Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 14 maja 2024 03:09:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 633  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 11:43:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
THE REDS :!: ....po gorniku i moja druga miłosc....pieknie sie skonczyło..obrona czerwonych w pierwszej połowie...no zeby taką mieli ci z triodante :wink: ...dudek no i tak go nie lubia anglicy...dla mie mimo wszystko jest to dobry "bramkorz" choc ni da sie ukryc ze czasmi zdarzają mu sie nieciekawe sytuacje..i w tym meczu tez były..ale trza tez spojrzec komu sie ni zdarzaja...a wczora obrona liverpoolu mu ni ułatwiała zadania...

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 11:49:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:12:00
Posty: 173
Skąd: Tychy
Dla mnie Jerzy Dudek jest wspaniałym bramkarzem. Bardzo się cieszę, że on był kiedyś piłkarzem z mojego miasta. Grał w Sokole Tychy :!!:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 12:18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
To był ostatni mecz Dudka w Liverpoolu, tak myślę. Ale jaki mecz...
Za bramki bym go nie winił w ogóle. Wszystkie padły po koszmarnych błędach obrony. Myślę, że ewentualnie mógł ciut więcej zrobić w sytuacji sam na sam z Crespo. Czyli dalej i bardziej agresywnie wyjść do przeciwnika. Ale pretensji nie można mieć że ją wpuścił, bo i tak zawalił sprawę Carragher i obrona.

Miał też kiksy - dwa razy wypadła mu piłka z rąk w sytuacjach, w których absolutnie nie powinna. Była też akcja w pierwszej połowie, gdy chyba Crespo strzelał po ziemi i Dudek się źle ustawił i puścił gola, tyle że był spalony. No nie wiem - być może było ślisko.

Ale w drugiej połowie i później to wszystko przestało się liczyć. Trzy niesamowite strzały Szewczenki obronione w stylu nieziemskim wręcz. No i potem jeden na pięciu. Sam Dudek pokonał Milan w karnych! To była niesamowita rozgrywka. Dudek rządził! Podawał piłkę, rozpraszał, tańczył, a do tego świetnie wyczuwał strzały! Rozegrał tę partię jak mistrz. Takiego czegoś naprawdę jeszcze nie widziałem.

Tę serię porównałbym może z serią karnych chyba z ostatnich ME i występem tam bramkarza Portugalii. Też bronił jak szalony, a na koniec dobił przeciwnika sam strzelając karnego.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 12:40:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
Dzerzy Dadok!!! Dzerzy Dadok!!!

A dzis Giro wchodzi w finalowa faze! Savoldelli czy Simoni? (czy sa tu jacys fani kolarstwa?)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 13:01:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Byłem wczoraj u Dzynia i Morelli oglądać mecz. Morella się strasznie wynudziła - ciekawe czemu ? :wink:

Mecz był piękny! Po pierwszej połowie i 4 bramkach straconych ( w tym jedna ze spalonego ) nie dawałem najmniejszych szans Liverpoolowi, natomiast Dzyń powiedział, że trenejro Rafa Benitez zrobi im w przerwie wstrząs mózgu! I co widzę po przerwie? 3 bramki w 6 minut! Rewelacja - ach żeby tak kiedyś Lech Poznań umiał grać... :roll: Po wyrównaniu przez Liverpool Dzyń mówi - taki wynik będzie do końca a potem dogrywka i karne. Jasnowidz jakiś :wink: Pod koniec dogrywki Dudzio obronił niesamowitą petardę z około 3 metrów - MISTRZ MISTRZ DUDEK MISTRZ!!!! Karne to rewelacja - te jego wygibasy strasznie dekoncentrowały przeciwnika... A potem była niesamowita euforia :D

You`ll never walk alone

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 13:03:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6847
otoKarbalcy pisze:
Podawał piłkę, rozpraszał, tańczył, a do tego świetnie wyczuwał strzały! (...)
Tę serię porównałbym może z serią karnych chyba z ostatnich ME i występem tam bramkarza Portugalii.


No...faktem jest, że obydwie te sytuacje to popisy teatralno - sportowe. Wojna psychologiczna itp.itd. Przyjemnie się ogląda takie radosne występy, ale zastanawiałam się, czy ma to jakieś granice. Pamiętam tego portugalskiego bramkarza - kiedy podchodził do Greków (jeśli czegoś nie mylę) i robił miny. Nie miałam tak naprawdę nic przeciwko, bo kibicowałam Portugalii :mrgreen: , ale zastanawiałam się już wtedy, czy istnieją tu jakieś reguły...

A wczorajszy mecz był boski!!! O 2 w nocy obejrzałam jeszcze skrót na jedynce - triumfujący Milan i załamany Liverpool po pierwszej połowie...I teksty komentatora, że ci drudzy mogą już tylko pomarzyć o wygranej...Ech...:-D

A tak w ogóle, to na ostatnich ME kibicowałam Czechom. Więc teraz mogłam kibicować Barosowi, którego bardziej lubię, niż Stama ;-)

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 13:05:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
Bartek Z. pisze:
ach żeby tak kiedyś Lech Poznań umiał grać...



never never! :wink: :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 13:07:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
deptak pisze:
never never!



Paprykarz jeden :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 13:14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
osz ty pyrko :wink: :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 15:33:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Śmieszny to był meczyk, zwłaszcza jak na finał poważnych rozgrywek. Dwie drużyny bez linii defensywnych to rzadkość w finale LM :-) Niech już temu Liverpoolowi będzie na zdrowie, ale tego karnego to ni za cholerę nie powinno być...

finrod pisze:
A dzis Giro wchodzi w finalowa faze! Savoldelli czy Simoni? (czy sa tu jacys fani kolarstwa?)

Kiedyś byłem, tak mniej więcej za Jaskóły. Potem kolarstwo szosowe stawało się coraz bardziej sportem cyborgów, czego po pewnym czasie zacząłem mieć dosyć, choć mistrzostwa świata staram się zawsze obejrzeć. Generalnie jednak wolę sam, bez pomocy EPO, pomęczyć się co jakiś czas w lesie.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 15:51:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
http://sport.onet.pl/1103830,wiadomosci.html

:cry: :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 17:00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
Bartek Z. pisze:
te jego wygibasy strasznie dekoncentrowały przeciwnika... A potem była niesamowita euforia

A JAK JA RYCZALEM ZE SMIECHU!!!! TEN TAM SKAKAL JAK MALPA! !:) Tylko Dudek tak potrafi :D

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 17:59:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25418
Bogus pisze:
Niech już temu Liverpoolowi będzie na zdrowie, ale tego karnego to ni za cholerę nie powinno być...

to tylko ty mogłeś wymysleć

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 18:16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22902
[']

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 maja 2005 20:43:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Bogusie, a bodajże Nesta nie zagrał ręką w swoim polu karnym? Na to samo wyszło, choć później :mrgreen:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 633  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group