Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 02 maja 2024 21:56:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1530 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 102  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 24 września 2016 13:45:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 czerwca 2010 00:53:10
Posty: 1030
Skąd: Frakcja Astralna
Ejjj.. Weźcie nie stresujcie! :lol: Pewnie z dużych oczekiwań-wspomnień wyjdzie mały deszcz.. Miałem właśnie Anastazję zapytać, że jak to - nie była punkiem albo skinem.. Ale już wyjaśniła ;)

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 24 września 2016 20:04:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 12:27:05
Posty: 4424
Skąd: z lasu
XmrowekX pisze:
No fakt.. mnie to Gardenia zamiotla wtedy.. A, jeszcze Dunczycy byli.. I wlasnie takie pytanie mam - czy w pierwszym utworze Armii nie bylo jakiegos problemu z wokalem, ze Budzego chyba od refrenu czy drugiej zwrotki dopiero bylo slychac.. Czlowiek sie starzeje, sprawdzam swoje ubytki..


AFX - Smojphace ep


Z duńskiej kapeli, która grała tego dnia w Jarocinie w 1989 roku był STALIN STACCATO. Ogólnie o Jarocku mam książkę ,,Jarocin w obiektywie bezpieki'', którą nabyłem na początku studiów. Dużo o festiwalu i kapelach jakie grały opowiadał mi IGOR ( za życia dużo tu pisał na forum ) . Ten festiwal utkwił mu mocno w pamięci, szczególnie koncerty: RENATY PRZEMYK- YAHOZNY, MOSKWY , BRZYTWY OJCA, THE CORPSE no i oczywiście ARMII i innych zespołów , które widział IGOR. Nie zapomnę jak z pasją opowiadał. Wtedy mówił jak ludzie zachowywali się na koncercie PROLETARYATU i CLOSTERKELLERA. Zresztą na necie są filmiki o Jarocinie'89.


_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 24 września 2016 20:35:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 czerwca 2010 00:53:10
Posty: 1030
Skąd: Frakcja Astralna
Igora - niestety wyłącznie z wątku już po Jego śmierci powstałego poznałem.. Specjalnie nazwy Duńczyków nie wpisałem - ile razy mówiłem, że tego dnia grał Stalin Staccato (płyty tego bendu zalegały później w białostockim empiku..), to słyszałem: `jakie staccato..?? grał The Stalin (jp)` ..także uraz do tej nazwy mam 8-) O koncertach na Dużej Scenie tamtego dnia jeszcze będzie. Na Małej (był to mój pierwszy Jarocin i byłem tylko na Dniu Armii..) widziałem Proletaryat (o innych kapelach jeszcze będzie), ludzi zachowywali się ok ;) Ale też tego samego dnia wystąpił Bush Doctor.. Swój występ (był to pierwszy dzień festiwalu) zakończyli: `chcieliśmy również podziękować zwycieżcy tegorocznego Jarocina, grupie Closterkeller z Warszawy` :lol:

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 24 września 2016 20:49:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 12:27:05
Posty: 4424
Skąd: z lasu
XmrowekX pisze:
Igora - niestety wyłącznie z wątku już po Jego śmierci powstałego poznałem.. Specjalnie nazwy Duńczyków nie wpisałem - ile razy mówiłem, że tego dnia grał Stalin Staccato (płyty tego bendu zalegały później w białostockim empiku..), to słyszałem: `jakie staccato..?? grał The Stalin (jp)` ..także uraz do tej nazwy mam 8-) O koncertach na Dużej Scenie tamtego dnia jeszcze będzie. Na Małej (był to mój pierwszy Jarocin i byłem tylko na Dniu Armii..) widziałem Proletaryat (o innych kapelach jeszcze będzie), ludzi zachowywali się ok ;) Ale też tego samego dnia wystąpił Bush Doctor.. Swój występ (był to pierwszy dzień festiwalu) zakończyli: `chcieliśmy również podziękować zwycieżcy tegorocznego Jarocina, grupie Closterkeller z Warszawy` :lol:




Kiedyś w Teraz Rocku ANJA ORTODOX oburzała się na gwizdy publiki w Jarocinie '89. Napisała wtedy: ,,Koszmarna była ta publiczność. . . ''IGOR wtedy potwierdził, że tak wtedy było. Generalnie za zespołem CLOSTERKELLER nie przepadał. Nie przypadł mu do gustu. Nie lubił. Co zrobić. Fajnie, że Kolega był na wspomnianym festiwalu tak jak IGOR- mój serdeczny przyjaciel ze studiów. Na Jarocku nie byłem, ale znam z Jego opowieści. Zresztą miałem 5 lat jak ARMIA grała, wiec nie mogłem być hehe. Utkwiły mi w pamięci opowieści mego przyjaciela. Szczególnie wtedy są żywe, jak sobie słucham bootlegu ARMII z Jarocina'89 . Zagalopowałem się hehe
:wink:
Teraz sobie słucham pioseneczki mojego ulubionego zespołu: ARMIA ,,Zostaw to''

_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Ostatnio zmieniony sob, 24 września 2016 21:01:17 przez Muzzy'84, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 24 września 2016 20:54:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 czerwca 2010 00:53:10
Posty: 1030
Skąd: Frakcja Astralna
Ech... :piwo:

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 25 września 2016 18:58:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Po raz kolejny próbuję dać szansę Waglewskiemu i jego latoroślom (bo właśnie na ich koncercie jestem), ale obawiam się, że tylko marnuję czas dany mi na tym łez padole. Trudno mi wyobrazić sobie innego wykonawcę, którego twórczość tak bardzo na mnie nie działa. Nie, nie w tym rzecz, że odmawiam mu talentu, czy twierdzę, że to zła muzyka. Może i dobra. Cholira ją wi. Ale to tak kompletnie nie moja bajka, że aż sam jestem zdziwiony. Bo ja już nie mowię, żeby mnie porywała, wprawiała w euforię, ale niechby chociaż odrzucała, irytowała, albo przynajmniej tak nudziła, że aż usypiała - to już było by coś. A to jego plumpanie spływa po mnie jak woda po kaczce. Teksty też mi idą jakoś tak obok ucha. On gra, śpiewa, ja stoję i słucham. Kończy kawałek i ja nawet nie jestem w stanie powiedzieć czy on był smutny, czy wesoły, szybki czy wolny. Jakiś tam był. To już szum Smródki przepływającej opodal jest dla mnie bardziej wyrazisty. Daję ci Wojtek jeszcze kwadransik i jak mnie przynajmniej nie wkurzysz tym swoim rzępoleniem, to idę do domu, a daleko nie mam.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 25 września 2016 19:35:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 czerwca 2010 00:53:10
Posty: 1030
Skąd: Frakcja Astralna
Uf, myślałem, że tylko ja tak mam :piwo: inna sprawa, że dawno na żywo nie widziałem.. A w listopadzie w Białymstoku Sturmovik.. Iść?

Teraz słuchane: Against All Odds - 'Punk Roots'

_________________
...sailin`on...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 25 września 2016 19:44:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Waglewski - nie, Sturmovik - tak.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 26 września 2016 22:19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Obrazek

Fajny zespół. Bardzo, bardzo dziwny.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 27 września 2016 12:05:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 22 czerwca 2012 18:32:35
Posty: 444
Byłem latem na WW w ramach męskiego grania i miałem podobne odczucia jak Pet. A kiedyś Wojtek porywał...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 27 września 2016 14:52:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Odkrywam nieznane mi początki NoMeansNo:

Obrazek

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 września 2016 11:02:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 11:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
Jazzombie - Erotyki (niezłe)
Apteka - Menda

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 września 2016 13:07:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Minutemen, PTV3, Mike Patton, The Jabbers, Mr. Bungle, Trottel, Jawbox, 1000 Mods, Really Red.

...i tak do fajrantu.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 września 2016 16:48:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Obrazek

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 28 września 2016 17:14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28017
jefferson airplane - włączeni bezpośrednio po sly and the family stone brzmią jakby nie do końca potrafili grać, ale przecież też mają tyle innych zalet ! :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1530 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 102  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group