Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:45:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 746 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: OLIMPIADA!
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 00:45:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Jakoś dziwny brak entuzjazmu we mnie...
Zawsze uwielbiałem olimpiady obie, a zimową nawet bardziej. Chyba cztery lata temu zawody w spożywaniu coraz większych ilości środków niedozwolonych pozostawiły taki niesmak, że został do dziś :-(

Ale przecież biegi narciarskie to była od zawsze moja ukochana dyscyplina sportu!

Spróbuję jakoś to odbudować.

Otwarcia oczywiście nie oglądalem, bo zawsze mnie nudzą. Straciłem coś? :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 01:10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
mnie to, przepraszam, jebie.. Akcja z prawem antydopingowym świadczy, że to upada, jak wszystko...
_________________
Polonia Warszawa - tradycja miasta, nie wyników...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 11:59:13 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
Crazy pisze:
twarcia oczywiście nie oglądalem, bo zawsze mnie nudzą. Straciłem coś?


400 osób utworzyło postać skoczka narciarskiego (w ruchu). Chyba najlepszy motyw z otwarcia :). Dzisiaj jest jazda figurowa na lodzie na TVP2 ok. 20. Z przyjemnością obejrzę :)

EDIT: Nie obejrzę bo mam studniówkę (ta skleroza :lol: )


Ostatnio zmieniony sob, 11 lutego 2006 14:12:06 przez Piotrek_b, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 13:07:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Budyń pisze:
mnie to, przepraszam, jebie..


Heh... - dla mnie jedyny powód aby włączyć teraz telewizor - może mniej tego gówna będzie o którym się staram zapomnieć (bo przestało mnie całkowicie interesowac i podneicać).
Olimpiade zimową bardzo lubie, oglądam od dziecka - pamiętam jak kibicowałem naszym skoczkom, kiedy jeszcze u nas było to zajęcie raczej neispotykane. Ogólnie zimowe sporty są jedynymi które w ogóle mnie interesują... a Etiopia wystawiła Robela Teklemariama, który wystartuje 17 lutego na 15 km stylem klasycznym - jest on pierwszym Etiopczykiem na zimowej olimpiadzie! ;)

http://www.madison.com/images/articles/ ... /22056.jpg


Ps. może zaprzestacie swoje spory w Awanturum na czas igrzysk? :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 14:09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Bez większych emocji...
(Letnia już bardziej a MŚ w futbolu to w ogóle inna bajka)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 15:02:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Boskey pisze:
może zaprzestacie swoje spory w Awanturum na czas igrzysk?


eee tam :)

Zawsze wolałam letnią, no i mistrzostwa w piłce nożnej...

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 17:07:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Boskey pisze:
Ps. może zaprzestacie swoje spory w Awanturum na czas igrzysk?

o!! dobre!! w ogóle zamknąć awanturum! :D

nie, dla mnie zimowe igrzyska zawsze były ponad nawet mistrzostwami w piłce, a letnia olimpiada jeszcze nieco niżej, choć tak naprawde wszystkie trzy bardzo bardzo; wychowałem się wśród wielkiego zainteresowania sportem a wielkie imprezy sa czymś najwspanialszym - podobnie jak dla Boskiego jest to jeden z nielicznych powodów, dla których w ogóle mógłbym sam dla siebie mieć telewizor.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 18:04:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Dwie pierwsze konkurencje i dwa złote medale dla Niemców. I jak tu coś takiego oglądać? Człowiek czeka cztery lata i już pierwszego dnia ma dość... :?

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 lutego 2006 20:40:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Boskey pisze:
a Etiopia wystawiła Robela Teklemariama, który wystartuje 17 lutego na 15 km stylem klasycznym - jest on pierwszym Etiopczykiem na zimowej olimpiadzie!

Miał chyba wcześniej już wystartować, ale hemoglobina mu skoczyła..

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 01:00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Otwarcie widziałem! Największe wrażenie wywarło na mnie te 400 ludzi o których pisze Piotrek. Dzisiaj obejrzałem kwalifikacje w skokach narciarskich. Jest cień szansy aby Małysz zdobył chociaż brąz :P

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 01:51:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Włochy, w wyniku negocjacji z leśnymi dziadkami z MKOL zawiesiły na czas igrzysk karanie za doping. :zygi: No i to by było na tyle.

Widziałem fragment otwarcia. Nawet fajnie Peter Gabriel zagrał i zaśpiewał "Imagine" - spokojnie, z szacunkiem dla oryginału.
Wcześniej Yoko Ono coś tam powiedziała o pokoju. A dziennikarz TV relacjonujący imprezę z nutką nostalgii i poetyckiego uniesienia tak zapowiedział piosenkę: "ymedżyn ol JOR pipołl..." :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 14:05:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,69968,3129294.html :faja: :D :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 14:20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
He he, ale jest jeden problem - Twój pies jest rasowy ;)


Hau!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 16:41:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Half-pipe jest fajny. Pierwszy raz dzisiaj widziałem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 lutego 2006 16:51:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Chyba zaczynam się wciągać :D

Dziś bardzo ciekawe zawody - zjazd z przerażającym mnie za każdym razem pionowym zeskokiem, gdzie nie wiem czemu kilku gości się nie tylko nie zabiło, ale nawet potem zdobylo medale :shock:

Bieg łączony facetów popołudniu - ekstra! Kobiety rano niestety przegapiłem :-( a wygrała moja faworytka :-)

Bardzo zdecydowanie się przekonuję, że biegi jako konkurencja są przynajmniej w TV o wiele ciekawsze niż alpejskie. Wynika to z kilku myślę rzeczy - przede wszystkim bezpośrednia konkurencja. Nie tylko przy biegach ze startu wspólnego - ja nawet wole te "jazdy na czas", gdzie konkurencję się widzi porównując wciąż zmieniające się różnice czasowe na pomiarach. Niby w zjazdach itp. tez się porównuje, ale... nie ma w tym dynamizmu, bo jak jeden gość już zjechał, to nie może tego zjazdu poprawić, nie widać tego, że słabnie, albo jak walczy, żeby nadrobić stracone sekundy.
I tu kolejna sprawa - czas. jednak co innego przejazd, który trwa minutę czy dwie i koniec, a co innego dwie godziny nieustającego współzawodnictwa, gdzie naprawdę można się wciągnąć i nawet jak się na poczatku nie znało żadnego zawodnika, to jest czas, żeby ich i zapamiętac, i względnie poznać ich możliwości.
Ale to juz może moja specyfika, bo np. dla mnie królewski sprint, czyli bieg na 100 metrów jest jedną ze zdecydowanie najnudniejszych konkurencji lekkoatletycznych. Z podobnych względów. Szybkość mnie jakoś tak nie rusza, jak właśnie możliwość rozsmakowania się czy jak to nazwać.

Dziś wieczorem skoki, choć skoki są z konkurencji narciarskich dla mnie w ogóle najmniej interesujące (gdyby nie to, że z powodów małyszowych znam najlepiej zawodników, sytuację w pucharze świata itp.).

Bogus pisze:
Dwie pierwsze konkurencje i dwa złote medale dla Niemców.

odgrzebałem swoje bardzo stare notatki z olimpiad w latach 80 i zobaczyłem, że w Sarajewie NRD zdobyli 9 złotych medali, do tego RFN 2... następny w kolejce był ZSRR z tylko sześcioma... a więc Niemcy mają swoje tradycje (nawet jeżeli sportowcy z NRD byli cyborgami ;-))

w ogóle super takie stare notatki :D to jak te zapiski z listy przebojów trójki sprzed lat!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 746 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group