Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 08:43:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 15 maja 2015 23:07:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..z pierwszej wypłaty kupiłem radiobudzik :) Radia nigdy nie słuchałem, a i teraz nie przestrojone, to tylko szumi, ale budzik służy do dziś. 6:00 łi łi łiiiiii.. :)
W sierpniu prawdopodobnie będzie miał 25 lat..

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 maja 2015 23:29:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
A ja wciąż mam sweter, który kupiłam jeszcze w podstawówce. I wciąż jest w dobrym stanie i nadaje się do noszenia. I co najdziwniejsze, wciąż się bez problemu weń mieszczę, choć ważę pewnie ze 40 kilo więcej, niż wtedy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 maja 2015 23:31:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
:) no to dobrze jest!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 maja 2015 00:18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
Teraz to już tak nie przywiązuję się do rzeczy, ale kiedyś miałam takie ulubione adidasy z których wyłaziło pół stopy, a podeszwa aż się zawijała pod spód, ale nie umiałam się z nimi rozstać. I jeszcze kamizelkę z irchy przetartą na wylot ze starości, do tego kapelusz po babci. Do dziś żałuję że go gdzieś zgubiłam.
A teraz to przychodzi mi na myśl tylko taka stara łopatka do przewracania placków i kotletów, bez niej wogóle nie biorę się do smażenia, a to same zardzewiałe pręty, ze 25 lat lekko :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 maja 2015 17:51:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Zbliża się 20 rocznica naszej matury. Z tej okazji wydajemy album ze zdjęciami - jest ich zdaje się ponad 400 i w ogóle super sprawa. Ale w tym wątku chodzi mi o to, że kiedy przeglądaliśmy te zdjęcia z elseą, okazało się, że jest sporo ubrań, których nadal używamy, choć są na zdjęciach sprzed wielu wielu lat.

Bardzo mi bliski jest bohater piosenki "Jesteś lekiem na całe zło", i ten cytat: "ty w tej samej kurtce szósty rok". Ale obawiam się, że tak naprawdę dla mnie szósty rok to dość młoda kurtka ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 maja 2015 00:28:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Crazy pisze:
Ale obawiam się, że tak naprawdę dla mnie szósty rok to dość młoda kurtka Wink

.. :) no to jest sprawa dosyć oczywista..

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 maja 2015 10:02:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Oczywista może w naszym wieku. Jak się ma dwadzieścia lat i tę samą kurtkę od sześciu lat, to trochę inaczej wygląda ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 maja 2015 10:20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
:) to prawda.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 maja 2015 07:54:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Fengari pisze:
A ja wciąż mam sweter,


Do dziś mam sweter, który zrobiła mi moja babcia gdy miałem tak z 17 lat. Byłem wtedy słuchaczem Kultu i poprosiłem, żeby na swetrze był napis Kult, czcionką z pierwszej płyty. Babcia napracowała się mocno, ale efekt uzyskała! Ten sweter miałem ze sobą na wielu górskich wyprawach, spałem na nim (w zamian poduszki) na spływach, kawał historii... Teraz noszę go bardzo rzadko, żeby nie zużywać zanadto - ale wciąż jest na chodzie.

Kiedyś na Zawracie dopadł mnie jakiś gość. Wtedy już nie słuchałem Kultu tak bardzo. Zauważył mnie w tym swetrze i był przekonany, że jestem bardzo blisko zespołu, coś w stylu szefa fan clubu albo cuś. Wypytywał mnie o plany płytowe, teksty, aktualną formę Kazika a ja prawie nic nie wiedziałem :D

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 maja 2015 20:56:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
O, sweter Kultu - pamiętam, opowiadałeś o nim. Super masz babcię! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 maja 2015 08:21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Ten sweter, to faktycznie megaoryginalna rzecz! Pamiętam z Uonki!

Obrazek

Trochę słabo widać napis, ale lepszego zdjęcia nie znalazłem :) .

A gościowi mogłeś powiedzieć, że to żona Kazika zrobiła na drutach :mruganie: .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 maja 2015 18:49:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..a propos jakiś tam historii z napisami na koszulkach. Pewnie już o tym pisałem , ale robiło się je poprzez przeprasowanie kalki. Farba zostawała na tkaninie. Robiło się tak numery na koszulki piłkarskie, albo niezwykle modne logo zespołu AC/DC.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 maja 2015 21:06:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 04 lutego 2008 23:32:44
Posty: 3641
-fioletowy plecak firmy Polsport, kupiony jak miałam zamieszkać w internacie - czyli jest ze mną dobrze ponad połowę mojego życia. Gdziekolwiek wyjeżdżałam dłużej niż na trzy dni, to z nim. Niedawno naszła mnie refleksja, że wszyscy teraz mają takie różne walizeczki, na kółkach lub bez i może wypadałoby taką se nabyć?, ale (jeszcze) nie...
-brązowa bluzka, długi rękaw, cienka, kupiona w TOPshopie w TBG, w ok.2. klasie liceum - ciągle w niej chodzę :shock: , po domu, ale lubię ją bardzo i jak na TAK długi czas to nie jest jakoś dramatycznie zniszczona (teraz 2-3 prania i łach się robi)...
-buty na obcasie, nie ze studniówki (choć te też gdzieś mam, ale nie chodzę), trochę póżniejsze, ale "obleciałam" w nich wszystkie eleganckie okazje właściwie. Wiadomo, że rzadko potrzebne, ale te moje są bardzo wygodne i ciągle wyglądają jak nowe, i są ładne :) .

Ps A, no i mam ten sam telefon od jakichś 6-7 lat :P , pora zmienić jednak niedługo.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 maja 2015 12:56:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
...gdzieś na forum już pisałem o ekspresie do kawy, który moja mama dostała przed powodzią w 97' i do dziś dnia robi lepszą kawę niż super drogie ekspresy za sto tysięcy pieniędzy, choć jego wartość rynkowa przypuszczam nie przekracza dziś do 20 złotych!

co do odzień, mam koszulkę z okładką antiarmii tą samą od 15 lat. kiedyś była na mnie jak sukienka, potem była wręcz obcisła, teraz jest ok. tylko troszku sprana :D

co jeszcze... czarne buty firmy martens bez blachy, bez żadnych wizyt u szewca służą mi dziesiąty rok !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 23 maja 2015 20:41:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
stiw pisze:
o ekspresie do kawy, który moja mama dostała przed powodzią w 97'

u nas wciąż nieźle działa toster z pierwszej połowy laty 80!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group