Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 08:36:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 maja 2005 12:41:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Fajna we włosach jest to, że wszystko mozna z nimi zrobić a potem ściąć (rozplątać? ;-) ) i odrastają nowe. Peruki sa i farby do własów, lakiery i żele, ale też wianki i koki... wszystko i wszystko cudownie nietrwałe!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 maja 2005 13:07:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 15 kwietnia 2005 05:59:35
Posty: 286
Skąd: zastanowię się jeszcze :)
Piotrek_b pisze:
nosiłem czarne tiszerty (A raczej 1 koszulkę Ironów Wink )

wiecie co nie przeczytałam jeszcze tego całego ale doszłam do połowy... aż mnie zajeło to zdanie

apeluję
chłopcy myjcie się, zmieniajcie czesto koszulki bo jak od chłopka smierdzi to chocby nie wiem jak był piekny to sie nim laska nie zainteresuje!!

dziekuje za uwage

MF :piwo: :lol: :lol:

_________________
Obrazek UWAGA UFO


Ostatnio zmieniony śr, 18 maja 2005 17:30:51 przez KasiaK, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 maja 2005 13:28:28 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
KasiaK pisze:
wiecie co nie przeczytałam jeszcze tego całego ale doszłam do połowy... aż mnie zajeło to zdanie


Oczywiście na zmiane z koszulkami bez nadruku, żeby nie było :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 maja 2005 13:48:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
http://www.polskaludowa.com/dziwolagi/P ... eskiej.htm


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 02:44:33 
elsea pisze:
(O krótkich i bardzo krótkich włosach było) Wg Ciebie mają a wg mnie nie. Czy Crazy miał "łysą" czaszkę, bo przesiedział kilka kratek? Albo czy mi sie męska głowa podoba tylko dlatego, że oznacza gościa z zawiasami?
Jedno, co mi koleżanka niedawno powiedziała - może pokolenie "dzieci-kwiatów" krótkich włosów nie lubi, bo im się kojarzy z wojskiem, które ZŁE?
Może.
Ja nie mam złych podstawowych skojarzeń militarnych, wiec trudno mi było samemu na to wpaść.


Zasdniczo tandeciarski machoizm po Polsku. Zarówno konotacje militarne, jak i więzienne. Sporo gwary więziennej weszło do powszechnego użycia i sobie nawet nie zdajemy sprawy. Łyse męskie społeczeństwo. A to że jako fetysz krótki włos może służyć i łatwiej utrzymać, co innego. Nawet nie wiem czy u ruskich też tyle łysych pałek.


elsea pisze:
3bajki napisał:
w ogólnie o tatuażach to można dłużej)

let's go!

nie mam, a lubię. Wielokolorowe i dopieszczne najbardziej. Najlepsze to wyglądają jak by były 3-wymiarowe. Moc.
Fajnie jak się to wkomponywuje ładnie w ciało i ogólnie jest przemyślane i świdczy o człowieku. Jego indywidualizmie. Czyli raczej wzór na zamówienie, a nie z listy.
Bo jak facet ma Pitbulla, a kobitka delfinka albo różę, to miękne. Bo i człek co seryjnie się odznacza ma szansę być pustym (choć rzecz jasna zalezy od człowieka - jedna czarna róża na ramieniu dziewczęcia o kruczoczarnych włosach, co widziałem, tak się maxymalnie komponowała, że o rany - w ogóle kiedyś jazdę miałem żeby kochać się po wzięciu LSD z Panną co by miała kolorowe motyle wytatuowane na ciele - wysoce prawdopodbne że po prostu odczucia jak sex w otoczeniu motyli - kompletny odlot, jeśli czaicie jazdę :) /co nie znaczy że popieram drugi, mam do nich cholernie mieszany stosunek - na pewno większość z nich wystawia cholernie wysoki rachunek za zażycie - nie licząc bardzo sporadycznie żointów, nie stosuję od dawna, tak czy siak //a poza tym jak wyobbraźnia, to wyobraźnia, a jak fetysze, to fetysze ;)/

A znajomek ma jazdę taką że uznaje jedynie tribale. Mocno jest cały wydziarany, a cześć mu na dłonie wychodzi. Nie uznaje żadnych obrazkow i opowiadał o kulturowych odniesieniach tatuaży. Czyli że te kolorowe rysunki do od moczymord pijaków wzięte ;), a tribale wynikają z kulturowych odniesień i służą równomiernej ozdobie całego ciała w kulturach pacyfiku. Uważa coś na kształt: kolorowy obrazek na ciele, to tandenta jak cekiny z odpustu, natomiast tribale, to jak krawat, czy też elegencki garnitur.
Ale myślę że za tribale'ami robionymi na chybił trafił i pojedynczymi też może niezbyt przepdać (jak garnitur, to garnitur ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 11:58:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
a zamierzasz mieć? Jaki? Gdzie? ;)

Tatuaże to moja miłość, raczej niespełniona, szczerze mówiąc. Częściowo spełniona - a to za mało, apetyt pobudzony, ale realizacja (na razie - ufam) nierealna.
Podzielam "jazdę" znajomka bardzo - trybale, trybale, trybale! Niekiedy coś konkretnego, ale w trybalowym stylu.
Lubię kiedy tatuaże łączą się ze sobą, "rozmawiają", odnoszą jeden do drugiego. Nie lubię stempli, tu napisik po japońsku, tam Sticz (z filmu "Lilo i Sticz"), i różyczka jeszcze, a wokół kostki trybalowa bransoletka. Heh, nie. Ale jeśli jedno wypływa z drugiego (niekiedy literalnie) - to TAK. Niekonieczna mi jest symetria, a nawet bardzo niekonieczna. Lubię formy asymetryczne i też takie, co niekiedy wyglądają na niedokończone.
Bardzo mi źle z powodu ogólnej ("mainstraeamowej") nieakceptacji tatuażu, bo nigdy nie odważę się zrobić na sobie tego, co bym chciała. Z moim zawodem, oczywiście!
Dla mnie tatuaż jest naprawdę wyrazem wolności. I dlatego, jak każda ważna decyzja, powinien być robiony tylko wtedy, gdy ma się pewność ze względu na SIEBIE. Nie modę lub "na złość rodzicom". Niekiedy to się łączy - moda akurat tutaj mi sprzyja - coraz więcej osób ma tatuaże i ona coraz mniej szokują, ale jeśli to jedyny powód... hm. Dlatego też nie dałabym zgody moim dzieciom na wizytę w studiu - odpowiedzialność musi w całości spoczywać na nich. Żeby potem nie było "jak mogłaś pozwolić mi to ze sobą zrobić?!" ;-) A jak będą dorosłe - możemy chodzić razem ;-)
A jakby mi ktoś dał 5 tysięcy na mój wymarzony projekt - byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie. :) (wiecie, mam urodziny niedługo... jakaś zrzuta? ;-) :mrgreen: )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 15 kwietnia 2005 05:59:35
Posty: 286
Skąd: zastanowię się jeszcze :)
Boskey pisze:
http://www.polskaludowa.com/dziwolagi/PCK_dla_mlodziezy_meskiej.htm
_________________





hehehe... Boski tobie sie chce tego wszystkiego szukać??

_________________
Obrazek UWAGA UFO


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
KasiaK pisze:
Boski tobie sie chce tego wszystkiego szukać


on po prostu jest boski. i znajduje :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:30:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
KasiaK pisze:
chłopcy myjcie się, zmieniajcie czesto koszulki bo jak od chłopka smierdzi to chocby nie wiem jak był piekny to sie nim laska nie zainteresuje!!


ojej... naprawdę? :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:31:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
goblin ... nie masz szans u kasi ... mogila ... :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:32:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
kutwa... idę się rzucić z mostu :|


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:32:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Dlaczego wiedziałem, że na wypowiedź Goblina odpowie Cytz? :lol:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:33:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
moze przewidujesz przyszlosc ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:33:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
bo my się bardzo lubimy :P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 maja 2005 14:35:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 15 kwietnia 2005 05:59:35
Posty: 286
Skąd: zastanowię się jeszcze :)
czemu sie czepiasz?? :(

jestem dziewczyną i sorki, ale chodze do sportowej klasy i jak chłopcy nie uzyja, czego trzeba, to normalnie ma sie wrazenie, jakby się było w jakimś normalnie...kosmosie

_________________
Obrazek UWAGA UFO


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group