Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:49:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SĘDZIOWIE
PostWysłany: ndz, 08 kwietnia 2018 21:02:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Trochę się obawialem, że Budzy da taką niską ocenę. Pamiętam, że i Siódmy, i Święto rewolucji zajmowały prominentne miejsce w jego bottomach. Miałem nadzieję, że Sędziów ceni nieco bardziej, ale najwyraźniej tylko nieco ;)
Swoją drogą, jeżeli Świętu rewolucji dałem 2 a Sędziom silne 7, to w pełni się ze sobą zgadzam!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: SĘDZIOWIE
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2018 21:17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
antiwitek pisze:
czy nie lądujemy tu w jakich trochę triodantejskich rejonach - tu trwa jedynie szary zmierzch, powietrze jest dymem

Myślę, że Popioły wywodzą się (tekstowo) wprost z Sędziów! Tu jest mnostwo zbieżności. No, mnóstwo jak na tak krótki tekst ;-)
W dzień nie ma światła, w nocy nie ma mroku - trwa jedynie szary zmierzch. Jesteśmy poza czasem (nie: po czasie) i kategorie czasu straciły swoje znaczenie.
Powietrze jest dymem... - to, co miało być wrzucone do pieca ognistego, zostało do niego wrzucone, został tylko proch i pył... popioły.
I we mnie nie ma mnie - nie będziesz mówić "ja". To chyba najbardziej jednoznaczne podobieństwo.

A Sędziowie przychodzą sądzić o północy. To wtedy, kiedy czas spadł i rozległo się DZYŃ!

Kto wie, może to nawet jest mój ulubiony utwór z Antiarmii?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group