Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 07:58:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 612 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2022 09:24:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 17:29:27
Posty: 7692
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Bardzo fajne połączenie szadołsowskiej gitarki z biafrowatym wokalem :) zredukowalbym za to potencjometry na perkusji. Bardzo żałuję, że nie będzie mnie na koncercie...

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2022 09:37:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Tyler Durden pisze:
Bardzo fajne połączenie szadołsowskiej gitarki z biafrowatym wokalem


:serce

Tyler Durden pisze:
zredukowalbym za to potencjometry na perkusji


W te tematy to ja w ogóle nosa nie wtykam. Wystarczy dwóch dyskutantów, którzy toczą ciągłe spory co ma być głośniej, co ciszej i która wersja lepsza. Mój głos w tych rozkminach ogranicza się tylko do ewentualnych próśb o ściszenie wokali, jeśli za bardzo fałszują i nawet mnie samego od tego uszy bolą :D

Tyler Durden pisze:
Bardzo żałuję, że nie będzie mnie na koncercie...


Nie przejmuj się. My żałujemy, że będziemy. Tym bardziej, że wczoraj gwiazdy wieczoru - Tasiemka ogłosiły, że z powodów prywatnych muszą zrezygnować z występu, natomiast Syrbski Jeb ze względów zdrowotnych będzie musiał wystąpić w postaci zredukowanej do duetu.
Śmialiśmy się wczoraj na próbie, że jeśli, nie daj Boże, coś by się u Hatestory posypało, to nieoczekiwanie z kapeli dołączonej na przypiętkę, zostaniemy filarem imprezy z tymi swoimi 6 kawałkami. :D

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2022 10:57:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4698
Cytat:
zostaniemy filarem imprezy z tymi swoimi 6 kawałkami.


Pierwszy koncert Weluru dokładnie tak wyglądał. Mieliśmy 6 utworów, a tu jakieś grypy, jakieś anginy w składach kolegów (piękne czasy, kiedy jeszcze nie COVIDy...) i zostaliśmy jedynym zespołem. Ludzie byli trochę zdziwi, ale wszyscy przeżyli :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2022 12:13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Prazeodym pisze:
i zostaliśmy jedynym zespołem. Ludzie byli trochę zdziwi, ale wszyscy przeżyli


:D

Mam cichą nadzieję, że dobitki Syrbskiego i Hatestory jednak nie zawiodą. Zresztą nasz kontrabasista już wczoraj knuł jakiś eksperymentalny jamowany secik w ramach rekompensaty za brak Tasiemki z chłopakami z Syrbskiego. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2022 22:08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Dają tam chyba czadu, nie?

Gdyby to była sobota, to bym poszedł na stówę. Ale dziś to ja ledwo niedawno z pracy wróciłem i to w kiepskim stanie umysłu raczej...

Trzymam kciuki!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2022 00:34:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Crazy pisze:
Dają tam chyba czadu, nie?

Gdyby to była sobota, to bym poszedł na stówę. Ale dziś to ja ledwo niedawno z pracy wróciłem i to w kiepskim stanie umysłu raczej...

Trzymam kciuki!


Dzisiaj to dawaliśmy tyko czadu na próbie. Cztery razy cały set zagraliśmy. Piter zerwał strunę, Andrus musiał cały się przebrać, bo się zgrzał. Dyrektor artystyczny usatysfakcjonowany. Mówi, że próba dobrze poszła bo ledwo ręką rusza. Mam nadzieję, że do jutra mu przejdzie.
Bo ten koncert to jest jutro. Ja wiem, że piątek to nie sobota, ale może jednak uda się dotrzeć. ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2022 22:45:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
Jednak piątek nie okazał się sobotą. Może pójdzie Wam lepiej, niż nam i będzie jeszcze jakaś druga okazja!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2022 11:00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Jak Wam się udał koncert, Pet? :dance: Jeńców nie braliście?
Będzie coś na Youtubie? :wink: :D


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2022 21:36:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17253
Skąd: Poznań
Tyler Durden pisze:
Bardzo fajne połączenie szadołsowskiej gitarki z biafrowatym wokalem


Gdy to przeczytałem to musiałem posłuchać :mrgreen:
Biafrowaty jak biafrowaty, ale numer fajny. Noga tupie do rytmu w odruchu bezwarunkowym. 8-)

"Głód" na drugim miejscu, dzięki trytonowi obecnemu w całym utworze :faja:

Największe skojarzenie mam z Batmobile.

Dobra robota, chłopaki :brawa:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2022 23:14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Shrek pisze:
Będzie coś na Youtubie?


Na YT to nie (bo jednak jakieś resztki godności chcemy zachować), za to na FB jest: https://fb.watch/aJu-7xw4lL/


arasek pisze:
Noga tupie do rytmu w odruchu bezwarunkowym.


Zachęcam, aby się nie powstrzymywać przed tego rodzaju aktywnością. ;)

arasek pisze:
Największe skojarzenie mam z Batmobile.


Nie przekażę tego obu kompozytorom, bo pewnie tak by spuchli z dumy, że musiałbym ich jak baloniki ściągać spod spójniowego sufitu. Poprzestanę na podziękowaniu w ich imieniu. :)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2022 23:44:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 stycznia 2012 17:29:27
Posty: 7692
Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Ale ekstra!!!!!! :bukiet:

_________________
Ceterum censeo Platformem delendam esse

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.


My gender pronoun is "His Majesty / Your Majesty".


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2022 23:39:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Jest moc! Zostaję fanem! Bagienny surf to jednak ten gatunek muzyki, który uwielbiam. Brawa! :brawa:
A wizerunek sceniczny pierwsza klasa. Kanty jak brzytwa, buty w glanc, wąs Lemmiego lub Frantza Josefa,
czapka Jacka Nicholsona z Kukułczego, koszulka cyrkowego atlety z grupy „Salto Mortale”( takie subtelne nawiązanie do psychobilly mortale).

Obrazek

Koledzy z zespołu w oklepanych czarnych t-shirtach powinni się chyba nieco zainspirować klasą wokalisty. :wink: :mrgreen: Chyba że celowo mają stanowić tylko tło dla leadera. :wink: :faja:
Kontrabasista, niestety, zapominał widowiskowo zakręcić kontrabasem od czasu do czasu, co zaliczam na poczet małego jeszcze obycia scenicznego,
które wraz z kolejnymi koncertami i kolejnymi wydanymi longplayami powinno ustąpić tradycyjnej rockabillowej rutynie. :D
Bardzo pozytywne wrażenia z tego jednak krótkiego numeru, dzięki za muzyczną ucztę, liczę na więcej w przyszłości. :bukiet: :brawa:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2022 09:28:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Shrek pisze:
Zostaję fanem! Bagienny surf to jednak ten gatunek muzyki, który uwielbiam. Brawa!
:serce

Shrek pisze:
Kanty jak brzytwa, buty w glanc, wąs Lemmiego lub Frantza Josefa,
czapka Jacka Nicholsona z Kukułczego, koszulka cyrkowego atlety z grupy „Salto Mortale”( takie subtelne nawiązanie do psychobilly mortale).


:lol:

Dopiero kiedy wziąłeś tak skrupulatnie pod lupę moją garderobę, to uświadomiłem sobie, że każdy jej element, poza butami, pochodzi z jakiegoś demobilu. Czapka z amerykańskiego, koszulka z rosyjskiego, a naszki (razem z szelkami) z brytyjskiego. :iwojima

Zresztą poza spodniami, to mój codzienny strój (nawet teraz mam na sobie tielniaszkę, tylko z paskami w innych kolorach). A spodnie w kroju daleko odbiegającym od obecnych kanonów mody (;)) były odpowiedzią na szydercze przytyki kumpli pod naszym adresem przed koncertem, którzy heheszkowali, że emeryci wzięli się za muzykowanie. Pierwotny plan przewidywał wejście na scenę przy pomocy balkoników i kul, względnie wjechanie na wózkach, a następnie obrzucenie złośliwców sztucznymi szczękami, ale ze względu na to, że nie udało nam się zdobyć odpowiedniego asortymentu w tak krótkim czasie, to poprzestałem na gaciach wyglądających jakbym gwizdnął je dziadkowi. :D

Shrek pisze:
Kontrabasista, niestety, zapominał widowiskowo zakręcić kontrabasem od czasu do czasu, co zaliczam na poczet małego jeszcze obycia scenicznego


Akurat kontrabasista ma największe obycie sceniczne z nas wszystkich (może tylko perkusista mu dorównuje). Co prawda wcześniej nie grywał na tych przerośniętych skrzypkach, tylko na gitce, względnie perkusji, ale myślę, że nie byłoby dla niego problem wykonania obertasów. Przeszkodą była tutaj powierzchnia pogłosowej sceny. Gdyby zaczął wywijać tym pudłem, to zmiótłby nas jak huragan Katrina dachy w Nowym Orleanie. :lol:

Shrek pisze:
Bardzo pozytywne wrażenia z tego jednak krótkiego numeru, dzięki za muzyczną ucztę, liczę na więcej w przyszłości.


Niech no tylko łydki przestaną nam się telepać ze strachu, to my już pokażemy światu na co jeszcze nas nie stać! :wikingos

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2022 14:19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14519
Skąd: nieruchome Piaski
Prawdopodobnie chodziło o obracanie kontrabasem wokół jego, a nie o obroty rodem z rzutu młotem :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2022 14:44:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Miki pisze:
Prawdopodobnie chodziło o obracanie kontrabasem wokół jego, a nie o obroty rodem z rzutu młotem


Prawdopodobnie jedno i drugie skończyłoby się tak samo. ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 612 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 41  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group