Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 01:23:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 20 sierpnia 2022 21:37:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9993
A mój telefon, który ostatnio miał dziwne problemy z ładowaniem - podłączony do ładowarki rozładowywał się jeszcze szybciej, niż bez niej i tylko czasem miał dobry humor i dawał się naładować, dziś padł całkiem. :(
Dziwnie tak jakoś bez komórki...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 22 sierpnia 2022 20:37:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
A nie można by wymienić baterii?

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 22 sierpnia 2022 20:53:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9993
Może można, ale w sumie nie wiadomo, co mu jest. Dziś byłam w serwisie i nastąpił typowy scenariusz - sprzęt zobaczył serwisanta i ożył. :lol:
Ja go już nie byłam w stanie w domu naładować, a facet podłączył do swojej ładowarki i zadziałało. Potem podłączył do mojej i ładował się dalej. Wróciłam z nim do domu i naładowałam do końca. Możliwe jednak, że po prostu coś z kabelkiem jest nie tak, serwisantowi też się nie do końca podobał i jak teraz ładowałam w domu, to też odniosłam wrażenie, że wymaga trzymania go w odpowiedniej pozycji.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2022 07:31:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Fengari pisze:
Możliwe jednak, że po prostu coś z kabelkiem jest nie tak, serwisantowi też się nie do końca podobał i jak teraz ładowałam w domu, to też odniosłam wrażenie, że wymaga trzymania go w odpowiedniej pozycji.
a może coś z gniazdem gdzie kabelek się wtyka.
Ja we wszystkim co wymaga wielokrotnego ładowania, telefon, tablet, słuchawki, powerbanki używam magnetycznych końcówek.
Polega to na tym, że w urządzeniu znajduje się końcówka, a do niej magnetycznie podłącza się kabelek.
Zalety:
- unikam wyrobienia się gniazda, a nawet jego uszkodzenia przy jakimś upadku sprzętu (kabel się wypnie nie obciążając mechanicznie gniazda)
- do różnych rodzajów końcówek używam jednego kabla i ładowarki

Wada:
kabel nie trzyma się tak mocno jak wtyczka w gnieździe (choć to też zaleta, o czym powyżej)

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2022 21:17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9993
Możliwe, że to dobry sposób, ale przyznam, że ja tam się nie znam na elektronice i wolę grzecznie używać oryginalnych ładowarek i nic przy nich nie kombinować.

A moją komórkę chciał facet zatrzymać do zbadania sprawy, ale trzymałby aż tydzień, a ja w tym tygodniu absolutnie się bez telefonu obejść nie mogę. Zobaczymy, co będzie dalej...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 21 grudnia 2023 20:22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9993
Nakręciłam sobie wczoraj filmik swoim smartfonem.
Dziś sobie go obejrzałam. Po jego odtworzeniu dostałam komunikat o treści:
Film zbyt krótki. Odtwórz inny.

Bezczelność takich mądrzących się urządzeń przekracza wszelkie granice! :evil:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 275 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group