Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 13:37:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 30 listopada 2019 21:46:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17254
Skąd: Poznań
"Tren" wszedł do WFO z mocnym przytupem - uzyskał aż 11 dziesiątek! Tyler Durden ocenił utwór najniżej - 2,9 (miłosiernie uwalniając mnie od zostania pierwszy raz w karierze Bogusem głosowania). Głosowało 19 osób.
A łączna nota dla "Trenu" to 8,65.
To obecnie pierwsze miejsce na liście.

Gdyby dwaj outsiderzy czyli Tyler i ja nie głosowali, "Tren" uzyskałby ocenę 9,32.
Gdybym zaliczył dwie przyznane tu oceny 100/10 to "Tren" miałby teraz 18,12. 8-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 02 grudnia 2019 13:17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Crazy pisze:
Szkoda, że Bogus nie głosuje. Wiem, że nigdy nie był fanem Budzego solo, więc pewnie dlatego i może ogólnie to słuszna strategia. Ale pamiętam, że Tren był u niego na pierwszym miejscu topu Budzego solo i zastanawiam się, co by to oznaczało w punktacji wfo'skiej. Może tak jak u mnie pierwsze miejsce topu z Osobliwości (czyli granice 6-7)?
Absolutnie nie szkoda, natomiast skoro padło takie pytanie, to poza konkursem (proszę nie doliczać) spróbuję odpowiedzieć. Pierwsza myśl, trochę wynikająca z tego, że patrząc na dawane tu oceny poniżej 10 odruchowo myślałem "ale jak to?", to 10, ale to jednak byłoby pewną przesadą. Trudno mi teraz ad hoc wrócić do konsekwentnego przekształcania wrażeń odsłuchowych na skalę, musiałbym też więcej razy Trenu posłuchać, ale wydaje mi się, że podejrzewam, że na 9 by wystarczyło. Wspaniały utwór, zarówno pod względem instrumentalnym, jak i wokalnym (od dawna podejrzewałem, że Gero się nie zna).

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: TREN
PostWysłany: wt, 03 grudnia 2019 23:18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Kto by pomyślał :D

Tym większa szkoda!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group