Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 11:24:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: pn, 14 czerwca 2021 20:39:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza nasza dzielna i waleczna reprezentacja. :shock: :roll:
Crazy pisze:
I w ogóle nie odczuwam ochoty, żeby ten stan zmienić. Ale teraz nie mam specjalnie innych spraw, tylko mi się jakoś nie chce

.. ten moment, kiedy człek się robi dziadem? :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: pn, 14 czerwca 2021 21:08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Oglądałem kilka meczy z tego Euro (nawet większość0 i generalnie jestem bardzo zachwycony, więc pewnie chodzi o nastawienie...
Chyba zapisaliśmy się jako pierwszy zespół na tym Euro, który dostał czerwoną kartkę... szkoda...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: pn, 14 czerwca 2021 21:23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
tradycyjnie naszym zostały dwa mecze - o wszystko i honor

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: pn, 14 czerwca 2021 21:39:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
...i wakacje! :D

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: pn, 14 czerwca 2021 21:42:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Zagrali dokładnie tak, jak się spodziewałem po tych kilku wiosennych meczach, więc nie mogę powiedzieć, że zawiedli moje oczekiwania.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2021 00:27:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7630
Skąd: Kraków
Ja mam trochę podobnie jak Crazy i Peregrin Took i ta dzisiejsza porażka jakoś mnie nie za bardzo ruszyła nawet... :? :wink:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2021 09:01:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Mnie jednak tak, bo była chyba najbardziej spektakularna z tych różnych w pierwszych meczach no i też w najgorszym stylu.
Przede wszystkim bolesne jest patrzeć na to jak taka Walia czy Finlandia (jak i Słowacja wczoraj) wykorzystuję 100% tego co mają a polska drużyna swój potencjał - niewątpliwie większy niż słowacki - po prostu marnuje.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2021 09:30:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Podejdźmy do tego w ten sposób: nasza repra znowu przegrywa w brzydkim stylu ze Słowacją, Scooter i Green Jelly znowu wydają nowe płyty, a Michael Keaton znowu gra Batmana - po prostu lata 20-te XXI wieku, to nowe lata 90-te wieku ubiegłego. :)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2021 09:50:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
arasek pisze:
była chyba najbardziej spektakularna z tych różnych w pierwszych meczach
Nieeee, Ekwador był lepszy... :lol:

pablak pisze:
tradycyjnie naszym zostały dwa mecze - o wszystko i honor
Tak tylko chciałem przypomnieć - bo często się o tym zapomina (też mi się zdarza) - że na Euro 2012 trzeci mecz nie był o honor. Po dwóch meczach mieliśmy wprawdzie tylko dwa punkty, ale nadal wszystko w swoich rękach. Na Euro 2008 przed trzecim meczem niby też mieliśmy szanse na wyjście z grupy, acz czysto teoretyczne/iluzoryczne, ale we Wrocławiu wystarczało po prostu pokonać Czechów.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2021 10:22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
https://sport.wprost.pl/euro-2020/10457324/euro-2020-polska-hiszpania-tabela-terminarz-grupy-e-polacy-zagra-mecz-o-wszystko-z-hiszpania.html
Cytat:
Reprezentacja Szwecji rozegra swój drugi mecz na mistrzostwach Europy w piątek 18 czerwca o godzinie 15. Co jeśli podopieczni Anderssona to spotkanie wygrają?

Zwycięstwo Szwecji w meczu ze Słowacją stawiałoby reprezentację Polski w jeszcze bardziej niekomfortowej sytuacji niż są już teraz. Przy trzech punktach zdobytych przez niebiesko-żółtą drużynę Biało-Czerwoni musieliby ugrać przynajmniej punkt w meczu z Hiszpanią, żeby mieć jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy.
czyli w najlepszym wypadku czekają nas 2 mecze o wszystko

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2021 10:36:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Spokojnie, trzeci będzie o nic. Bo jaki tu honor po takim starcie?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2021 13:18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Obrazek

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: wt, 15 czerwca 2021 18:19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Peregrin Took pisze:
Nieeee, Ekwador był lepszy...


O niee! Tam był słupek kogoś tam, poprzeczka Brożka, stwarzaliśmy jakieś okazje! No i Ekwador był generalnie lepszym zespołem przecież niż Słowacy wczoraj.
Oglądałem dziś skróty meczów,których nie widziałem w weekend i jeszcze bardziej się zdołowałem - Czechy, Austria, Ukraina... jak to wszystko ładnie wygląda, a wczoraj taka straszna siermięga.

monika - hehe, ten tweet długo jeszcze będzie się odbijał czkawką obecnemu prezydentowi. Na jego miejscu patrzyłbym błagalnie na siatkarzy w Tokio :wink:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: czw, 17 czerwca 2021 13:39:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
Ależ Włosi zagrali wczoraj koncertowo! Mimo, że im nie kibicuję to muszę przyznać, że było to piękne dla oka.

Ukraina i Holandia powinny chyba bez problemu dziś sobie poradzić...

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2020
PostWysłany: pt, 18 czerwca 2021 09:41:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Pierwsza połowa Danii z Belgią wspaniała. Piękne, drużyna złamana przez wiadomo co (pomijając cały straszny dramatyzm sytuacji, to przecież strata Eriksena byłaby dla nich wyrwą, nawet gdyby to była tylko "zwykła" kontuzja), a jechali z jednym z potencjalnych faworytów turnieju, jak chcieli. Szkoda, że nie strzelili więcej, ale i tak było to imponujące. W drugiej połowie Belgia obudziła się, wezwała posiłki i poszło zgodnie z ich planem, ale szacunek do Dunczyków mam olbrzymi. Myślę, że gdyby Polacy tak z kimś zagrali, to nawet jak byłoby w plecy, to honor byłby odzyskany ;)


Co do Polaków: w tej chwili liczę tylko na ich kompletną nieprzewidywalność :mrgreen:

Sympatyzuję też mocno z Ukrainą. W spotkaniu z Holandią wszyscy myśleli, że Holendrzy są ustawieni, a tu cyk: na moment los się odwrócił, a właściwie wrócił do punktu wyjścia. I niby wyszło na korzyść Oranje, ale tak zupełnie z górki nie mieli...

Rosja potężnego trenera CZERCZESOWA rozczarowująca. Turcja - no coś im nie idzie, to bycie czarnym koniem ;) Piękne Włochy, bardzo do przodu - nie lubię jednostronnych meczy, ale ich radosne wpierdole dają mi duzo radości :D Myślę, że oni, Francja, Belgia dojadą najdalej, ale nie wiem w jakiej kolejności.

A na koniec - przypadkowy humor absurdalny:

BRATISLAVA, June 16 (Reuters) - Slovakia midfielder Lukas Haraslin's multilingual skills helped his team to frustrate Poland's attacking tactics during their opening Euro 2020 Group E win on Monday.
Haraslin was able to understand Poland's game plan after learning some Polish during his five-year stint with Lechia Gdansk.
When Plan A did not work for Poland, their players tried to switch to Plan B by passing instructions in another language. Unfortunately for them, Haraslin foiled those plans as well.
"There was a situation where (Polish defender) Kamil Glik was telling (team mate Grzegorz) Krychowiak where he was going to run," Haraslin told the daily paper SME.
"I immediately warned my team mate Tomas Hubocan to be wary (of the move). When Glik heard me, he switched to French. But I understood that too, because it is similar to Italian.
"I told him 'Kamil, I understand you anyway'. So he left it," added Haraslin, who joined Serie A side Sassuolo last year.
Slovakia, who surprised a Robert Lewandowski-led Poland team 2-1, will face former champions Spain in their next match on Saturday. (Reporting by Robert Muller, editing by Pritha Sarkar)


Cytat:
Podejdźmy do tego w ten sposób: nasza repra znowu przegrywa w brzydkim stylu ze Słowacją, Scooter i Green Jelly znowu wydają nowe płyty, a Michael Keaton znowu gra Batmana - po prostu lata 20-te XXI wieku, to nowe lata 90-te wieku ubiegłego.


Przypałowe tamto czy owamto: faul Krychowiaka czy Romek Kosecki w toplessie? :faja:

Cytat:
Zagrali dokładnie tak, jak się spodziewałem po tych kilku wiosennych meczach, więc nie mogę powiedzieć, że zawiedli moje oczekiwania.


E, czy ja wiem. Z grubsza to samo, ale:

- 2:1 z Anglią, a 2:1 ze Słowacja - jednak inny level
- dostając w dupę od Węgrów potrafili jednak się nagle rozkręcić i nadrobić
- były tam przebłyski naprawdę sensownej gry (duzo lepszy wiosenny niz obecny Krychowiak, precyzyjnie wyegzekwowana bramka Modera, wnoszacy wtedy fajna świeżość, a teraz duzo słabszy Jóźwiak)

Myslałem: okej, nie jest najlepiej, ale jak na drużynę, ktora chwilę temu zmieniła trenera...Czułem w tym, mimo wszystko, jakiś lekki wiaterek odnowy. A tu lipa. Żadnego z tych elementów nie widać.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group