Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 00:28:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 16:27:38 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
a, ze sie tak spytam, po co zapuszczacie wlosy?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 16:42:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Mialem długie włosy chyba z 10 lat. Ale mi przeszło - wkurzało mnie niewolnictwo długich włosów. Od kilku lat w miarę regularnie chodzę do fryzjera i to mi odpowiada. Teraz trochę sobie zapuszczam włosy, ale bez przesady, żeby pomiatać sobie grzywą od czasu do czasu.

No i kurcze, ostatnio polubiłem zakupy garderoby i lubię porządnie wyglądać... :wink: Starość czy jak, a może po prostu do tego dorosłem?

Natomiast nie lubię kodów ubraniowych związanych z muzyką. Dlatego w zasadzie ich nie używam. Nie lubię szufladek...

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 16:44:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Po to , po co krisznowcy, czyli zeby Pan Bog pociagnął i wziął za nie do nieba, he he...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 16:48:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Glany miałem raz w życiu jak byłem nastolatkiem. Teraz mi się trochę gusta zmieniły. Ze względu na charakter pracy (bezpośredni kontakt z klientami) muszę być zawsze ogolony ( :( ) i zadbany :wink: Włosów długich nigdy nie miałem bo mi się to nie podoba (chyba, że u dziewczyn :) ) Kolczyka w uchu czy gdzieś indziej również nie miałem. Tatuaże mnie odstraszają - nie lubię! Generalnie zwracam też uwagę na to aby buty były czyste a spodnie i koszule czy tez T-shirty wyprasowane... Po prostu lubię dobrze i schludnie wyglądać :)




P.S. Na manicure i pedicure do salonu kosmetycznego nie chadzam :wink: :wink: :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 16:52:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
miałem długie włosy przez chwilę w liceum... miałem delikatną urodę i zdażały mi się dziwne sytuacje (raz pewien mężczyzna pocałował mnie w ręke :oops: ) teraz by już nie było problemu. lubiłem.
a co do imagów... nie nosiłem dawniej tiszertów, dopiero pod trzydziestkę mi bije i polubiłem... cóż przychodzi w życiu mężczyzny chwila samookreślenia się... :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 17:11:54 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:16:01
Posty: 2647
antiwitek pisze:
raz pewien mężczyzna pocałował mnie w ręke


mnie jakis nawalony kretyn na koncercie zlapal za dupe widzac tylko od tylu :oops: wiec zamienilem sie za miejsca z kolozanka przy kosci i gdy ja zobaczyl to podszedl i ja przeprosil :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 17:15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ja kiedyś w jakiejś knajpie się załatwiałem do pisuaru i do pisuaru obok podszedł jakiś chłopak za swoją potrzebą i stwierdził, że mam ładną koszulę... Czym prędzej załatwiłem się i stamtąd zaczerwieniony wyszedłem... :oops:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 17:17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
:oops: - ale się tamat zrobił - :oops:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 17:32:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Ale teraz będzie - dla mnie image (ymydż ;p ) jest bardzo ważny.

Odbieram ludzi po wygladzie (zanim ich posłucham) i na tej zasadzie od razu jakoś-tam się ustosunkowuję. To nie znaczy, ze od razu tylko dobrze albo źle.
Ale jestem zbyt świadoma siebie, zeby zaprzeczyć, że wygląd (i rozmiar ;p ;p ;p ) ma znaczenie.
Wiem, że od razu pozytywnie kojarzą mi się wszelkie ciężkie buty - z jednej strony takie do gór (trekkingowe) i wszelkie odmiany glanów. Noszę ciężkie buty od 5 klasy szkoły podstawowej, czyli 18 lat :) Nigdy nie byłam i nigdy juz nie będę "dziewczęca".
W ogóle postawiłabym tezę, że buty w ogóle określają ludzi. Czy może raczej ludzie określają się butami. Oczywiscie większość butów mieści się "w środku" i róznią się od siebie niewiele. Ale zawsze... czym się różnią czerwone pumy od "adidasów" z czterema paskami? (poza ceną) ;)
Nasze ubranie jest kodem, chociażby nie wiem co byśmy robili, żeby temu zaprzeczyć. A w tych kodach jest miejsce na indywidualizm. I na przykład zgodziłam się z moją teściową, że do ślubu pasują jasne, łagodne kolory. Ale na tym nasza zgoda się zakończyła i wzięłam ślub w olbrzymim kremowym swetrze. Ha! Jak ja mogłam! :lol:
Bardzo zwracam uwagę też na głowę. I fascynują mnie fryzury jako takie, bo to informacja, która zostaje nawet wtedy, gdy rozbierzemy się do naga. Tak samo tauaże i wszelkie piercingi. Bardzo, bardzo lubię.
I lubię wszelkie "freaki", lubię "street fashion" (kto widział teledysk Gwen Stefani "What you waiting for", ten wie, jak to wygląda) - co nie znaczy, że w nim uczestniczę.
To nie znaczy, że odrzucam "porządny" wygląd. Tylko niezbyt mam ochotę w nim uczestniczyć osobiscie. Na szczęście właściwie można ubrać się "po swojemu" tak, żeby za bardzo nie ranić niczyich uczuć (na przykład na pogrzeb).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 17:44:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
q51 pisze:
a, ze sie tak spytam, po co zapuszczacie wlosy?

żeby szpanować !

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 17:49:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Ale dziewczyny na mnie leciały jak miałem długie....

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 17:59:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Gravi pisze:
Ale dziewczyny na mnie leciały jak miałem długie....

no właśnie! :lol:
włosy mają znaczenie :!: :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 18:19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
A druga sprawa to trzeba umieć grać na gitarce. Włosy plus gitara sukces murowany. :wink: :faja:

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 20:34:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 lutego 2005 23:28:13
Posty: 437
Skąd: Kraków (sercem Gdynia)
wg. mnie Elsea ma rację pisząc, że image jest ważny i nie mozna od niego uniknąć... to jest nasza wizytówka... np. to, że mam kilkudniowy zarost oznacza, że rzadko sie golę, czyli, że jestem leniwy.

a glany... ta :) "..po obuwiu ich poznacie!!" :]

a dłudie włosy - oczywiście, że do szpanowania! własnie dlatego znowu zapuszczam ;)

_________________
w ręce kamień. my i oni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 marca 2005 21:16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
elsea pisze:
kto widział teledysk Gwen Stefani "What you waiting for",
ten teledysk musi zawierać jakieś podprogowe historie bo... prawie się od niego w domu uzależniliśmy... ten następny to już kaszana! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group