,, :(

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 23 marca 2007 16:12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
a mi się podoba :D

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 marca 2007 13:33:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
ciekawe jak wyjdzie koncert,,, w niedzielę emisja będzie, ale nie wiem czy na żywo,,, chyba w itvp też, ale na jakiej stronie to jeszcze nie szukałem,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 marca 2007 14:57:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
no planuje się tam pojawić :piwo:

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 marca 2007 00:08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 listopada 2006 21:00:47
Posty: 1234
Skąd: Edinburgh
ja właśnie oglądam koncert na jedynce przed chwilą skończyło się Redemption song w fatalnym wykonaniu Muńka i Nosowskiej :? koncert nawet niezły przynajmniej ta godzina, nie licząc występów Muńka i Brylewskiego, które moim zdaniem nie pasowały do tego koncertu, ale to taka subiektywna ocena.... No a jutro na 8.00 do szkoły :lol:

PS Dużo widać Maleo ale mało go słychać :D (nie licząc Kochać aby żyć)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 marca 2007 00:12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
Brylu i WOLNY NARÓD był fajny,,,, a Maleo i Gutek najlepiej wyszli

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 marca 2007 10:13:32 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
koncert bardzo sympatyczny, pomimo sporej liczby wpadek i darka zbyt czesto statystujacego. czasem nie potrafilem okreslic czy gra na tej gitarze (chyba w pewnym momencie udostepnil ja jakiemus bialoruskimu muzykowi) czy tylko udaje. ale w takich momentach jak wielki fainal to juz pelen profresjonalizm.
za to brylu bardzo mi sie podobal. na poczatku jakby byl oniesmielony duza publika, potem sie rozkrecil i bylo to bardzo autentyczne. widac bylo jak sie cieszyl z wystepu, rowniez dzieki celowi jaki imprezie przyswiecal.

generalnie ten wystep mrr to wielki pozytyw. rispekt!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 marca 2007 11:19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
na stronie www.wolnabialorus.org ktoś pisze:
25 marca w Warszawie odbędzie się koncert „Solidarni z Białorusią”. W tym roku muzycy białoruscy wykonają piosenki Boba Marleya po angielsku.
Właśnie ten fakt, jak też i uczestnictwo w koncercie wielkich gwiazd białoruskiej sceny w dniu 25 marca, gdy na placu Kalinowskiego (Październikowym) w Mińsku jest zaplanowana akcja opozycji, stał powodem sprzeczek i dyskusji.
W warszawskim koncercie wezmą udział białoruscy muzycy rockowi i polskie popularne gwiazdy. Kto przyjedzie z Białorusi organizatorzy, na razie nie informują, argumentując to prośbą uczestników z białoruskiej strony. Wiadomo tylko, że będzie to zespół B:N i sześciu białoruskich wokalistów. ERB dowiedziało się że do Warszawy przyjedzie Lawon Volski, Rusia, Zmicier Vajciushkievich i Alaksandr Pamidorau.
Według koncepcji koncertu, polskie gwiazdy będą śpiewać własne piosenki, a Białorusini - piosenki Boba Marleya po angielsku. Po białorusku zabrzmi tylko znany hit „Ja naradziusia tut” („Urodziłem się tutaj”) Dlaczego na koncercie solidarności z Białorusią tak mizernie zaakcentowana jest białoruskość? Mówi Jan Kęcik, organizator koncertu z inicjatywy „Wolna Białoruś”:
„Nie robimy koncertu dla zabawy. Jesteśmy grupą wolontariuszy, którym zależy na sprawie, ale w pewnym momencie napotykamy mur.”
Murem stała się Telewizja Polska, która współfinansuje projekt. Koncert, jak i rok temu, będzie transmitowany w TVP1 i TV Polonia. Według słów Jana Kęcika „telewizji zależy na tym, by zebrać przy telewizorach jak najwięcej widzów, a z białoruskimi muzykami ich nie zbierzesz”. Lavon Volski weźmie udział w koncercie, by „wspierać Białoruś i żeby ci, co jeszcze nie wiedza o Białorusi, dowiedzieli się o niej”.
Czy nie przeszkadza Lavonowi to, że podczas koncertu będzie wykonana tylko jedna białoruska piosenka? Mówi Lavon Volski: „Taka jest koncepcja. Racje ma ten kto cos robi a nie narzeka i szuka braków w organizacji. Koncert odbędzie się w stolicy sąsiedniego państwa. Cieszy to, że uwaga w ogóle jest zwrócona na Białoruś i jej problemy. Na Białorusi nie widzę koncepcji na 25 marca, a to co nam tam proponują - „dzień jedności Białorusi – za Białoruś, za wolność” – takiej koncepcji przyjąć nie mogę. Poza tym mnie nikt nigdzie nie zapraszał, ja bym z przyjemnością odrzucił polską propozycje, bo idea z Bobem Marleyem mi tez nie za bardzo odpowiada. A iść bez konkretnej idei i po prostu bić się z milicja... nie widzę sensu”.
Organizatorzy zapewniali, iż wszyscy zaproszeni białoruscy muzycy zgodzili się na warunki koncertu i przyjadą.
Na liście zaproszonych również była Kasia Kamockaja, która jednak nie przyjedzie: „Postanowiłam że 25 muszę być na Białorusi. Poza tym, uważam za bzdurę na koncercie solidarności z Białorusią śpiewać piosenki Marleya. My mamy własne piosenki o wolności i gdyby organizatorzy naprawdę chcieli się z nami solidaryzować to pozwoliliby nam zaśpiewać nasze, białoruskie piosenki. Dla mnie ich koncepcja jest całkiem niepojęta”. Podobnie uważa zespół „Reha”, który był zaproszony, ale postanowił pozostać w Mińsku.
Selekcję białoruskich muzyków na polski koncert miał przeprowadzić producent Igor Znyk, który przyznaje, że od niego podczas organizacji nic nie zależało, wszystkim zajmowała się Wolna Białoruś i telewizja. Jedyne na co miał wpływ Znyk to reklama zespołu B:N, którego jest producentem. B:N: zagra jako suport. Ale jaki Igor Znyk ma stosunek do idei koncertu z piosenkami Marleya?
Igor Znyk: „Ja nie będę odpowiadać na to pytanie. ..A to już odpowiedź”.
Również na scenie nie pojawi się Krou, lider znanego Hip-Hop’owego zespołu „Czyrwonym pa biełym”: „Zostałem zaproszony, ale postawiłem warunek – chciałem zaśpiewać własną piosenkę i w ojczystym języku, piosenkę, która towarzyszyła ubiegłorocznej raczkującej rewolucji. Organizatorom to się nie spodobało. A co tyczy się twórczości Boba Marleya – to uznany muzyk, ale co Bob Marley ma wspólnego z Białorusią?
Tak, on śpiewał o wolności, ale 80 procent piosenek białoruskich również jest o wolności. Szczerze mówiąc ja już nie wiem, kto z kim się solidaryzuję, czy Jamajka z Polską, czy Białoruś z Jamajką? Poza tym bardzo mi przykro, że są ludzie, którzy pod etykietką „solidarności” załatwiają własne interesy wykorzystując krzywdę mojego narodu”.
Więc jednak dla kogo ten koncert? Mówi Jan Kęcik: „Dla Polaków, polskich telewidzów i mieszkańców Warszawy, którzy na niego przyjdą. Ale jego celem jest – pokazać solidarność z opozycją białoruska”.
Przypomnę, że koncert „Solidarni z Białorusią” odbędzie się na placu Zamkowym w Warszawie 25 marca, w dniu, gdy w Mińsku będą miały miejsce akcje uliczne z okazji Dnia Niepodległości zwalczanego przez reżym Łukaszenki.


troche dziwny ten tekst, zwłaszcza pojawiający się na stronie organizatora koncertu,,, chyba że czegoś nie zrozumiałem
:?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 marca 2007 15:32:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
miałam trochę czasu do koncertu-więc zaliczyłam próbe,później przerwa na rozmowy z osobnikami z którymi byłam...
no i ogólnie spoko koncert :-) ale jakoś bardziej mi się podobało to co było przed tym co pokazali w tv...a i później powrót do domu-nawet nie wiedziałam,że tyle osób może się zmieścić w trąwaju i autobusie-heh ;-0
...jak widzieliście bardzo dużo osób było-to robi dobra reklama :piwo: ale w tym tłumie trochę znajomych nawet spotkałam :mrgreen:

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 marca 2007 22:30:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
Solidarni dla Białorusi w wersji audio

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 kwietnia 2007 22:15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 30 sierpnia 2006 12:56:31
Posty: 440
widziałam dzisiaj Darka Malejonka w TVN24. Mówił o Janie Pawle II :)

_________________
...nie muszę wygrywać, wolę kwiatki zrywać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2007 15:20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
a ja widziałam wczoraj<czyli>

_________________
kiwi lubi wiki
wiki lubi kiwi
A MNIE JUŻ NIC NIE ZDZIWI :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 23:18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
http://www.maleo.pl/mp3/maleo-malpa_www.maleo.pl.mp3
rymy :roll:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 23:23:17 
Armijny Smok pisze:
rymy


Typowo malełowe chyba, nie? Czyli Sucks SUCKS SUUUUCKSSSS!!!! (podobnie jak i muza)

Obrazek


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 kwietnia 2007 23:29:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
K.T.W.S.G. pisze:
Typowo malełowe chyba, nie?

dla mnie to nie jest typowe,,, Maleo Reggae Rockers jakie lubię to: Zabierz mnie, Noc, Jak Wiatr, Zion, Reggaemova, no i prawie cały Houk,,, a to jak dla mnie daaaleko w tyle za tymi utworami,,, nie moja bajka - więc i płyty Rymy Częstochowskie raczej nie zakupię,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 702 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 47  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group