Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:52:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 01 listopada 2016 23:19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Myślę o śmierci, coraz bardziej hobbystycznie chyba, bo myśli wracają natrętnie. Wypadki, choroby, wojny. Wczoraj zastanawiałam się, jak to by było, jakby nie było Boga. Wyszło mi, że smutno (Smutno!) i bez sensu. Listopadowo jak nic (choć to jeszcze był październik, ale może już po północy).

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 01 listopada 2017 23:30:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
No tak... i jeszcze ten smutek byłby taki zawieszony w ...niczym? Bez odbiorcy? A w dodatku w sensie matematycznym mogłoby to wszystko działać! :?
Mżawka, ohyda.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 03 listopada 2017 18:19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..listopadowy wieczór?
Kartony na podłodze, folia lekko już sfatygowana w wnękach drzwiowych, wszystko "jedno na drugim" , pralka w pokoju, kibel raz w łazience, raz na klatce schodowej :) Panie Wojtku..ta maskownica będzie za mała, ci od wodomierzy nie będą mogli rąk tam włożyć...ziuuuuuu..już jestem w Castoramie w Chorzowie żeby oddać tą niedobrą..ziuuuuuuu..już jestem w Castoramie w Katowicach kupuję nową ..ale...Halo..halo..nie ma takiej 25 na 25..jest 30 na 20..może być?..No dobra..weż pan....I tak w koło Wojtek.. :wink:
Umyka mi dużo fajnych wydarzeń muzycznych. Książek nie mogę czytać , bo nie umiem się skupić..

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 21 listopada 2020 20:59:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
W listopadowe wieczory kraj wydaje się bardziej pusty. W tym roku jest to jeszcze spotęgowane.
W dużych miastach coś jednak przejedzie czasem - tramwaj, samochód, nawet jakiś uparty rowerzysta oświetlając wąskim strumieniem światła mokry asfalt przed sobą.
Ale jakaś droga lokalna do wsi Iks, most nad rzeczką, polanka nad brzegiem... Nie ma zakochanej pary z lata, Zenona na traktorze, kilku krów, nawet amatorzy tańszego trunku alkoholizują się w domach a nie filozofują po trzech, czterech w majowy zmierzch...
Listopad to pustki.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 22 listopada 2020 13:33:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Ty wczoraj podmarzłeś na piłce, a we wczorajszy listopadowy wieczór jeździłem trochę rowerem w różne miejsca i też wróciłem i tak jakby oś mnie do szpiku kości przeniknęło. Nie zimno niby, ale coś listopadowego.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 05 listopada 2021 14:24:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Crazy pisze:
coś mnie do szpiku kości przeniknęło


No tak, bo październik podsyła jeszcze jakieś rezerwy ciepła. Tak jak na niby wystygłym piecu... da się jeszcze poprzesuwać rękami i znaleźć cieplejsze miejsce. Listopad ma to już rzadko (choć w tym roku 1 dzień taki właśnie był).
A i tak jawi się później jako milszy z perspektywy jakiegoś okołozerowego stycznia z marznącą mżawką.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group