Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 07 maja 2024 12:41:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 943 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 63  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 09 lipca 2021 22:32:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28019
wychodzi mi, że Live at Brixton Academy jest fajniejsze niż Everything Louder Than Everyone Else :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 10 lipca 2021 21:37:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 12:27:05
Posty: 4428
Skąd: z lasu



dzis słucham nowego nabytku ,,Koncert dla Stopy'', a w nim grają zespoły; Armia, Brygada Kryzys, Maleo Reaggae Rockers, 2tm 2.3, Voo Voo, KNŻ i inni. Zamówiłme przez sklep gandalf.

_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 11 lipca 2021 17:00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 12:27:05
Posty: 4428
Skąd: z lasu
RAMONES ,,Acid eatters''

_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 12 lipca 2021 09:31:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3143
Skąd: Poznań
Poniedziałek. Praca w słuchawkach zaczyna się od przeglądu koncertów KEXP. Ciekawe jaki będzie odsiew dzisiaj. Rozpoczynający listę Enumclaw budzi nadzieje okiełznaną jazgotliwością. Potem dopiero Dinosaur jr., który jakoś nigdy mnie nie porwał a dzisiaj ładnie siadł. W kolejce inny koncert Enumclaw.
Wtorek. Słuchawki ciąg dalszy. Enumclaw secret concert nie poruszył we mnie nic, więc wraca, do eksplorowania KEXP. Yu Su. Abstrakcyjna elektronika to chyba nie jest najlepsze określenie, ale innego nie znajduję. Podoba mi się. True Loves - świetny "mały bigband". Rusza!
Środa. Słuchawki i KEXP od rana (z przerwą na zebranie). Zaskakująco przyjemny i przyswajalny mimo teoretycznego oddalenia stylistycznego Vex Ruffin. Femi Kuti & Made Kuti przywracają mi ochotkę na głębsze odsłuchanie afrobeatu. I jeszcze doczytałem, że nagrywane w moje 40 uro! Crazy, jak już zrobisz wątek, to potraktuję go jako drogowskaz w słuchaniu. A z innej beczki, pomyślałem sobie, że właściwie nigdy nie słyszałem albumów Deftones, więc nadrabiam: Around the Fur, White Pony i fragment Adrenaline.
Czwartek. Kończę Adrenaline i po tych trzech płytach mam dziwne wrażenie, że o ile generalnie mi siedzą to zlewają się w jeden, lepki materiał z którego nie jestem w stanie przypomnieć sobie ani jednej poszczególnej piosenki. I ciąg dalszy kapel z tego momentu, na które nie miałem czasu/ ochoty a które jednak wideoklipami mnie łaskotały: Incubus - Science, Make Yourself. Dziki pierwszy i wyspokojony drugi. Smaczne!
Piątek. Floorpunch - Fast times at Jersey shore, Jersey, live, Warzone "Raybeez Tribute".

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Ostatnio zmieniony pt, 16 lipca 2021 11:37:12 przez zasada, łącznie zmieniany 15 razy

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 12 lipca 2021 10:06:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
Poranek z BobDylanem.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 12 lipca 2021 20:09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 17 marca 2008 11:20:50
Posty: 1289
Skąd: Frysztak
Ostatnio najczęściej Śpiewające Brzdące live

_________________
po co ta wrogość do siebie, to co w Tobie prawdziwe jest piękne


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 13 lipca 2021 09:16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
Poranek z MilesemSmilesem.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 14 lipca 2021 20:46:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Obrazek

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 15 lipca 2021 11:44:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 12:27:05
Posty: 4428
Skąd: z lasu
KOLABORANCI ,,Kukieł''
piosenki armijne z koncertu dla Stopy'': ,,podróż na wschód'', ,,gdzie ja tam będziesz ty'' , ,,niezwyciężony'' , ,,on jest tu'' ( z gościnnym udziałem Bryla wiadomo ) brygady Kryzys tez słuchałem 2 kawałki z tego koncertu ,,to co czujesz, to co wiesz'' ,,centrala'' . ogólnie ciekawe 2 płytowe koncertowe nagrania, zabrakło Moskwy a szkoda. . warto było kupić. Dochód ze sprzedaży na pomoc rodziny Stopy. Polecam forumowiczom.






_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 19 lipca 2021 09:32:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3143
Skąd: Poznań
Poniedziałek. Słuchawkowo. Dobry prognostyk na początek z KEXP: Kiwi Jr.. Aż płytki sobie odpalę. Football Money, Cooler Returns. Gitarowo - poprockowo - altrockowo może nawet. Melodia, humor, dynamika. Bardzo siadło! Na kontrze Black Flag - Damaged i DYS - Wolfpack. W domu NOFX - Never Trust A Hippy i Wolves In Wolves' Clothing.
Wtorek. Do porannej kawy i owsianki energetyzujący BYO Split Series Volume III. W pracy KEXP w tle i w oczekiwaniu na perełki. Perełek brakło dzisiaj, więc powrót do płyt, których nie słyszałem w szkole. Humungous Fungus - Low-Key Poetry - wytrzymałem połowę, Above Respect - najpewniej będzie podobnie. No i odpadłem, do końca dnia pracy nie słuchając właściwie nic, a w domu wróciłem do NOFX.
Środa. Jako starter do kawy Rancid - ...And Out Come The Wolves. W pracy zacząłem The Damned - Machine Gun Etiquette. Wieczorem ostatni Melodramat.
Czwartek. Od rana cd. Melodramatu, w pracy cd. Machine Gun Etiquette. Obejrzałem przedwczoraj Records Collecting Dust II i była to jedna ze wspominanych płyt, więc zapuszczam się na tereny raczej nieobecne w moim słuchaniu. A z inspiracji The New York Hardcore Chronicles odpaliłem sobie 25Ta Life - Friendship, Loyalty, Commitment i split ze Skarhead. Potem Good Clean Fun - Straight Outta Hardcore i dalej w kolejce Ryker's - Payback Time, Battery - Only the Diehard Remain i New York's Hardest 2. A potem nieco klasyczniej: American Hardcore - Full Soundtrack. A potem więcej Good Clean Fun: Positively Positive 1997-2002 i Crouching Tiger, moshing Panda. W domu podczas prac z podłogą, dużo Youth Of Today, Judge i No For An Answer. Limit hardkora wyczerpany do końca miesiąca chyba.
Piątek. Od miłej pioseneczki propagandowej, do długich i spokojnych miksów roots - dub - reggae i kilku albumów Scientista. W domu Yasmin Levy - Libertad całkiem od czapy.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Ostatnio zmieniony pt, 23 lipca 2021 16:16:39 przez zasada, łącznie zmieniany 10 razy

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 21 lipca 2021 10:32:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
rano słuchałem jakichś starych bluesików i jazzików

ale potem:

The Round Triangle - Still Around

Przypomniało mi się, jak bardzo lubię tę płytę!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 21 lipca 2021 16:23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21412
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Niegdysiejszy filar Słonecznego Patrolu - D. Hasselhoff, ponownie zaskoczył świat utworem nie pasującym pozornie do jego scenicznego emploi. Tym razem wziął na warsztat popowego "Pasażera". Przy tej okazji rozwinęła się dyskusja, czy jego wersja jest świetna, tylko poprawna, czy żenująco słaba.
Jeśli chcecie wiedzieć jak David poradził sobie z tym klasykiem na tle innych wykonawców, którzy się z nim zmierzyli i macie 6 godzin i 40 minut wolnego, to zapraszam do odsłuchu niniejszej playlisty: https://deezer.page.link/cPgTomZ9E6MNdRyg7 - mam tu dla Was ponad 90 odsłon "The Passenger" (oczywiście łącznie z oryginałem) - elektrycznie, elektronicznie i akustycznie, z wokalami damskimi, męskimi i a capella, po angielsku, francusku, holendersku, szwedzku, portugalsku, fińsku i po polsku, rockowo, balladowo i tanecznie.
Do wyboru, do koloru.
A w tym wszystkim Davidek nasz słoneczny. :(
I w dodatku ta playlista nie wyczerpuje tematu!
Jest jeszcze kilka wersji, które namierzyłem, ale nie ma ich niestety na Deezerze (brakuje między innymi wersji, R.E.M., czy ś.p. Michaela Hutchence'a z INXS).
Na szczególne wyróżnienie zasłużył DJ Gollum, który sam jeden wyklepał aż 28 remixów tego kawałka. Skubaniutki! :o
Wszystkie tu usłyszycie. :)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 21 lipca 2021 20:18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 12:27:05
Posty: 4428
Skąd: z lasu





,,Legenda'' dekompozycja
STRANGLERS ,,No more Heroes''


_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 22 lipca 2021 23:43:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
wieczorny zestaw...

Grace Jones - Nightclubbing

Osibisa - Woyaya

Sly & The Family Stone - różne przeboje

The Pogues - składanka (a na tej samej kasecie wiele innych rzeczy, od Stinga po System of a Down)

Depeche Mode - Behind the Wheel i Memphisto

The Cure - Boys Don't Cry, strona A

Jethro Tull - Benefit, strona A

Klaus Mittfoch - właśnie leci!

nie ma mnie!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 23 lipca 2021 07:53:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28019
Joy Division - Closer
Swans - Great Annihilator

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 943 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 63  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group