Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:06:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 612 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 07:53:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Tyler Durden pisze:
I my musimy kiedyś zagrać w Poglosie!!


To musicie się pospieszyć, bo dni tego miejsca są niestety policzone, a humory ekipy prowadzącej ten przybytek, wisielcze. Nowej lokalizacji na horyzoncie brak, miejscy urzędnicy jak zwykle ubolewają i mają skrepowane ręce, zaś deweloperka już liczy potencjalne dochody. :(

Tyler Durden pisze:
Szukałem czegoś N.N. na jutubie


Jeżeli o nas chodzi, to raczej nie znajdziesz, gdyż...

Pet pisze:
Shrek pisze:
Będzie coś na Youtubie?


Na YT to nie (bo jednak jakieś resztki godności chcemy zachować)


;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 13:30:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
Pet pisze:
To musicie się pospieszyć, bo dni tego miejsca są niestety policzone, a humory ekipy prowadzącej ten przybytek, wisielcze.

troche offtop, ale jak Pogłos się ma do wojny skłotów, oni byli/są związani z którąś z tych ekip?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 13:50:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Budyń pisze:
troche offtop, ale jak Pogłos się ma do wojny skłotów, oni byli/są związani z którąś z tych ekip?


Pojęcia nie mam. Oficjalnego oświadczenia nie wystosowali, a i z tego co mi wiadomo to i nieoficjalnie byli trochę z boku. I to nie tylko tego przezabawnego konfliktu, ale też stężenia ideologicznego które buzowało na Syrenie i Przychodni. Bo pomimo różnych imprez i inicjatyw pro LGBT, to przy Syrenie to oni mogli się jawić jako homofobiczne wsteczniactwo, zaś pomimo spółdzielczego charakteru swojej działalności, to przy Przychodni wyglądali prawie jak zaplute karły kapitalistycznej reakcji.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 13:57:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Budyń pisze:
wojny skłotów

A to dopiero jest ciekawe!

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 14:30:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
zasada pisze:
A to dopiero jest ciekawe!


A to nie słyszałeś o tej aferze? Upraszczając zagadnienie squattersi-anarchiści z Przychodni, pognoili kota squatters(k)om-feministkom-LBGT-etc z Syreny, z którymi sąsiadowali dosłownie przez płot. Poszło o wyrzucenie z Syrenki squatersa z Białorusi, który przez "kolektyw" został zidentyfikowany jako "przemocowiec". Co ciekawe: jego przemocowe zapędy cieszyły się uznaniem tegoż samego kolektywu, kiedy pod Syreną brał udział w napadzie na furgonetkę anty-aborcyjną, no ale widocznie nie odnalazł się w subtelnościach genderowych przy Wilczej i został stamtąd wydalony. Ponieważ był zaznajomiony z towarzystwem z Przychodni, które juz od dłuższego czasu krzywym okiem patrzyło na to co wycznia się na Syrenie, to na reakcje nie trzeba było długo czekać. Nastąpiła szybka akcja pacyfikacyjna, no i zaczęło się na dobre. Oświadczenia, odezwy, przejmowanie profili na FB, pikiety, protesty i listy otwarte. A do tego oczywiście gromadzenie i liczenie szabel. No i o ile np. Rozbrat poparł Przychodnie, to już środowisko squaterskie z Białegostoku opowiedziało się twardo za Syreną. Nie trzeba było długo czekać, żeby gówno z lokalnego zamieniło się na krajowe, no i zaczeło się wyciąganie brudów. Wtedy np. wyszło, że na Rozbracie doszło do gwałtu, o którym doskonale wszyscy wiedzieli, a jedyną reakcją mieszkańców tegoż było "upomnienie" gwałciciela i "wydalenie go z kolektywu". Istna beczka śmiechu.

Zdarzenie miało miejsce na początku grudnia, a jeszcze miesiąc później każda ze stron publikowała codziennie po dwa, trzy oświadczenia swoje, lub swoich popleczników. Nie zaglądałem na ich profile FB już od pewnego czasu, ale pewnie ciągle publikują. :D

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 15:03:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Pet pisze:
A to nie słyszałeś o tej aferze?

Nie słyszałem. Nie mam / nie ma mnie w social mediach.
Po poście Budynia doczytałem na szybko.
Z jednej strony normalne, z drugiej słabe.
To kiedy Sekielscy nakręca film o niezgłaszaniu podejrzeń popełnienia przestępstwa seksualnego?
I czy wyjazd z Poznania był zmianą parafii? No wiem, że słaby humor reprezentuję.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 17:35:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Pet pisze:
To musicie się pospieszyć, bo dni tego miejsca są niestety policzone,


Dramat :(

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 18:04:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Pet pisze:
zasada pisze:
A to dopiero jest ciekawe!


A to nie słyszałeś o tej aferze? Upraszczając zagadnienie squattersi-anarchiści z Przychodni, pognoili kota squatters(k)om-feministkom-LBGT-etc z Syreny, z którymi sąsiadowali dosłownie przez płot. Poszło o wyrzucenie z Syrenki squatersa z Białorusi, który przez "kolektyw" został zidentyfikowany jako "przemocowiec". Co ciekawe: jego przemocowe zapędy cieszyły się uznaniem tegoż samego kolektywu, kiedy pod Syreną brał udział w napadzie na furgonetkę anty-aborcyjną, no ale widocznie nie odnalazł się w subtelnościach genderowych przy Wilczej i został stamtąd wydalony. Ponieważ był zaznajomiony z towarzystwem z Przychodni, które juz od dłuższego czasu krzywym okiem patrzyło na to co wycznia się na Syrenie, to na reakcje nie trzeba było długo czekać. Nastąpiła szybka akcja pacyfikacyjna, no i zaczęło się na dobre. Oświadczenia, odezwy, przejmowanie profili na FB, pikiety, protesty i listy otwarte. A do tego oczywiście gromadzenie i liczenie szabel. No i o ile np. Rozbrat poparł Przychodnie, to już środowisko squaterskie z Białegostoku opowiedziało się twardo za Syreną. Nie trzeba było długo czekać, żeby gówno z lokalnego zamieniło się na krajowe, no i zaczeło się wyciąganie brudów. Wtedy np. wyszło, że na Rozbracie doszło do gwałtu, o którym doskonale wszyscy wiedzieli, a jedyną reakcją mieszkańców tegoż było "upomnienie" gwałciciela i "wydalenie go z kolektywu". Istna beczka śmiechu.

Zdarzenie miało miejsce na początku grudnia, a jeszcze miesiąc później każda ze stron publikowała codziennie po dwa, trzy oświadczenia swoje, lub swoich popleczników. Nie zaglądałem na ich profile FB już od pewnego czasu, ale pewnie ciągle publikują. :D
To jest dobre, zróbcie z tego numer!

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2022 21:17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
zasada pisze:
Nie słyszałem. Nie mam / nie ma mnie w social mediach.


Ta historia to już następnego dnia wylała się szeroko poza soszjale. Chociaż szermierka na oświadczenia, to faktycznie szła głównie na FB.

zasada pisze:
I czy wyjazd z Poznania był zmianą parafii? No wiem, że słaby humor reprezentuję.


Nie miej wyrzutów sumienia. Podobieństwo było tak uderzające, że wśród osób komentujących tą sprawę, chyba co druga uciekała się do podobnego porównania.

Tyler Durden pisze:
Dramat


Fugazi, stare Hybrydy, stary Remont, Rhisome, Kopalnia, Galeria Off, B-65/Kotły, Aurora, Znośna Lekkość Bytu, ostatnio Offside... a teraz Pogłos. Był czas przywyknąć do upadku miejsc organizujących fajne imprezy.

W sumie nazwa "Dramat" dla kolejnego lokalu o takim profilu (o ile takowy powstanie), była by całkiem git. :)

Miki pisze:
To jest dobre, zróbcie z tego numer!


Nie będziemy odbierać chleba wszystkim Siksom i Dezerterom tego świata. Niech oni robią.

Poza tym jeden kawałek o żywych trupach już mamy. ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2022 22:27:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Skoro mowa o konfliktach, to niezła jest też jazda na linii ex-basista CKOD vs. kilku muzyków młodszego pokolenia - mogę opowiedzieć komuś na priv, jak będzie zainteresowanie :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Ostatnio zmieniony czw, 27 stycznia 2022 22:28:42 przez Prazeodym, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2022 22:28:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 16:29:27
Posty: 7663
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Dawaj!

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2022 22:29:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Zapomniałem dodać, że "na priv" :faja:

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2022 14:26:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
nie lepiej w awanturum? ja tak czy inaczej deklaruje zainteresowanie tematem.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2022 14:28:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Prazeodym pisze:
Zapomniałem dodać, że "na priv" :faja:

+1

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 03 lutego 2022 10:13:08 

Rejestracja:
czw, 14 marca 2013 11:24:05
Posty: 13
luukasz4 pisze:


Proszę, redaktorowi naczelnemu się spodobało :D

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 612 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group